Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Winter Sleep mi odavno na watchlisti, ali treba izdvojiti ta 3 i kusur sata

    Comment


    • I meni je na listi...kao i poveci broj ostalih

      tt
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Otisao veceras u bioskop, na nagovor nekih drugova, da gledam http://www.imdb.com/title/tt1285009/

        Volim pogledati dobar slasher, ali ovaj je bio katastrofalan. Toliko glupo i debilno reaguju zrtve da prosto vrijedja pamet. Jedina, ali jedina svijetla tacka ovog filma je dobar soundtrack(80s pop)... znaci ima samo jedna solidna scena kad se kolju oko nekog bazena koji je nacickan neonskim znakovima i palmama a u pozadini ide Total Eclipse of the Heart

        Ja vidio da je i Christina Hendricks u filmu, pa se ponadao da ce nas makar ona malo obradovati oblinama... a ono nista

        Comment


        • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Annihilation
            http://www.imdb.com/title/tt2798920/

            Iako sam ocekivao vise od filma, nisam razocaran. Nesto sporiji tempo filma uopste ne smeta, niti postaje dosadan i naporan u nekom trenutku. Sa tehnicke strane, film je na visokom nivou. Neke lokacije izgledaju sjajno, pune su boja i prijatne za oko. Jedan jeziv trenutak u filmu mi se mnogo svideo.
            Steta sto nijedan lik, sem Portmanove, nije razvijen, pogotovo sto je Jennifer Jason Leigh mogla biti bolje iskoriscena.
            Kraj je solidan, ali, bar meni, predvidljiv, tu sam ocekivao vise.

            7/10
            Last edited by Mr. Wolf; 15-03-18, 16:14.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Pogledah The Shape of Water. Ušao u film s pretpostavkom da mi se neće dopasti, mislio sam da je jedan od onih umetničkih, ali jok. Osim jedne retardirane scene gde postaje mjuzikl, ali ona ne predstavlja stvarnost pa mi je to olakšavajuća okolnost. Mada mi je tako nešto i za snove gde ljudi mogu sve i svašta da vide vrhunac retardiranosti.
              Pored toga, prijatno me iznenadio, sramota me što sam sumnjao u sposobnost Giljerma da ispriča priču ove vrste.
              Svakako nije remek-delo poput Faunovog(!) lavirinta, mada ima dosta sličnosti i mogu se poerditi, ali je meni odličan. Zanimljiva priča o usamljenosti i ljudskoj težnji da budemo prihvaćeni. Sa top glumačkom ekipom. Nije mi bio dosadan ni u jednom trenutku i baš dosta stvari u filmu te baca u razimišljanje o svemu i svačemu. Možda malo previše Holivuda, ali to se i da očekivati.

              Sve u svemu, del Toro je na fantastičan način ispričao još jednu bajku

              Originally posted by Mr. Wolf View Post
              Annihilation
              Izašao dobar snimak ili bioskop?

              Comment


              • ^
                Dobar snimak, prestao je da se prikazuje u bioskopima (u SAD se prikazivao), sad je samo na Netflixu

                http://rarbg2018.org/torrent/y1qfen6
                Last edited by Mr. Wolf; 16-03-18, 14:08.
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment




                • Spoiler
                  Last edited by Tarantula®; 16-03-18, 13:50.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Svidio mi se Anajalejsn, dobar film. Ona scena sa medjedom je brutalno jeziva.
                    sigpic

                    Comment


                    • Odgledah prije neki dan Jeepers Creepers 3,ljudi to je remek djelo.Takvo sranje snimit ne moze svako,obavezno pogledajte.
                      http://www.imdb.com/title/tt1139592/

                      Comment


                      • Odgledao sam sinoć Three Billboards Outside Ebbing, Missouri i nek im nisu dali Oskara.

                        Kakav je ono završetak, opet se ne zna ko je ubica, završavaju film kad treba da počne finalni obračun.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Pa mislim da to i nije sustina filma ...a i mnogi se izvuku sa svojim zlocinima, dokaza nije bilo... i tako

                          tt
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • The Shape of Water...kako je ovo najbolji film godine? ok, nije sad da mi je baš teško sranje, ali ništa ja ovde spektakularno nisam video...
                            sigpic

                            Comment


                            • Kakav je The Square?

                              Comment


                              • Odlican!

                                Na TV-u:

                                HRT3 - 22:55 - The Match Factory Girl - 1990
                                RTS2 - 23:20 - Personnel - 1975
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X