Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Laki21 View Post
    Jednostavno ne razumem šta su hteli da postignu s ovim.

    Verujem da je većina gledalaca čitala Kulu, i za njih je ovaj film savršeno besmislen.

    Oni koji nisu, dobijaju neku fentezi akciju bez mnogo smisla i sa gomilom mitologije koja im je sasvim sigurno poprilično nerazumljiva. Šta će koji kurac recimo natipis Grimizni kralj na par mesta???

    Od svih likova u knjizi, zadržana su tri karaktera. Radnja je okrenuta naglavačke, od Blejna nisu ostali ni točkići, bamburi izumreše a Roland pocrne.

    Kuku.

    End lele.
    Zato sto je verovatno (nisam sigruan 100% ali verujem da je tako) zamisljena kao serijal filmova. I onda u prvom delu ti samo po malo otkriju od svega i tako te ostave u rebusu. U koliko (a trebalo bi) bude nastavaka, onda ce prica polako teci svojim tokom i sve stvari lagano biti objasnjavane.
    E sada u pravu si sto se tice nerazumljivosti. Verovatno su se trebali vise potruditi oko samog razjasnjenja univerzuma koji je zamisljen. Medjutim kao sto rekoh to meni nije bilo bitno (toliko). Vise sam iscekivao kakav ce glavni protagonista "ispasti".
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Onda da ne potpisuju Kinga jer to veze neće imati sa onim što je on pisao. Kao što ni ovo nema. Dakle, u najkraćem - ovaj film nema nikakve veze sa Kingovim serijalom "Mračna kula".
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Originally posted by miloolja View Post
        Hahahahah...koji si ti lik
        De si bre?

        I mom bratanacu bio dobar, doduse bez pecuraka ...

        tt sa A5 u inat Mi6
        Pa evo... zavrsila se sezona, pa napokon imam slobodnog vremena. Tako da cu biti cesce aktivan na forumu

        Meni je, iz licnih razloga, najjaci momenat u filmu bio kad Pennywise juri malog debelog kroz biblioteku i kad mu kaze: "Hey boy!''

        Prosle godine sam tako i ja iskocio jednom drugu, onako mrtav pijan, i viknuo "Hey boy" a tu je bilo prisutno dosta mojih prijatelja tako da je to iz nekog razloga svima bilo smijesno, pa je to "Hey boy" nekako ostalo upamceno i sad kad god neko od njih naidje ili kad se sretnemo na ulici odma se neko dere "Hey boy"

        Kad je Pennywise to rekao nas petorica smo se toliko smijali da su dolazili da nas opomenu da se utisamo i nikome u punoj sali nije bilo jasno sta je tu nama toliko smijesno

        Tacno cu da tuzim Pennywise-a sto je koristio moj trademark pozdrav u filmu Ovo je Amerika, ne bi me cudilo da to prodje jer se odje tuze za sve i svasta

        Comment


        • Zanima me generalno misljenje o Denzelu Washingtonu. Nisam los film pogledao od tog coveka jos.
          sigpic

          Comment


          • Moj drug Docent, legenda juzne Srbije, generalno misljenje o Denzelu je sumirao u jednoj pesmi:

            "We live on a placid island of ignorance in the midst of black seas of infinity, and it was not meant that we should voyage far". H.P. Lovecraft

            Comment


            • Pratim onu seriju Ballers, nisam ni znao do kraja 2. sezone da tamo jedan od glavnih glumaca, koji inace glumi americkog fudbalera, njegov sin.
              http://www.imdb.com/name/nm0913475/

              Comment


              • Originally posted by colke995 View Post
                Zanima me generalno misljenje o Denzelu Washingtonu. Nisam los film pogledao od tog coveka jos.
                Naravno da nisi, pošto takav i na postoji. Čovek vrlo inteligentno bira svoje uloge i savršeno ih glumi... kraljina od glumca

                Comment


                • Denzel je klasa , nema tu mnogo sta da se doda.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Sad sam poceo svaki njegov film da gledam. Uvek mi je on bio gotivan, ali bas bas nijedan los film covek nema. Trio (bar ih ja smatram za trio) Frimen, Dzekson i Denzel je top.
                    Last edited by colke995; 14-09-17, 23:12.
                    sigpic

                    Comment


                    • James Caan pokazuje svoj raskošni talenat u punoj meri, kakva šteta što glumi poslednjih godina u shit serijama

                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Meni u top five SF filmova svih vremena.

                        A gledah ga još u kinu Šiška u Ljubljani pre X godina prvi puta...

                        PS

                        Džonatan, Džonatan, Džonaaaaaaaataaaaaaaaaaaan!!!!!!!
                        A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                        Comment


                        • Originally posted by colke995 View Post
                          Sad sam poceo svaki njegov film da gledam. Uvek mi je on bio gotivan, ali bas bas nijedan los film covek nema. Trio (bar ih ja smatram za trio) Frimen, Dzekson i Denzel je top.
                          Ja ne bih Džeksona stavljao u isti koš sa drugom dvojicom... volim ja i njega, ali čovek je snimio ne mali broj gluposti u poređenu sa ostalima...

                          Comment


                          • Ne moze se porediti Jackson sa Denzelemo nikako, vecinu filmova na isti fazon, ne kazem da los, ali Denzel je raznorsniji i visi nivo.

                            Comment


                            • Mnogo dobar film Baby Driver
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by colke995 View Post
                                Sad sam poceo svaki njegov film da gledam. Uvek mi je on bio gotivan, ali bas bas nijedan los film covek nema. Trio (bar ih ja smatram za trio) Frimen, Dzekson i Denzel je top.
                                Rasizam je zabranjen na forumu
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X