Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rondo9 View Post
    Ima li tu neki gej/feministicki/amerikanac ratnik dobar lik/amerikanac protiv rasizma/ film? Da vam odmah kazem ko uzima oskara.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Get Out.

      Mada je stvarno dobar film.

      Nego kako to Lorensove nema, zar ona nije bila zakucana da osvoji ?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Ima li tu neki gej/feministicki/amerikanac ratnik dobar lik/amerikanac protiv rasizma/ film? Da vam odmah kazem ko uzima oskara.
        Ima Englez Ali nece Geri uzeti Oskara.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Odgledao Prisoners po treci put, neverovatan film...

          Comment


          • Ne bih rekao da Get Out spada u to na sta je Bici mislio iako se slazem da je odlican, meni najbolji od ovih koji su izasli ove godine. Tog tipa je vise Spilbergov The Post, na koji sam i odigrao da ce uzeti Best Picture pre nekih mesec i po dana bas iz tih razloga, ali to sada ne izgleda kao dobar potez.

            Dusane, Geri Oldman je najveca sigurica ove godine, veca nego DiKaprio za Revenanta.
            sigpic

            Comment


            • Volim ja Gerija - jedan od omiljenih glumaca mi je. Ali nekako ne mogu sebe da ubedim da DDL nece uzeti - to je jednostavno nezamislivo
              S tim sto Geri ima idealnu ulogu za Oskara.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Nisma gledala nijednog, ovih ću dana, ali ti verujem Dušane i znam..volim Gerija (zaslužio da dobije, u smislu nema pozlaćenog), al mislim da DDL, koga takođe volim ..uzima
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ako zelite, mozete lako unovciti to misljenje/osecaj za DDL-a
                  sigpic

                  Comment


                  • Jel imaju za neke od ovih filmova kvalitetni snimci? Trazio sam samo za Bilborde i Cercila. Nista nisam gledao od kandidata za najbolji film.

                    Gledao sam Dunkirk samo tacnije
                    Last edited by mark !t zer0; 23-01-18, 19:38.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Samo Get Out i Dunkirk, ali oni su izasli ranije ove godine. Za ostale ili imaju screeneri ili nema nista. I Post ima u bioskopu tj. ima u novosadskom Cineplexu, za ostale ne znam.
                      sigpic

                      Comment


                      • "Vizualne efekte" ako ne osvoji War Planet of Apes onda stvarno... Ono je najbolji CGI do sada vidjen.

                        Comment


                        • DDL fanboji, mislim da je stvarno ok da jedna takva faca kakva je Geri Oldman dobije (potpuno zasluzeno) Oskara...,
                          sigpic

                          Comment


                          • Čudne nominacije...Call me by your name koji je sve vreme bio favorit, na kraju nema ni nominaciju za najbolji film...Verujem da ce bilbordi da trijumfuju, a mnogi kritičari su ispljuvali Del Torov The Shape of Water, rekavši da je napravio modernu verziju lepotice i zver...medjutim on prednjači sa čak 13 nominacija...jedno je sigurno, pokupiće za režiju nagradu.

                            Što se glumaca tiče, sigurica je definitivno Oldman, DDL nije pokupio bukvalno ništa do sad...globusi, novinari, kritičari, publika...zaista se neretko desi da neko takav trijumfuje na oskarima...isto važi i za Meril, koja samo puni br nominacija. Kod dama će biti zanimljivije, okršaj Frances McDormand i Sally Hawkins za koje kažu, imaju uloge života iza sebe.

                            Još jedna sigurica je animirani film Coco, na kojeg slobodno možete kuću da stavite da uzima.

                            Meni najdraže nominacije jesu one za strani film. Očekivano, Kanski pobednik, The Square, koji je osvojio i nagradu evropske filmske akademije, favorit je i ovde, mada znajući koliko ovi nagradjuju LGBT teme, ne bih se iznenadio da oskara pokupi A Fantastic Woman...tu je naravno najbolji film koji sam pogledao u 2017, Ruski Loveless, kojeg ne bi otpisao tek tako.
                            Male šanse da trijumfuju imaju Madjarski dobitnik zlatnog medveda u Berlinu, On Body and Soul, jako neobičan film, kojeg bi svakako preporučio da pogledate, te Libanski The Insult.

                            Od nominovanih u glavnoj selekciji sam pogledao samo Get Out i Dunkirk, tako da lično mišljenje još uvek ne mogu da iznesem
                            Last edited by Heartbreak; 23-01-18, 20:10.
                            sigpic

                            Comment


                            • A na koju foru Call me by your name nisu mogli da stave u najbolji strani?

                              Kapiram da taj film nece biti nesto gledan na forumu , mada je toliko hvaljen, da se ne secam kada je neki film bio toliko kriticki vozdizan.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Heartbreak View Post
                                Čudne nominacije...Call me by your name koji je sve vreme bio favorit, na kraju nema ni nominaciju za najbolji film...Verujem da ce bilbordi da trijumfuju, a mnogi kritičari su ispljuvali Del Torov The Shape of Water, rekavši da je napravio modernu verziju lepotice i zver...medjutim on prednjači sa čak 13 nominacija...jedno je sigurno, pokupiće za režiju nagradu.

                                Što se glumaca tiče, sigurica je definitivno Oldman, DDL nije pokupio bukvalno ništa do sad...globusi, novinari, kritičari, publika...zaista se neretko desi da neko takav trijumfuje na oskarima...isto važi i za Meril, koja samo puni br nominacija. Kod dama će biti zanimljivije, okršaj Frances McDormand i Sally Hawkins koje kako kažu, imaj uuloge života iza sebe.

                                Još jedna sigurica je animirani film Coco, za kojeg slobodno možete kuću da stavite da uzima.

                                Meni najdraže nominacije jesu one za strani film. Očekivano, Kanski pobednik, The Square, koji je osvojio i nagradu evropske filmske akademije, favorit je i ovde, mada znajući koliko ovi nagradjuju LGBT teme, ne bih se iznenadio da oskara pokupi A Fantastic Woman...tu je naravno najbolji film koji sam pogledao u 2017, Ruski Loveless, kojeg ne bi otpisao tek tako.
                                Male šanse da trijumfuju imaju Madjarski dobitnik zlatnog medveda u Berlinu, On Body and Soul, jako neobičan film, kojeg bi svakako preporučio da pogledate, te Libanski The Insult.

                                Od nominovanih u glavnoj selekciji sam pogledao samo Get Out i Dunkirk, tako da lično mišljenje još uvek ne mogu da iznesem
                                A otkucam sledeću poruku


                                Hearte, Arnele..jeste li gledali kandidate za najbolji strani, koji mene najviše zanima, pored ruskog koji smo gledali svi?


                                L'insulte - libanski
                                Nelyubov
                                Teströl és lélekröl - mađarski
                                The Square - švedski
                                Una Mujer Fantástica - čileanski
                                i zvoni mi telefon, a dok sam se vratila ti si sam bez pitanja pisao

                                Da čujem još Arnelove utiske

                                Originally posted by Erik View Post
                                A na koju foru Call me by your name nisu mogli da stave u najbolji strani?

                                Kapiram da taj film nece biti nesto gledan na forumu , mada je toliko hvaljen, da se ne secam kada je neki film bio toliko kriticki vozdizan.
                                Gledao?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X