Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Jel neko gledao ovaj 2019?

    The Lion King
    gledao sam tri diznijeva prosle godine dambo, aladin i lion king i odlicni su. Lion king najbolji.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Evo baš sad na Superstar TV-u idu Tarantinovi Inglorijas Bastardsi..
      Odličan fimčugić.
      Sad će Ameri da reše Hitlera.

      Comment


      • ja ga juce isto gledao, genijalan film, koliko je ovo dobra scena, hahhahaah

        sloboda ili ništa

        Comment


        • Kolonel Hans Landa..
          Genijalan karakter, Christoph Waltz, kome se svidi glumac obavezno da odgleda i Django Unchained, isti glumac, takodje genijalni lik.
          Posebno ko voli Tarantina.

          Comment


          • Genijalac, mislim da sam citao da je do ovog filma glumio samo na nemackom, izvukao ga Tarantino. I ovaj pokupio 2 oskara.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Koji je po vama najbolji Tarantinov film?
              Ja sam neodlučan.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Prosto je nemoguce izabrati samo jedan njegov film.

                Comment


                • Za mene Pulp Fiction pa Inglorius Basterds. Ovaj novi sam pogledao jednom, i to ne lepo, tako da ne mogu da ga rangiram.
                  Last edited by mark !t zer0; 25-04-20, 08:47.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Originally posted by Slippin' Jimmy View Post
                    Koji je po vama najbolji Tarantinov film?
                    Ja sam neodlučan.
                    Ovaj poslednji, Holivud Jer iskace iz svog sablona I Dzeki Braun i Reservoir Dogs.
                    Nisam lud za njim, iako volim sve njegove filmove i mislim da nema nijedan los. (Ali nema ni Kjubrik los, ali je svaki masterpice )

                    Ok, i ja sam neodlucan...ali jbg lik mi je precenjen. Mislim da nikako ne spada u prvi red rezisere, iako ga tu mnogi vide.

                    Comment


                    • Iceman kida na B92
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • 1. Pulp Fiction
                        2. Inglourious Basterds
                        3. Hateful Eight
                        4. Once Upon a Time in Hollywood
                        5. Reservoir Dogs

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Ovaj poslednji, Holivud Jer iskace iz svog sablona I Dzeki Braun i Reservoir Dogs.
                          Nisam lud za njim, iako volim sve njegove filmove i mislim da nema nijedan los. (Ali nema ni Kjubrik los, ali je svaki masterpice )

                          Ok, i ja sam neodlucan...ali jbg lik mi je precenjen. Mislim da nikako ne spada u prvi red rezisere, iako ga tu mnogi vide.
                          Volim Tarantina, ali nije ni medju top 15 rezisera. Reziser filmova za zabavu (sto nije nista lose ). Tek je s poslednjim filmom uradio nesto dosta drugacije, nesto dosta zrelije u odnosu na bilo sta drugo sto je snimio.

                          Sto se njegovog najboljeg filma tice, po mom misljenju su to Inglourious Basterds i Holivud, ne mogu samo jedan da izdvojim.
                          Last edited by Mr. Wolf; 24-04-20, 22:36.
                          Dayman (a-a-ah...)
                          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                          Champion of the sun (a-a-ah...)
                          You're a master of karate and friendship
                          For everyone

                          Comment


                          • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                            Volim Tarantina, ali nije ni medju top 15 rezisera. Reziser filmova za zabavu (sto nije nista lose ). Tek je s poslednjim filmom uradio nesto dosta drugacije, nesto dosta zrelije u odnosu na bilo sta drugo sto je snimio.
                            meni bas taj zadnji film je najlosiji. ali nisam gledo one basterdse verovatno jer mi je jos losiji odnosno kad me nije ni malo zainteresovao.

                            django je dobar.
                            Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                            Comment


                            • Ukratko - stvar ukusa

                              Kod Djanga imam osecaj da je Fox bio pogresan izbor za ulogu ili da je mozda slabije napisana, jer me je bolelo uvo za njega tokom celog filma, plus je mogao malo da skrati film. Onog trenutka kad Leo i Waltz , samo sam cekao kraj filma, nekako mi uopste nije bilo bitno sta ce se desiti s Djangom. Proslo je dosta otkad sam gledao, malo sam i zaboravio film, planiram u narednom periodu ponovo da pogledam sve od Tarantina sto sam gledao samo jednom, pa mozda drugaciji utisak budem imao oko nekih filmova.
                              Dayman (a-a-ah...)
                              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                              Champion of the sun (a-a-ah...)
                              You're a master of karate and friendship
                              For everyone

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Ukratko - stvar ukusa

                                Kod Djanga imam osecaj da je Fox bio pogresan izbor za ulogu ili da je mozda slabije napisana, jer me je bolelo uvo za njega tokom celog filma, plus je mogao malo da skrati film. Onog trenutka kad Leo i Waltz , samo sam cekao kraj filma, nekako mi uopste nije bilo bitno sta ce se desiti s Djangom. Proslo je dosta otkad sam gledao, malo sam i zaboravio film, planiram u narednom periodu ponovo da pogledam sve od Tarantina sto sam gledao samo jednom, pa mozda drugaciji utisak budem imao oko nekih filmova.
                                iskreno mene sad smaraju takvi filmovi a nisam pogledo pored basterdsa jos 2 tarantinova The Hateful Eight i Death Proof jer nisam ni znao da postoje
                                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                                Comment

                                Working...
                                X