Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • a jel?

    koliko imas nelegalnih programa na racunaru,da li ti je OS uopste legalan etc?

    i nisi nikad pogledao seriju,sport,film sa torenta...?

    msm,nemojte mi srati,jer ja te eure ne serem
    Wizard

    Comment


    • Originally posted by Kulambara View Post
      a jel?

      koliko imas nelegalnih programa na racunaru,da li ti je OS uopste legalan etc?

      i nisi nikad pogledao seriju,sport,film sa torenta...?

      msm,nemojte mi srati,jer ja te eure ne serem
      Ako se meni obraćaš, kod mene skoro pa sve nelegalno
      Kad kažem da je džaba mislim na kodi, elementum ili neki sličan adon i udri. A to srati......malo jezik skrati.

      Comment


      • standardni srpski,a mislim da ces preziveti...
        Wizard

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Sve što ima na netflix.com, radi.
          to se placa.


          torpedo meni je komp povezan sa tv-om samo pustim film i gledam iz kreveta.

          Originally posted by Kulambara View Post
          ne znam kako mislis-rade svi,mnogi ne dopustaju blocker-e,jedino to...
          koji su to a da su besplatni
          Last edited by Sam Hornish Jr.; 16-05-20, 10:14.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • https://klikfilm.org/filmovi/

            https://gledajonline.net/

            na istim sajtovima su i serije
            Wizard

            Comment


            • Originally posted by Kulambara View Post
              prvi imam, hvala za drugi
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • nije ni ovaj drugi bas savrsen. 'Drivena' nema a kad probam da gledam nekog 'The Driver' iz 2019 nece da otvori
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • a cuj,kolko para,tolko muzike

                  evo ovde driven iz 19.

                  https://filmos.org/filmovi-sa-prevodom/driven-2019/

                  sruseni su jaki hostovi ove godine,pa zbog toga stuca...

                  ali torrenti nisu

                  https://torrentgalaxy.to/

                  ovde je iz 18. ali moras snimiti

                  https://www.1337x.to/torrent/3943548...080p-YTS-YIFY/

                  opetujem,ako imas adguard ili slican adon,hostovi nece da otvaraju,oni zaradjuju tako
                  Last edited by Beocca; 16-05-20, 22:58.
                  Wizard

                  Comment


                  • Ima negde torent za film, ne seriju, Delirijum Tremens?

                    Comment


                    • jbt,nema nigde,ni onlajn
                      Wizard

                      Comment




                      • Ovakav film me apsolutno ne bi interesovao da je u pitanju bilo koji drugi glumac, ali Crowe ce morati da se ispostuje Iz trejlera se jasno vidi da je zena djubre i da je zasluzila da je neko nauci pameti.

                        Comment


                        • ne znam,ovakva recenica nije primerena u zemlji gde je nasilje nad zenama jako,jako izrazeno...
                          Wizard

                          Comment


                          • Road rage je ozbiljan problem. Igrom slucaja je u ovom primjeru zena ta koja je djubre. Isto bi mislio i da je na tom mjestu bio muskarac.

                            Meni se desava dosta cesto da poludim u saobracaju zbog ponasanja drugih vozaca. Najvise mi idu na k*rac takvi kao ova curka u filmu sto vole da legnu na sirenu i volim da izadjem iz auta kad god mi se ukaze prilika jer takvi ljudi jedino iz straha mogu da nauce kako da se ponasaju. Prije par godina sam tako na semaforu izasao jednom balavcu koji je bio u autu sa djevojkom... toliko se usrao da me je zamalo pregazio i jos mi pokaza srednji prst kad me je zaobilazio. E reko neces mi ga tako lako proc majku li ti seljacku.. vratio sam se u auto i nagazio da ga stignem. Pratio sam ga dobrih pola sata... usrao se bio, nije smio nidje da stane. A bas sam onda vozio kao dzukela na pola metra iza njega i unosio mu se u branik. Na kraju se smrad dosjetio kako da se spasi i parkirao se ispred policijske stanice. Jes mi bilo krivo sto nisam mogao da ga isamaram, ali mi je produzilo zivot to sto je on napunio gace od straha tih pola sata U gepeku drzim jednu staru DeMarini palicu samo nikako da mi se ukaze prilika da je upotrijebim u saobracaju.

                            Tako da sto se ovog filma tice, ja sam apsolutno team Crowe

                            Edit: neprimjerena recenica rece covjek koji nekoliko postova prije rece kolegi forumasu da sere
                            Last edited by powerslave; 19-05-20, 03:53.

                            Comment


                            • istina...

                              ali se iskreno nadam da znaš šta je prostakluk,a šta je i kada neprimereno...
                              Wizard

                              Comment


                              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                                Ima negde torent za film, ne seriju, Delirijum Tremens?
                                DVD ne postoji, verovatno nije emitovan ni na TV-u, samim tim nema ni na netu.

                                Comment

                                Working...
                                X