Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dincic najbolje pise, al nije stand-up komicar. Bridzis je najbolji na bini al najlosije pise.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Znaš kako, tu se i ne slažem toliko sa tobom.

      Stand up po meni treba malo i da bude "prljav" da se izrazim. I slažem se da deca ne bi trebala to da slušaju, a isto tako ne bih voleo ni moja baba da sluša takve stvari, to je sve stvar izbora. Niko njih ne tera da dođu i da slušaju. Svi oni znaju šta mogu da očekuju od njega. Ko ne želi to da sluša, jednostavno sačeka neko drugo veče pa sluša neke prikladnije stvari. U suštini se zna ko izvodi malo "prljavije" a ko ne.

      A i realno gledano, nije to ništa šta sve čovek danas može na ulici/kod doktora/pošti/ da čuje. To je naša realnost nažalost.
      Samo kažem da treba da se prilagodi repertoar publici pred kojom nastupaš, to rade svi stand up komičari, mnogo veće face od njega, a on ne samo da ga nije prilagodio, nego je bukvalno ponovio isti nastup od pre 5 godina. Prosto neverovatno da neko na taj način može da radi taj posao.
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Dincic najbolje pise, al nije stand-up komicar. Bridzis je najbolji na bini al najlosije pise.
        Da dobar je Srki, u sustini on pise skoro sve fore Ivanovicu za emisiju.
        Zanimljiv lik, cak je i harizmatican, imam utisak da kada bi se samo malo vise potrudio bio bi scenski mnogo jaci, samo sto mislim da on ne zeli da se trudi.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Srki top lik, upoznao sam ga kad je bilo snimanje emisije "Stolice". Inace onde bukvalno nista ne seku, sve kako je bilo tako i plasiraju na tv-u. Veseo, sprda se, dobre fore ima, a i dok je bio u Survivoru bio top lik. Ovu dvojicu drugih sam gledao na "Comedy central"-u sa svojom emisijom, isto su zanimljivi. Ali kod Ivana ivanovica preskacem taj deo kad ono ustanu pa sednu, glupost.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Sinoć sam odgledao Justice League u Full HD, i nije to loše kao što pričaju.

            Dobro, malo na početku ne možeš a da ne primjetiš da nešto nije OK sa Supermanovim brkovima, ali ništa posebno što bi smetalo.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Jest politički obojeno, ali je za ovu temu...

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Gledao neko? http://www.imdb.com/title/tt4209788/?ref_=nv_sr_1
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ne vrijedi to još gledati, nije se pojavio kvalitetan strim.

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ako te zanima ta prica, svidjet' ce ti se. Nelos, cak dobar film.
                    Dobija na znacaju sto je po istinitoj prici.
                    Jessica i Idris odlicni. Ne znam kako ona umjesto Meryl nije dobila nominaciju za Oskara, ali dobro.
                    Sto se snimka tice, pristojan je. Ima losijih, ali i boljih DVDScr-ova. Link.

                    Na TV-u veceras:

                    Cinema TV - 22:50 - A Simple Plan - 1998
                    Cinestar TV - 20:45 - Midnight in Paris - 2011
                    Pink World Cinema - 23:42 - The Color of Freedom - 2007
                    RTS2 - 20:00 - Gimme Danger - 2016
                    RTS1 - 21:55 - The Gift - 2015
                    HRT3 - 22:50 - Crime and Punishment - 1983
                    HRT3 - 00:20 - Calamari Union - 1985

                    Ok je A Fantastic Woman - 2017.
                    Ne bih se iznenadio da pokupi Oskara. Mada mislim da ce tesko preko Rubena.
                    sigpic

                    Comment


                    • Bryan Cranston. Poslao mu postom prije 2 mjeseca, danas stiglo nazad

                      28080597_10215706552886848_113749582_o.jpg

                      Bas je prije dvije nedelje objavio da nece visi potpisivati fan mail jer je previse zauet i da su ga zatrpali postom. Kaze od sad, samo ako nedje naletis na njega, tako da mi je milo sto je i ovaj moj ispostovao

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Ima previse reci i u nekim trenucima bude pomalo tezak za pratiti. Imam utisak da je Sorkin bas dao oduska sebi s obzirom da mu je ovo prvenac za reziju i da bi film bio bolji da ga je radio neko poput Deni Bojla ko je vec saradjivao sa Sorkinom i ko bi mogao da ga obuzda. A film mi je bio dobar i vredi ga pogledati, samo mi je ovo bio prvi utisak.

                        Inace, danas izlaze tj. vec su izasli kvalitetni snimci za Lady Bird i Tri bilborda.
                        sigpic

                        Comment


                        • 0:30 - 0:32
                          ...eh Nebojša, Nebojša...

                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • King Kong je sada George.

                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt4652650/

                              Jako lijepo
                              sigpic

                              Comment


                              • Je li gledao neko http://www.imdb.com/title/tt1491044/ ?

                                Pogledao sam juce tri dokumentarca o Kuklinskom, pa evo sad vidjeh da ima i film. Inace, bas zanimljiv lik... znao sam za njega i ranije ali me njegova "karijera" nije toliko interesovala. Moram priznati da su ovi dokumentarci bas bili zanimljivi i da ga je interesantno slusati/gledati jer se vidi da ga bas boli ona stvar sto je pobio tolike ljude Cak me je i nasmijao nekoliko puta kad je opisivao pojedina ubistva Lud covjek bio totalno

                                Comment

                                Working...
                                X