Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cula sam od drugarice koje je gledala oba, da je ova nova verzija bolja, ali ko ce o ukusima... Ja sam gledala samo am.verziju i odusevljena sam, kako filmom tako i njenom glumom, fenomenalna je. I filmcina je ono opasna... zasluzuje da nocas uzme nesto.
    ....

    Comment


    • Ja sam cula od drugarice koja je citala knjige da su svi filmovi sr, obicno tako i biva kad posle knjige gledas film, tako da.. svakakvih misljenja.. moram pogledati, posto me bas zanima ona kako je odradila, jer je Noomi Rapace bila bas dobra.

      Comment


      • Aaa pa to si u pravu, kad god sam knjigu procitala i posle odgledala film, bila sam bas razocarana, jer kada citas ti stvaras svoj scenario, a on je uvek najbolji
        Sad mi odmah pade na pamet CITAC, odlepila sam na knjigu ali film mi je nakon nje bio bas prosek, iako je Kejt Vinslet odigrala beskprekorno. Knjige su ipak nesto drugo, nakon toga sam resila da vise ne gledam te adaptirane price posle procitane knjige, da ne kvarim svoj dozivljaj
        ....

        Comment


        • A eto npr meni je Reader bas dobar film. Ma najbolje je ne citati knjige uopste i resen problem Tako ja i uglavnom

          Evo Ew-eovo vidjenje ko bi trebao i ko ce najver dobiti http://www.ew.com/ew/gallery/0,,2031...570794,00.html

          Comment


          • Pazi ovo

            Should win: Demian Bichir, A Better Life

            Meni George ubjedljivo najgori od nominovanih

            I Glenn i Mara su mi bolje od Viole.
            sigpic

            Comment


            • Hahaha.. ma ne mogu ja bez knjiga nikako, to mi je hrana za dusu, obozavam da citam.
              Jeste to dobar film, ali knjiga je 10 puta bolja...
              ....

              Comment


              • Bichir imam utisak da je vezbao facu pred ogledalom i nije je menjao citav film Snuzdeno sam pogubljen Zna i EW da omane opasno ;) Meni nije seo, cujem da je Oldman fenomenalan bio, ali nisam gledala, tako da moj glas za Jeana u toj kateg.

                Comment


                • Originally posted by dreamy View Post
                  Bice zanimljivo nocas. Moj neki osecaj je sledeci(negde se podudara sa zeljama, negde ne):
                  Film: The Artist
                  GLumac: Clooney
                  Glumica: Glenn Close ili mlada Rooney Mara
                  Sporedna zenska: Debela iz Bridesmadesa
                  Sporedna muska: Nick Nolte
                  Scenario: The Descendants
                  Rezija: Scorsese

                  Mislim da ce Bred Pit bas izvisiti u svakom smislu, iako bi mi bilo zao... Meryl je opet nadmasila samu sebe, ali dosta je njoj nominacija i statua, ne verujem da ce ga dobiti. Zensku sporednu jos zasluzuje i ona u Nobbsu, odlicna gluma i odlicne boobs, ono majka priroda retko daje
                  Kako ti imas obraza da glasas kad nisi nijedan film skoro odgledala cak ni Artista
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma Kluni ga uzima 100%, dobar je bio, mada nije ono meni uloga bas za Oskara, ili sam cudnih shvatanja, meni su uloge za Oskara one poput Henksovog Forest Gump-a, Raselovog Blistavog uma... Ovo njegovo svakako nije, ali uzece ga on, tako pricaju.

                    @ Vladan Vala ni jedan jedini... cekaj, kad malo bolje razmislim, ja nikada nisam pogledala film, to je sve moja neka iluzija
                    ....

                    Comment


                    • A na kraju ga uze Denzel umjesto Rasela,eto koliko zatucana akademija veze nema
                      sigpic

                      Comment


                      • Denzela mi ne diraj... Za sta je on bese uzeo, je l' za Dan obuke, nesto mi mozak stao, a mrzi me da guglam
                        ....

                        Comment


                        • Jeste ;) ma strasno je on odglumio u Training dayu ali ono sto je Rasel glumio je jedan potpuno drugi nivo i sigurno bi mu dali da nije godinu ranije dobio za Gladioatora
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            A na kraju ga uze Denzel umjesto Rasela,eto koliko zatucana akademija veze nema
                            You're just saying that cause Im black

                            A ne moraju meni bas da budu neke cudne i naopake uloge da bi bile za Oskara. Cak se ljudi sprdaju vec dugo sa tim, proruzni se, smrsaj ili se ugoji nenormalno, igraj nekog ludog ili retard i eto ti Oskara

                            Ma ko god uzme, zasluzio je, ne tangira me to preterano, meni i dalje ce da se svidjaju filmovi koji se meni svidjaju, ne znaci mi puno pravda iliti nepravda oko Oskara, pogotovo sto je sve manje vise ok, moraju i oni malo da proracunaju, sto da ne..

                            Comment


                            • Originally posted by altlosta View Post
                              You're just saying that cause Im black

                              A ne moraju meni bas da budu neke cudne i naopake uloge da bi bile za Oskara. Cak se ljudi sprdaju vec dugo sa tim, proruzni se, smrsaj ili se ugoji nenormalno, igraj nekog ludog ili retard i eto ti Oskara

                              Ma ko god uzme, zasluzio je, ne tangira me to preterano, meni i dalje ce da se svidjaju filmovi koji se meni svidjaju, ne znaci mi puno pravda iliti nepravda oko Oskara, pogotovo sto je sve manje vise ok, moraju i oni malo da proracunaju, sto da ne..
                              Aha

                              Pa ne moraju i stvarno je sve vise takvih jer vjerovatno misle da su im sanse vece,a kad Leo takvu dobije ispusi i sad i za Aviatora(nadam se da si se vise nakanila da ga pogledas,sramota stvarno)

                              Ma ok je to ali volim kad se nagradi ono sto mi se svidja samo imaju neke ljude koje guraju i lakse ih nagradjuju od drugih
                              sigpic

                              Comment


                              • Ja nekako bas smatram da tu nagradu mora dobiti neko ko je debelo zasluzi.. jer velike su razlike izmedju obicne uloge u romaticnoj komediji, i npr uloge Sarliz Teron u Monstrumu (ili kako su ga nasi vec preveli). Ono je gluma za Oskara, tu nema price, nebitno sto se ugojila toliko, ona je promenila licni opis, izvukla iz sebe najveci talenat i objasnila neke stvari, pa i razbila predrasude... Ali to je moje shvatanje, clanovi cuvene akademije ocito posmatraju stvari na drugacciji nacin tamo ima dosta i interesa, pa dobijeni oskar uopste nije garancija da je film odlican, masa njih ne bude ni nominovana, a vrhunski su.
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X