Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Sing Street" - ekstra muzika i veoma dobar film. Irce bih mogao da slusam ceo dan kako pricaju. Preporuka od mene
    Sad ce da se gleda Disconnect...

    Comment


    • http://thepiratebay.se

      Ne radi mi već nekoliko nedelja. Je li dobio možda neku drugu adresu?
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • .org
        sigpic

        Comment


        • Imaš i ovde mnogo toga novog
          http://rarbg2018.org/torrents.php?r=69706801
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Tnx.

            Imam rezervne položaje, nego sam navikao na Zaliv.
            A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

            Comment


            • Originally posted by Laki21 View Post
              http://thepiratebay.se

              Ne radi mi već nekoliko nedelja. Je li dobio možda neku drugu adresu?
              Kad god ti ne radi glavni sajt samo guglaj: piratebay proxy. Uvek ima bar 5-6 domena preko kojih mozes da pristupis sajtu.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Jel ima negde mozda kvalitetan snimak za Three Billboards Outside Ebbing, Missouri?
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Kako je bila slatka, a one njene/njihove cerke sve su bas grdne neke.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Valjda ima to na Netflix-u. Ne smijem vise da se zajebavam sa torentima jer su poceli da mi salju mejlove zato sto bukvalno svakog dana nesto skinem Fala bogu, sad yify ima opciju da gledas online tako da sam se tu makar spasio

                    Imam Amazon Prime i Netflix ali stare navike tesko umiru Isto mi nema nista milije nego da skinem nesto i lijepo lap top na stomak Cimer poceo da radi za Spectrum pa dolaze za nedelju dana da mi instaliraju njihovu kablovsku. Dobijam i Hulu nalog... E vala Amazon, Netflix i Hulu plus ta kablovska dako bude dosta... da me ne hapse zbog torenta
                    Gde zivis pa ti salju?

                    To lako moze da se izbegne ako skidas stvari sa privatnih trackera, tu te mnogo teze mogu pratiti. Ili da lepo platis VPN ili Seedbox, verovatno izadje jeftinije nego te silne pretplate, tu ti tek onda ne mogu nista

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/title/tt5027774/?ref_=nv_sr_2

                      Odlican film, a gluma na nenormalnom nivou. Mozda Frances i Sam pokupe oskare

                      Comment


                      • Nice, skidam ga.

                        Comment


                        • Originally posted by limun View Post
                          Nice, skidam ga.
                          I ja, Frensis je ko stvorena za ovakve uloge [emoji6]
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Ja pitah danas da li ima torrent za kvalitetan snimak?
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Originally posted by mark it zer0 View Post
                              Ja pitah danas da li ima torrent za kvalitetan snimak?
                              Ja sam skunuo neki od 1.5 gb ali je uzas, sacekacu ipak da izadje HD..

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Ja pitah danas da li ima torrent za kvalitetan snimak?
                                Nema.

                                Comment

                                Working...
                                X