Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dosao sam do 30 minute , nije ovo lose ,u 1 delu su bili muskarci ,sad su devojke , jesam sadista

    edit : ako ovaj cupo , recepcionar ne skikne do kraja filma , ima da ga nosim na avataru , kralj je

    edit : pa gde da se zove miroslav , dacha podsecam li te imalo na miroslava iz filma
    Last edited by Mr.M; 13-02-12, 01:24.
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • The girl with the dragoon tattoo je najbolji film koji sam gledao zadnja 2 meseca, preporucujem svima
      sigpic

      Comment


      • Nije uopste strasan Hostel , jos se na kraju pretvroi u sportski film , pade gol u zadnjoj minuti , pogadjate sta je bila lopta

        edit : gledam hostel 3 , nikako u vegas dok sam ziv
        Last edited by Mr.M; 13-02-12, 03:53.
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment




        • triler horor..nije klishe;)


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Pogledao sam Hostel 3 i Moneyball , Hostel 3 mi je zakon film dok je moneyball zesca glupost , koliko sam se god trudio da se uzivim u film , jednostavno ne volim autobiografske filmove i kraj. O bejzbolu je ovde bilo najmanje reci , nzm sta da kazem ... uglavnom ocekivao sam vise ;)
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Hostel 3 ce vjerovatno uzeti sve Oskare ove godine,strasan film.Mooneyball kao i Bredeova gluma tesko sranje
              sigpic

              Comment


              • Vladane

                Nisam pricao o glumi uopste , nego o filmu tj radnji u filmovi ,logicno je da se po tome Moneyball i Hostel 3 ne mogu porediti , ja sam iznio svoje misljenje da mi je Hostel 3 bolji od Hostel 2 i Hostel 1 , pa mi je zestok i gotivan film , nesto se desava u njemu

                U Moneyballu pratimo zivot Beana , realno niti jednu bejzbol partiju uzivo nismo videli sem ono malo protiv Kanzasa na kraju. Sve ostalo je bilo oko dovodjenja igraca ,pravljenja tima ,njegovog zivota , film je tesko sranje u odnosu na ono sta sam ja ocekivao tj s obzirom da sam vidio koliko je nagrada dobio i za koliko je nominovan ocekivao sam zakon film ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • Ocigledno nisi imao puni snimak.Ima dosta bejzbola,bar 10-ak utakmica je prikazano,kako ih Bin prezivaljava,pa kad im se povrijedi bacac cak on odluci koga da ubaci,a i sam sjedne na klupu ako bude bilo potrebe da udje.Srecom nije bilo,a Melandez je sjajno obavio posao u toj utakmici.
                  Pa dio kad posle meca ode u prodavnicu iznerviran i razbije glavu bezjbolkom prodavacu.Pa kad uhvati sadasnju djevojku sa onim debeljuskastim,ima dosta toga u filmu,ne znam koji si ti gledao
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Ocigledno nisi imao puni snimak.Ima dosta bejzbola,bar 10-ak utakmica je prikazano,kako ih Bin prezivaljava,pa kad im se povrijedi bacac cak on odluci koga da ubaci,a i sam sjedne na klupu ako bude bilo potrebe da udje.Srecom nije bilo,a Melandez je sjajno obavio posao u toj utakmici.
                    Pa dio kad posle meca ode u prodavnicu iznerviran i razbije glavu bezjbolkom prodavacu.Pa kad uhvati sadasnju djevojku sa onim debeljuskastim,ima dosta toga u filmu,ne znam koji si ti gledao
                    I sad sam ja neka budala s kojom se ti zajebavas ?
                    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                    Comment


                    • Ajde dajte neki horor film ljudi pokrenite te sive celije i izvucite nesto dojajno. S obzirom da sam odgledao otprilike 1000 horor filmova do sada potrudite se da bude neki malo poznat
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • The Human Centipede ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • Originally posted by Miko View Post
                          The Human Centipede ?


                          South park je dovoljno isprdao taj film...aj dalje
                          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Wolf Creek ? Wrong Turn ??
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • E Wolf creek sam hteo da gledam, u watchlisti mi je. Skinuce se veceras. Wrong turn sranje.

                              Btw gledao sam sinoc Ils(Them). Bas los film. Slabo odradjeno,sve karte bacene na tenziju i neizvesnost. Dosta praznog hoda, scene od po 5 minuta kako hoda kroz kucu da bi se na kraju desio neki sec momenat ili cak se nista ne desi
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by prskaj View Post
                                Ajde dajte neki horor film ljudi pokrenite te sive celije i izvucite nesto dojajno. S obzirom da sam odgledao otprilike 1000 horor filmova do sada potrudite se da bude neki malo poznat
                                E'o ti horor, koji nije ono bas horor, al' je dobar - Devil (http://www.imdb.com/title/tt1314655/)
                                Mistakes make us who we are.

                                Comment

                                Working...
                                X