Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Samo je pitanje da li staviti Nomi Sunrider ili Ravena .... ...
    To i ne treba da bude pitanje, mada vidim da si i postupio jedino logicno
    sigpic

    Comment


    • Nomi je opasna ... premocna, predobra .... ali Revan je ...... pa Revan.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Revan bas ima materijala za jednu onako dobru seriju. Jedino ne znam da li poceti pre KotORa ili od desavanja u njemu.
        sigpic

        Comment


        • Pre naravno.
          Kada bi se ttako nesto uradilo. Serija - postao bi ubedljivo najpopularniji lik SW univerzuma, ako vec sada nije - tada bi sigurno bio.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Kec je tesko sranje, jedina dobra stvar je onaj simpaticni mali Anakin i naravno Master Qui-Gon ....

            E sada izgleda da je vreme za promenu avatara posto je SW aktuelan. Samo je pitanje da li staviti Nomi Sunrider ili Ravena .... ...
            Meni je dvojka mnogo gora..a mozemo ovako do sutra

            Kako to mislis sw aktuelan? Zar nije to uvek?


            tt sa A5 u inat Mi6
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • U pravu is - uvek je aktuelan.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Ejj sto volim kad napises ovo...u pravu si..piiiii

                tt sa A5 u inat Mi6
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Treba samo preziveti prva dva SW filma i onog njanjavog nesretnika u epizodi II i III. Epizoda VII copy-paste sranje, Rogue One najprijatnije iznenadjenje. Sto se ovih novih likova tice, nijedan gotivan, nek ih Siti poubijaju sve.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ejj sto volim kad napises ovo...u pravu si..piiiii

                    tt sa A5 u inat Mi6
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Pre naravno.
                      Kada bi se ttako nesto uradilo. Serija - postao bi ubedljivo najpopularniji lik SW univerzuma, ako vec sada nije - tada bi sigurno bio.
                      Pa da, ali onda bi cela prica iz Kotora bila bzvz, jer bi otpocetka znali bla bla bla...

                      Ja mislim da je najbolja ideja odraditi Kotor seriju i onda jedan spinof koji se desava pre Kotora. Sve, pocetci, od Kreje, odnosi sa uciteljima, Mandalorijski ratovi, uzdizanje kao Sit lorda itd itd...
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Mr. Wolf View Post
                        Treba samo preziveti prva dva SW filma i onog njanjavog nesretnika u epizodi II i III. Epizoda VII copy-paste sranje, Rogue One najprijatnije iznenadjenje. Sto se ovih novih likova tice, nijedan gotivan, nek ih Siti poubijaju sve.
                        Ceka se nova epizoda jer cemo tu prisustvovati Luku Skajvokeru u njegovom najboljem izdanju. Da ne pricam koliko ce veca faca biti u odnosu na cetvrti, peti i sesti deo, gde je izgledao kao (kako sam ga ono nazvao prosli put, samo da se setim): epilepticni paraolimpijac - tako nekako. Jel tako bi Erice?
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ne znam brate sto diras najveceg Dzedaja, Izabranog, onog koji donosi balans u Silu.

                          Mislim stvarno...
                          sigpic

                          Comment


                          • A kada izadje novi SW mora se i to izanalizirati slicno kao GOT
                            Nikako da se manem mamutskih postova
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Preporucite mi, ako ima, neku komediju koja je u poslednje vrijeme izasla?

                              Comment


                              • The Hitman's Bodyguard, taman da posle javis utiske jer nikako da se nakanim da gledam
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X