Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Za mene jedan od nasih najboljih filmova ikada. Ne znam ni sam koliko sam ga puta gledao. Sjajan film!

    Steta sto se Dragojevic pogubio nakon Rana.
    Last edited by Mr. Wolf; 18-09-17, 11:26.
    Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Ves - ko je po tebi nas najbolji glumac?
      Jel mu ime pocinje na "N" a prezime na "G" ?
      Last edited by Sandugp; 18-09-17, 11:40.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Sandugp View Post
        Ves - ko je po tebi nas najbolji glumac?
        Jel mu ime pocinje na "N" a prezime na "G" ?
        Realno ne vidim nikoga da moze da mu se primakne, kako na filmu tako i u pozoristu.

        Comment


        • Glogovac svakako, ako pričamo o aktivnim. Bata Stojković ikad! Ali, Glogovac, čak bez obzira na ulogu u Hadersfildu, a sa njom mu niko ni ne može parirat.
          " I really like Arsenal. But you, do you like Arsenal? Or just Arsenal with trophies? "

          Comment


          • ...on mene pita šta sam čito...

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Glogovac pa nekoliko praznih mesta

              Dobar je Lepa Sela, svakako jedan od nasih najboljih filmova, cak mislim da je malo i potcenjen.

              Comment


              • Lepa sela lepo gore, Kad budem mrtav i beo, Skupljaci perja, Budjenje pacova, Crna macka beli macor. Kad bih sastavljao top 10, tih pet bih morao da ubacim.
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • Upravo gledamo Baby Driver.

                  Spoiler
                  Ne znam ljudi, ali ja gori film u skorije vreme nisam gledao
                  "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                  Comment


                  • Originally posted by bici View Post
                    Lepa sela lepo gore, Kad budem mrtav i beo, Skupljaci perja, Budjenje pacova, Crna macka beli macor. Kad bih sastavljao top 10, tih pet bih morao da ubacim.
                    Bravo sto si se setio Budjenja pacova....
                    Predobri ali pomalo zaboravljeni film sa fenomenalnim Slobodanom Perovicem (po mom skromnom misljenju jedan od nasih najboljih glumaca ikada).
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Baby Driver.. od sjaja do očaja. Neki delovi su moćni, neki očajni i glupi. A onaj klinac kao protagonista - nope. Ne kupujem to što on prodaje. Akcioni deo je cool, romantični očekivano BS. A meni možda i najbitnije u filmu, sami likovi - ne previše zanimljivi, intrigantni. Muzika je na mestu. Da su ga završili posle nekih 30ak minuta, bio bi mi odličan kao neki short film. A tu negde dođe deo gde se i stvarno zapitaš "... šta sad?"

                      Ovako kad se sve sabere i oduzme.. 6,5/10 od mene

                      Comment


                      • "These final hours" sinoc sam gledao na CineStaru, na pocetku delovao kao neki los niskobudzetni film, ali kako se blizio kraju sve vise mi se radjao osecaj da stvarno stizu poslednji sati zivota na zemlji i jest bilo jezivo.
                        Vredi pogledati u svakom slucaju.

                        Comment


                        • Originally posted by p4p1 View Post
                          Baby Driver.. od sjaja do očaja. Neki delovi su moćni, neki očajni i glupi. A onaj klinac kao protagonista - nope. Ne kupujem to što on prodaje. Akcioni deo je cool, romantični očekivano BS. A meni možda i najbitnije u filmu, sami likovi - ne previše zanimljivi, intrigantni. Muzika je na mestu. Da su ga završili posle nekih 30ak minuta, bio bi mi odličan kao neki short film. A tu negde dođe deo gde se i stvarno zapitaš "... šta sad?"

                          Ovako kad se sve sabere i oduzme.. 6,5/10 od mene
                          Meni iskreno Diznijev mjuzikl ima vise smisla od ovog filma.

                          Spoiler
                          Preterali su sa muzikom, u jednom delu postaje zaista iritantno. OK im je izbor (mada su to uglavnom B hitovi 70tih i 80tih), ali prosto odvlaci paznju. U jednom trenutku sam zeleo da utisam, majke mi - daj pusti me da gledam film, leba ti. Mogu sve te pesme i sam da slusam, bez covera iz tinejdzerskih ljubica. Ako su zeleli muzikom da ispune rupe u plotu, kod mene nisu uspeli. Decko ide kroz grad i plese, nosi onu kafu u ruci. Ima cvikere i ipod u svakom dzepu. Ovi pucaju iz oruzja u ritmu muzike - yea, right. Preskoci auto u trku i nije mu nista. Onaj lik ga maltretira na pocetku, kao mu se nesto mrsti u facu, ne bi se na to primio ni petogodisnjak. Ona mala pocne kao dobra cura iz komsiluka, pa za jednu noc postane devojka mafijasa. Roditelji protagoniste cas izgledaju kao iz sedamdesetih, cas mu poklanjaju uredjaje iz 21. veka. Time jumpovi kad nemamo sta da kazemo. Dve smislene replike nisam cuo.
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Originally posted by limun View Post
                            "These final hours" sinoc sam gledao na CineStaru, na pocetku delovao kao neki los niskobudzetni film, ali kako se blizio kraju sve vise mi se radjao osecaj da stvarno stizu poslednji sati zivota na zemlji i jest bilo jezivo.
                            Vredi pogledati u svakom slucaju.
                            Odgledao i ja sinoć. Ista situacija. Početak loćikav, posle mnogo bolje. Vrhunac verovatno kad je konačno "pronašao sebe".
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Enemy...

                              Spoiler
                              O cemu se ovde radi?
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Originally posted by Carcosa View Post
                                Enemy...

                                Spoiler
                                O cemu se ovde radi?
                                Zjban film bas,davno sam ga gledao znam da sam ovde naosao najbolje ukratko objasnjenje

                                I ovde nesto detaljnijehttp://silverscreensnobs.com/spiders...nemy-expained/
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X