Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koji film se tebi dopada, bici?

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Koji film se tebi dopada, bici?
      Legally boned, Saturday night beaver, Ass Ventura, Cockwork orgy, Pulp Friction, Dawn of the Head, Whore of the Rings dvojka...
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Pulp Fiction sam jedino gledao. Odlican je.

        Comment


        • Originally posted by limun View Post
          Pulp Fiction sam jedino gledao. Odlican je.
          Trebao bi i ostale da pogledas.
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Ali biciju nije omiljeni Pulp Fiction nego Pulp Friction .....
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by bici View Post
              Trebao bi i ostale da pogledas.
              *Trebalo
              Ispravka mala, nadam se da ne zameras.
              Hvala na sugestiji svakako.

              Comment


              • Procitaj malo bolje njegove filmove.

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  *Trebalo
                  Ispravka mala, nadam se da ne zameras.
                  Hvala na sugestiji svakako.
                  Ne bih se slozio. Taj gramaticki zez i prednost prolaska tramvaja nikad nisam prihvatio kao pravila.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Ne bih se slozio. Taj gramaticki zez i prednost prolaska tramvaja nikad nisam prihvatio kao pravila.
                    Postujem tvoj stav u potpunosti.

                    Jao tek sad sam video naslove tvojih filmova hehehe, pravi si vragolan!
                    Daj jos neki takav naziv, ja i kolega na poslu se dobro ismejasmo.

                    Comment


                    • Originally posted by zdravkelja View Post
                      Odlican je Baby Driver Ako si ikada gledala nesto od Edgara Wrighta, znas sta treba da ocekujes.
                      E kad ti kazes pogledacu evo i Vladan se slaze mada je nekoliko puta i omanuo sa preporukom [emoji14]

                      Gledala sam njegov neki sa pandurima...ne secam se original naziva, nasi to nesto blentavo preveli, ali je to je bas bilo davno...nije nesto da se pamti. A iskreno gledala sam ga znam da i glumi..sta je u njegovoj reziji od toga pitaj boga..posle cu malo da prosetam do imdbja.

                      Limune ne prepricavaj film ili ga stavi u spojler bar.

                      tt
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Limune ne prepricavaj film ili ga stavi u spojler bar.

                        tt
                        Soriska ako sam ti pokvario uzitak, ali nije bas da sam ga prepricao. To bi videla i da si trailer pogledala.

                        Comment


                        • Jel to ono kad na kraju Kevin Spacey i Jamie Foxx ginu a Bejbija uhapse?
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Hot Fuzz, i to je kul, simpatican omaz buddy cop filmovima Bejbiju samo nemoj previse ozbiljno da pridjes i ocekujes ne znam kakvu dubinu. Poenta je u muzici i celokupnom stilu filma.

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Jel to ono kad na kraju Kevin Spacey i Jamie Foxx ginu a Bejbija uhapse?
                              Da, da to je taj
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Najjaci je mali Slash (Dastin) Koliko god da je u startu gende dok krije cudoviste, kasnije je kralj. I njegov mentor Stiv - bas mi se svidela njegova uloga u ovoj sezoni. Ali najbolje je sto je ostavljeno prostora da prica moze da se grana u vise pravaca.
                                Slažem se oko ovog, meni je on ostavio možda i najjači utisak u drugoj sezoni. Evo i jedne liste, likovi iz Stranger Things poređani od najgorih do najboljih, ako se i ne složimo sa svim pozicijama barem su obrazloženja zabavna

                                http://www.indiewire.com/2017/11/str...st-1201893638/
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X