Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ..I used to talk to you alone after you left. I used to talk to you all the time, even though I was alone..





    RIP
    sigpic

    Comment


    • Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Večeras se pušta Free Land of Jones, još jedan rewatch, pogledao sam ga samo kad je izašao i svidjelo mi se uveliko.

        Comment


        • Originally posted by Erik View Post





          RIP


          Nek ti je laka zemlja Majstore.

          Čak da ništa više u životu nije odigrao sem Pariz, Teksas, i to bi bilo dovoljno da ostan urezan zlatnim slovima u istoriji filmske umetnosti.

          Večeras, u njegovu čast, i Sema Šeparda, "Ludi od ljubavi."
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • Dobar je Baby Driver, vrlo dobar.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Gledali smo "Zatvorenike" Denisa Vilneva. Bas bas dobar film, svaka preporuka.

              P.S. Ne znam sta smem da napisem o filmu, da ne ispoilerisem previse
              Last edited by Carcosa; 16-09-17, 22:39.
              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

              Comment


              • Mislim da retko ko to ovde nije gledao, a i film je sad već relativno star, tako da slobodno možeš da raspališ.

                U svakom slučaju imaš i
                Spoiler
                ovu opciju, ako hoćeš da se osiguraš
                Last edited by p4p1; 16-09-17, 23:37.

                Comment


                • Najbolje da se svi spojleri stavljaju u spojler, ima sigurno ljudi koji nisu gledali (ne pricam samo za ovaj film, vec uopste)
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • E sad preterujete.
                    Ima milion filmova koje nismo gledali, ali nikoga nikada nije sprecilo da pise utiske i recenzije cak i onih najnovijih. Pa necete valjda prepricavati radnje filmova i serija?
                    I molim da se preporuke, recenzije i liste postavljaju u onu temu namenjenu za te stvari Sedma umetnost..etc

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Okej preporuku, recenziju, ali me plasi malo ovo sto je napisao "da ne ispoilerisem previse", da mu se mozda slucajno ne omakne nesto sto ne treba da zna onaj koji film jos nije gledao
                      Last edited by Mr. Wolf; 16-09-17, 23:51.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Nemojte prepricavati radnju..par uopstenih recenica iz gen nekog zvanicnog opisa, koga ima svuda...ok..a ovo ostalo samo treba da bude licni utisak o filmu, glumcima, reziji i ostalim segmentima. Nismo deca, radimo to godinama..a ako niste bas sigurni stavite onda u spojler :ne_znam"

                        tt sa A5 u inat Mi6
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Film sam gledao zato sto se spremam za Blejd Ranera, pa rekoh da odgledam jos nesto iz opusa Denisa Vilneva, posto sam do sada odgledao samo Dolazak i Sikario. Covek stvarno ume da te drzi napetog kao strunu kroz citav film.
                          "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                          Comment


                          • Originally posted by Carcosa View Post
                            Film sam gledao zato sto se spremam za Blejd Ranera, pa rekoh da odgledam jos nesto iz opusa Denisa Vilneva, posto sam do sada odgledao samo Dolazak i Sikario. Covek stvarno ume da te drzi napetog kao strunu kroz citav film.
                            Covek nije snimio los film, odlican reziser. Mozda bi mogao da gledas i Enemy , drugaciji je od svih njegovih dosadasnjih filmova, takodje odlican, bar meni.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Hvala na preporuci, gledam ga obavezno!
                              "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

                              Comment


                              • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                                Covek nije snimio los film, odlican reziser. Mozda bi mogao da gledas i Enemy , drugaciji je od svih njegovih dosadasnjih filmova, takodje odlican, bar meni.
                                Enemy je jedan od onih filmova koje tek kada odgledas drugi put istinski mozes da uzivas. Mozda malo tezi za shvatiti, jer je izuzetno kompleksan i sa tajmlajnovima koji nisu linearni niti lagani za uklopiti, ali kada ti jednom postane jasno o cemu se zaista radi, mozes samo da se zavalis u fotelju i kazes sebi da si upravo odgledao masterpiece - pa potom da ga odgledas jos jedared i stvoris onaj uzitak o kome sam govorio na pocetku posta. Shvatis koliko je sam film brilijantan. Pocev od glume, preko rezije i montaze pa sve do utiska koji ostavi ...
                                Last edited by Sandugp; 17-09-17, 12:08.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X