Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ernesto View Post
    Bacio sam se na japansku i francusku produkciju. Pogotovo Japanci objasnjavaju... Confession, The Man from Nowhere, I saw the Devil, genijalni filmovi.
    Ovo su Korejanci, al ajde.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Ovo su Korejanci, al ajde.
      Uh, dobro je, na trenutak pomislih da si Korejanac, pa te ovo uvredilo.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        Uh, dobro je, na trenutak pomislih da si Korejanac, pa te ovo uvredilo.
        Pa nije me uvredilo, ali to je isto ako bi neko rekao "da, da gledam engleski fudbal i tamo navijam za Seltik".
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by KingEric7 View Post
          Pa nije me uvredilo, ali to je isto ako bi neko rekao "da, da gledam engleski fudbal i tamo navijam za Seltik".
          Pobogu, nece ga moja greska uciniti nista manje boljim. I lose ti je poredjenje, je l` ti je toliko bitno da li je korejanski ili japanski?
          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

          Comment


          • Originally posted by Ernesto View Post
            Pobogu, nece ga moja greska uciniti nista manje boljim. I lose ti je poredjenje, je l` ti je toliko bitno da li je korejanski ili japanski?
            Nije bitno. Samo sam te ispravio.

            Ako si se vec bacio na azijsku kinematografiju, da ti preporucim mozda i najbolji korejski film - http://www.imdb.com/title/tt0353969/. Naravno, ako ga nisi gledao.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Ernesto View Post
              Da Vincijev kod i Andjele i Demone ko voli misteriju, doduse ovaj prvi je bolji od drugog dela, i ne gledajte ocenu na imdb-u jer tamo pobozni debili glasaju, pa zato ima tako nisku ocenu. A, ja cekam Dan-a Brown-a da napise novu knjigu (ili je u medjuvremenu vec izasla), pa da izbace i treci nastavak.
              Procitala sam sve od Dena, i definitivno jedan od najboljih pisaca trilera.
              A nije jos uvijek izasla knjiga; jos uvijek je Dan pise
              Mistakes make us who we are.

              Comment


              • Originally posted by Miss Poison View Post
                Procitala sam sve od Dena, i definitivno jedan od najboljih pisaca trilera.
                A nije jos uvijek izasla knjiga; jos uvijek je Dan pise
                Izasla je knjiga, ja je procitao. Verovatno ce biti i filma uskoro.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Originally posted by NebojsaNS View Post
                  Izasla je knjiga, ja je procitao. Verovatno ce biti i filma uskoro.
                  Hm, prije mjesec dana je jos uvijek pisao. Evo sta je bilo poslednje o knjizi na zvanicnoj stranici na fb-u:


                  From Alex in the Office of Dan Brown:
                  Hi everyone, Dan asked me to wish you all a happy holiday and also to thank you for your posts. Some of you have asked about a new book, and I can confirm that he is indeed working on a new novel. As usual, the subject matter of his new book is top secret, but as we move into the new year, Dan will start to give me more information about the novel's progress as well as updates on The Lost Symbol movie. I will continue to post more information as I have it.
                  Best wishes for the holidays,
                  Alex (Office of Dan Brown)

                  Posle toga je samo pozelio srecne praznike

                  Kako se zove knjiga?


                  Ps. Jedino ako mislis na Lost Symbol, mada je ona izasla prije 2-3 godine

                  @Gandalf
                  Gledam ja ponekad
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • A Very Harold & Kumar Christmas



                    Ako je moguce da neko nije odgledao
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Gde si ti bio kada sam ja najvljivao film i postavljao oba trejlera(i Red Band naravno)?

                      Comment


                      • Originally posted by Ivan Piper View Post
                        Listen up, people!
                        Ukoliko neko nije pogledao ovaj film, neka ga pogleda obvezno! Mene je odusevio!

                        "Seven pounds"
                        Gledaj i Pursuit of Happyness ako nisi, isto Will Smith, isto odlican film i to jos po istinitom dogadjaju.
                        Last edited by Seoski Terminator; 30-01-12, 01:46.

                        Comment


                        • Jedva cekam novi film od Denzela,sad izlazi 9.2 Safe House,strasnn trailer

                          Meni je Denzel jedan od oni glumaci ustvari takvih je malo, da ne moze da film ne valja ako glumi u njemu.Deja Vu zadnji njegov koji sam odgledao ustvari to mi je bio njegov zadnji preostao film da ga nisam pregledao,strasan film

                          Samo nastavite da preproucujete sto ste gledali,stavrno ima dobri preporuka.


                          Sto se trenutni serija tice,Homeland je strasan,Person of Interest je gledljiv,svake sedmice imam neki nagon da vidim malo akcije pa pogledam epizodu toga,Revenge mi je isto dobra serija,napeta skroz,ne mogu da docekam sljedecu epizodu.
                          Terra Nova mi je smaracka dosao sam do 4 epizode u par sedmice tesko ide,ali vjerovatno cu je pregledati
                          Last edited by DinoFC; 28-01-12, 12:35.

                          Comment


                          • Juce gledao Mission Impossible Ghost Protocol. Odlicna akcija. Ako ne ocekujete nekakav ozbiljan film sa dobrom pricom, vec trazite nesto sto ce vas opustiti i zabaviti, cetvrta nemoguca misija je pravi izbor.
                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Gandalf View Post
                              Juce gledao Mission Impossible Ghost Protocol. Odlicna akcija. Ako ne ocekujete nekakav ozbiljan film sa dobrom pricom, vec trazite nesto sto ce vas opustiti i zabaviti, cetvrta nemoguca misija je pravi izbor.
                              Jedna od boljih akcija definitivno

                              Gledala Haywire, film je solidan, mada mislim da bi bolje bilo da je u glavnoj ulozi bila Jodi Lyn O'Keefe (nekako nju vidim tu). Sta znam, nijesam nesto odusevljena.
                              Mistakes make us who we are.

                              Comment


                              • Jel ko gledao ovo?Malo sam trazio SF,pa ovo nadjoh
                                http://www.imdb.com/title/tt0465580/

                                Comment

                                Working...
                                X