Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Heartbreak View Post
    Evo ti ovo http://www.imdb.com/title/tt5215952/?ref_=tt_rec_tt

    Nije apokalipsa u pitanju, ali panika i haos svakako jeste
    Ovo cak imam i skinuto, The Wailing it is then
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Dajte mi nekih 5-10 naslova (po mogucstvu misterije/trileri) da pogledam do iduce nedelje posto zbog operacije mirujem kuci. Hvala unaprijed

      Comment


      • Odlican

        http://www.imdb.com/title/tt3499096/
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by aquaria View Post
          Dajte mi nekih 5-10 naslova (po mogucstvu misterije/trileri) da pogledam do iduce nedelje posto zbog operacije mirujem kuci. Hvala unaprijed
          Spanci za tebe, remek djela

          http://www.imdb.com/title/tt4857264/
          http://www.imdb.com/title/tt1242422/
          http://www.imdb.com/title/tt1937149/
          http://www.imdb.com/title/tt1772250/
          http://www.imdb.com/title/tt1512685/
          http://www.imdb.com/title/tt1437358/
          sigpic

          Comment



          • Morate proširiti reputaciju pre nego li ga dodelite Vladan opet.


            Hvala!

            P.S. Belen Rueda

            Comment


            • Znam da ovde ima armiju simpatizera...dame i gospodo, trejler za poslednji film Daniel Day Lewis-a

              sigpic

              Comment


              • Stigao Baby Driver u Bluray.

                Baby Driver (2017) 1080p BrRip x264 - RARBG
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Stigao je on jos pre mesec dana.

                  Comment


                  • Tek sad vidio. Promako mi jebo sebe.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by bici View Post
                      Meni je Linc gotivac, ne deluje mi pretenciozno i nadmeno, za razliku od npr. Aronofskog.
                      Originally posted by dekkard View Post
                      Meni su obojica fenomenalni. Volim i Pi i Requiem for a Dream, a i ove Lynch-ove koje je spomenuo Erik.
                      Najtalentovaniji živi reditelj. Izuzetni Pi, fenomenalni Rekvijem za san, odlični Rvač, sjajni Crni Labud, moćna Majka, i nadasve, najlepši ljubavni film ikada snimljen, Fountain.

                      Nikada nisam naišao čak ni na približno snažan opis šta znači predanost u ljubavi. Izvanredno.
                      Last edited by Laki21; 28-10-17, 03:12.
                      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                      Comment


                      • Nije Aronofski toliko los kao sto ga predstavlja bici, ali da je precenjen nenormalno - jeste.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne slažem se da je precenjen, da je precenjen snimio bi više filmova, a ne samo 9 od njegovog proboja '98-me, od kojih je tri on producirao. On je vrhunski režiser evropskog šmeka iako je Amerikanac a za takve većinom nemaju dovoljno sluha u Holivudu.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by Erik View Post
                            Nije Aronofski toliko los kao sto ga predstavlja bici, ali da je precenjen nenormalno - jeste.
                            Ne kazem ja da je on los nego da mi izuzetno ide na penis. Al da je precenjen, jeste. Ljudi se na njega nenormalno loze zato sto ne snima klasicno Holivudsko mejnstrim smece. Problem je sto on nije bas dorastao tom izazovu pa su mu filmovi cesto zbrka i nered, plus ima problema i sa samim sobom. Al dobro, da ne ispadne da je ovo jos jedan hejterski post, ima on i neke sjajne kvalitete, ume iz svojih glumaca bas bas mnogo da izvuce.

                            Elem, odgledao sam The Wailing i bas mi se svideo. Pre toga sam gledao Train to Busan i The Handmaiden. Ubrzo sam skontao da su sve to korejski filmovi iz prosle godine, te sam se ozbiljno nalozio na koreance. Skidam I Saw The Devil, The Age of Shadows, Assassination, Right now wrong then i Pandora.

                            Obzirom da sam bio u zombi fazonu prethodnih dana, pogledao sam The Girl with All the Gifts. Velika preporuka za sve ljubitelje zanra. Ima nekih iritantnih propusta, al obzirom na generalni kvalitet zanra, film je u gornjoj kategoriji.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Originally posted by bici View Post
                              Ne kazem ja da je on los nego da mi izuzetno ide na penis. Al da je precenjen, jeste. Ljudi se na njega nenormalno loze zato sto ne snima klasicno Holivudsko mejnstrim smece. Problem je sto on nije bas dorastao tom izazovu pa su mu filmovi cesto zbrka i nered, plus ima problema i sa samim sobom. Al dobro, da ne ispadne da je ovo jos jedan hejterski post, ima on i neke sjajne kvalitete, ume iz svojih glumaca bas bas mnogo da izvuce.

                              Elem, odgledao sam The Wailing i bas mi se svideo. Pre toga sam gledao Train to Busan i The Handmaiden. Ubrzo sam skontao da su sve to korejski filmovi iz prosle godine, te sam se ozbiljno nalozio na koreance. Skidam I Saw The Devil, The Age of Shadows, Assassination, Right now wrong then i Pandora.

                              Obzirom da sam bio u zombi fazonu prethodnih dana, pogledao sam The Girl with All the Gifts. Velika preporuka za sve ljubitelje zanra. Ima nekih iritantnih propusta, al obzirom na generalni kvalitet zanra, film je u gornjoj kategoriji.
                              Ma Aronofski je covek snimio 2 dobra filma - Rekvijem i Rvac. Pi je dobar/zanimljiv eksperiment i to je to. Labud pretenciozno umetnicarenje, sa matricom vec vidjenom milion puta, Fountain preveliki zalogaj u kome se pogubio skroz (mada je dobra ideja), Majku nisam gledao i Nou bolje da ne komentarisem.

                              Elem, nadam se da si gledao najbolji korejanski film svih vremena - Memories of Murder?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Erik View Post
                                Ma Aronofski je covek snimio 2 dobra filma - Rekvijem i Rvac. Pi je dobar/zanimljiv eksperiment i to je to. Labud pretenciozno umetnicarenje, sa matricom vec vidjenom milion puta, Fountain preveliki zalogaj u kome se pogubio skroz (mada je dobra ideja), Majku nisam gledao i Nou bolje da ne komentarisem.

                                Elem, nadam se da si gledao najbolji korejanski film svih vremena - Memories of Murder?
                                Iako se pogubio meni je Fountain najbrutalniji. Da je moglo bolje, svakako da je moglo.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X