Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim zlostavljanje, je malo zajebano dokazati. Ako je bilo tipa dobices to i to ako pristanes na seks sa mnom i onda je slaze to tesko da moze da se definise kao zlostavljanje.
    Medjutim u koliko su ucene bile u pitanju ili raznorazna psiho-fizicka maltretiranja onda je to to.
    E sada sta je zaista bilo .... realno bas me nesto zabole.

    A Opra je klasican podvodnik, posrednik, manipulator i moze da se kaze makro - u koliko je to sto je navedeno istina.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • To je u USA sasvim normalno, ima toga i po poslovima, ko hoće da napreduje, kao i svuda u svetu. Nije ona morala, no je htela..

      Comment


      • I Natali morala malo da sere sa all male nominees

        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Pogledao Brawl in cell block 99, bas vrh trashina. Svidja mi se Vince Vaughn u ovakvim ulogama, svideo mi se jos u True Detective 2.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Cudo jedno kako su te glumice u Holivudu tako naivne pa ne znaju sta je to cika Harvey hteo da kaze Silovala je ta svinja neke od njih, ali najveci dio ovih zena sto su sad izasle u javnost samo jede g*vna... neke samo pokusavaju da se vrate na staze slave na konto proslosti i gospodina manijaka.

              Ali da jedna splacina, Opra onako prica sad na Globusima... Pa kako je nije sramota kad svi znaju da je drugovala sa onim veprom vec decenijama. Ko zna koliko je puta ona kumovala tome sto je on radio.

              Mali mi je posa' oko njih. Ali mi je vala milo sto su sutnuli Kevin Spacey-a... nema veze sto je gej(ima ih tamo koliko oces) nego sto je pedofil Kamo srece da se procuje za vise njih. Treba ih istrebljivati kao bube.


              Edit: Olja, taj avatar novi... je li to nedje dolje u Boki Kotorskoj?
              Last edited by powerslave; 10-01-18, 00:37.

              Comment


              • Sta je Aronofsky napravio ovog puta? Jel trash ili masterpiece, kakav vam je Mother?
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Sta je Aronofsky napravio ovog puta? Jel trash ili masterpiece, kakav vam je Mother?
                  De si sa rais?
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by Indigo View Post
                    Sta je Aronofsky napravio ovog puta? Jel trash ili masterpiece, kakav vam je Mother?
                    U mene je na listi cekanja.

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Sta je Aronofsky napravio ovog puta? Jel trash ili masterpiece, kakav vam je Mother?
                      Film ili još bolje doživljaj godine (jer je više od filma), u prvih pet decenije.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Originally posted by Laki21 View Post
                        Film ili još bolje doživljaj godine (jer je više od filma), u prvih pet decenije.
                        Moram pogledati.

                        Je l se ko majndfakovao u skorije vreme David Lynchom Mullholland drive, lost highway i blue velvet? Malo uzmite izvršite seksualni čin nad sopstvenim mozgom.
                        Last edited by Cassius Clay; 11-01-18, 00:59.

                        Comment


                        • Originally posted by Powerslave View Post
                          Edit: Olja, taj avatar novi... je li to nedje dolje u Boki Kotorskoj?
                          E, ne znam da li je Boka.. al sumnjam Evo ti ceo gif, moj omiljeni, posto ja ovako vazda mlataram nogama...sa barske stolice recimo još more, leto

                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Meni se čini da je u Kumboru slikano, naziru se topovske cevi u pozadini
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              De si sa rais?
                              Sta je bicaru, jesi li mu oprostio ruznu proslost
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • A sad na RTL film "dan nezavisnosti"

                                "I love to speak with Leonard
                                He’s a sportsman and a shepherd
                                He’s a lazy bastard
                                Living in a suit ."
                                Leonard Cohen

                                Comment

                                Working...
                                X