Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledao ja, film za tinejdzere. Sta znam, limunadica, nije lose da se odgleda, mada ne bih nikad ponovo.

    Comment


    • Montaza, muzika je odradjena vrh, i uglavnom ljudi to bas hvale, ali je prica bas smesna, i dosadna sto se mene tice. Sto limar rece tinejdzerski film, sad zavisi sta ti se gleda, ja iskreno sam se smarao zesce.
      sloboda ili ništa

      Comment


      • Pa nisam bas u fazonu da se smaram, uz film pogotovu
        Nego neko je preporucivao, nesto mi ostalo da mu se dopalo



        tt
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Odlican je Baby Driver Ako si ikada gledala nesto od Edgara Wrighta, znas sta treba da ocekujes.

          Comment


          • Ljudi bas ne razumiju Rajta, zato film nije za svakoga. Ko zna sta da ocekuje, Bejbi je vrh.
            sigpic

            Comment


            • Pa mislim nema tu sta da se razume, jednostavno je do ukusa, ja nisam bio upoznat sa njegovim radom, i zato mi nije legao film, bzvz odradjeni karakteri, prica ocaj, sve je to u drugom planu radi zabave i muzike i ne znam cega jos.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Za sad bas tanki filmovi ove godine. Kontam da ce biti najgora konkurencija za oskar svih vremena...
                Osim Dunkirka jos nista nije izaslo da valja.

                Comment


                • Ukratko: jedan najkul klinac ne vadeci slusalice iz usiju vozi lopove pre i posle pljackanja banaka. Naravno, pojavljuje se i neka devojka. Zaljube se jedno u drugo. Ali, njoj ni na kraj pameti nije cime se on bavi ;)

                  Comment


                  • Koji se tebi film svidja limune?
                    sigpic

                    Comment


                    • Hacksaw Ridge mi je bas bas ono, dobar.

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Hacksaw Ridge mi je bas bas ono, dobar.
                        Hacksaw Ridge sa sve Majkl Bejovskim momentima i propratnom bljakic muzikom? Uz klinacko lozacke scene ratnog polja? Taj Hacksaw Ridge?
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Hacksaw Ridge sa sve Majkl Bejovskim momentima i propratnom bljakic muzikom? Uz klinacko lozacke scene ratnog polja? Taj Hacksaw Ridge?
                          Jel si mi dobar ti bratic moj

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            Jel si mi dobar ti bratic moj
                            Ne ofuj limune, zahtevacu ban.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Ne ofuj limune, zahtevacu ban.
                              Taj Hacksaw Ridge, braticu moj dobri.

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Taj Hacksaw Ridge, braticu moj dobri.
                                Ne siri ljubav, odvratno je.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X