Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Poceo sam da skidam javljam kakav je ...
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by Gangrena View Post
      Poceo sam da skidam javljam kakav je ...
      Duuusha mo'a.
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Nije los lepo je uradjen samo su kraj malo zbrzali ..vredi gledati .

        A za te gay emocije se ide u zatvor pazi sta radis
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • haha mumi zabrinjavas me

          filmovi sa Denzelom su spektakli!



          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Koji DVD plejer preporucujete do 7.000 din ? Treba da podrzava sve formate i titlove i da ima usb.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Mumi probaj tvoj zanr po trejleru bi se reklo da nije los .

              uff kad sam isao gledait paradu u kino , bio ovaj trailer , je li ima dobar za skidanje , ako neko ima dobru rezoluciju za skidanje neka na pp baci da ne spamamo ovde ako moze
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by Gandalf View Post
                Koji DVD plejer preporucujete do 7.000 din ? Treba da podrzava sve formate i titlove i da ima usb.
                Realno sa DVD-jem se neces usreciti, to je zesca zajebancija. Ja sam skoro kupio neki LG koji kao podrzava sve formate, ali moze da cita samo kad skinem .VOB verziju, to je kao original DVD format, ali kad tako rezes film onda ne mozes da ubacis prevod sto je dodatno smaranje.
                Ako imas USB port na TV-u najbolje ti je da tako gledas filmove...
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Tony_G View Post
                  Realno sa DVD-jem se neces usreciti, to je zesca zajebancija. Ja sam skoro kupio neki LG koji kao podrzava sve formate, ali moze da cita samo kad skinem .VOB verziju, to je kao original DVD format, ali kad tako rezes film onda ne mozes da ubacis prevod sto je dodatno smaranje.
                  Ako imas USB port na TV-u najbolje ti je da tako gledas filmove...
                  Moze li se ubaciti prevod preko USB porta?
                  Ja sam pokusavao i nisam uspeo,tako da samo gledam domace filmove i koncerte,a za strane filmove moram HDMI koristiti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Gandalf View Post
                    Gledao Collateral
                    http://www.imdb.com/title/tt0369339/

                    Dobar triler, sa sjajnim Tom Kruzom i Foksom
                    Genijalan film.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      uff kad sam isao gledait paradu u kino , bio ovaj trailer , je li ima dobar za skidanje , ako neko ima dobru rezoluciju za skidanje neka na pp baci da ne spamamo ovde ako moze
                      Izasao je torrent ima nedelju dana samo na pirat bay-u imas 5 verzija 720p blue ray rip , dvd rip sta hoces
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Gledala sam juce The Descendants, dobar film, ali moram priznati da sam ocekivala vise koliko su mi ga svi hvalili.

                        Comment


                        • Skidam Hostel 2 , gledao sam Hostel 1 nedavno na Novoj , malo me @Carter uputio u situaciju , je li neko gledao , kako da gledam , sa zvukom ili na mute , ako ima dosta skicanja da ne budim roditelje xd
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Slobodno do daske pojacaj ;)
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Ma nije to , nego mi starci spavaju , ne bih da rizikujem ban u kuci xD
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Ma hostel 2 je jako tiho,skoro se ne cuje,zato ti i kazem da slobodno pojacas jer ne verujem da ce cuti,sad ne znam koliko su ti daleko matorci i kako vrata i zidovi propustaju zvuk
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X