Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Mr. Wolf View Post
    Cak i meni, koji pratim GoT, je smor kad zelim da trazim preporuke filmova u poslednjih par meseci, a od onoliko strana koje predjem, 60% bude o GoTu Kako li je tek ostalima koji ne prate.
    U pravu si, smara me pogotovo sto ne gledam seriju.
    Da li je neko gledao Panov lavirint?
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Ja sam gledao pre nekoliko godina, zanimljivo je odradio to Giljermo. Medjutim mozda ti ceo film bude nekako vise za manji uzrast, do 15 godina recimo (sto u neku ruku i jeste, bez obzira na neke scene). Mozda je to samo moj utisak
      Recimo da preporucujem.
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Film ima svoju realnu i fantasticnu pricu, u realnoj devojcica umire, u fantasticnoj postane princeza podzemlja. Mislim da se i fantasticni likovi metaforicki odnose na realne likove i situacije u spanskom gradjanskom ratu. Najjaca scena je naravno:

        Pale_Man.jpg

        Buni me jedino sto su oci mogle odmah da budu na rukama, kad Pale Man vec lezi sa dlanovima nadole. Sta je znacilo to da devojcica uzima posudu sa ocima i vraca nazad? Mogla je samo da baci oci u vatru i baci se na hranu.
        Last edited by blond; 09-08-17, 01:24.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Da, devojcica kroz taj fantasticni svet bezi od surove realnosti. Nego sam imao utisak da gledam suroviji deciji film. Nije da nisam uzivao, naprotiv.
          Last edited by Mr. Wolf; 09-08-17, 01:31.
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Ja sam ga odgledao tek pre nekoliko meseci i potpuno me oduvao. Kontam da mi je trenutno u top 10 najomiljenijih. Film je baš pun simbolike i tera na razmišljanje i dalje istraživanje. Atmosfera tokom celog filma je fantastična. Iako je kod nas preveden kao Panov, originalan naziv je El laberinto del fauno, dakle Faunov lavirint. U filmu se pojavljuje Faun, a ne Pan.

            Spoiler
            Inače, sve što se događa devojčici je stvarno, ne umišlja ona to kao neki pokušaj da pobegne od stvarnosti, iako deluje da bi joj tako nešto dobro došlo.
            Ima ona scena kada je očuh zaključa u sobu i naredi nekome da stražari ispred. Soba nema zidove, jedini način kako je mogla da izađe jeste s onom magičnom kredom. A i sam Del Toro je potvrdio da je tako.
            Last edited by p4p1; 09-08-17, 01:49.

            Comment


            • Spoiler
              Da, to je najbolje od svega, sto ona nista ne umislja i to mi se mozda i najvise svidelo
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • The Wizard of Lies, dobar film, De Niro briljantan.
                sigpic

                Comment


                • Jeste li gledali Broad City? Ako niste obavezno, ali obavezno
                  sigpic

                  Comment


                  • Hvala HBO HD na ovom podsećanju SW, doduše za sada prve tri epizode
                    Jeeee kakav povratak u detinjstvo inače sam planirala da odgledam svih 6, pa onda ova dva nova dela

                    Vladane, ne znaš šta propuštaš (mislim ajd što si propustio, šta je bilo, bilo)...
                    Last edited by miloolja; 10-08-17, 22:01.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Strasan je film Dunkirk. Nisam nesto lud za Nolanom pa da sam iz fazona da hvalim film koji dosta ljudi pljuje, ali meni je bas legao posto obozavam ratnu tematiku.
                      Bukvalno nisam trepnuo u bioskopu. Bas dobra atmosfera i odlicno docaran rat.
                      Svakako neobican film koji ne moze svakom da legne i kontam ljude koji su iznervirani sto bukvalno nema bitnih uloga.
                      Od mene preporuka, pa javite utiske

                      Comment


                      • Originally posted by Ljuba90 View Post
                        Strasan je film Dunkirk. Nisam nesto lud za Nolanom pa da sam iz fazona da hvalim film koji dosta ljudi pljuje, ali meni je bas legao posto obozavam ratnu tematiku.
                        Bukvalno nisam trepnuo u bioskopu. Bas dobra atmosfera i odlicno docaran rat.
                        Svakako neobican film koji ne moze svakom da legne i kontam ljude koji su iznervirani sto bukvalno nema bitnih uloga.
                        Od mene preporuka, pa javite utiske
                        Mene odbija to sto glumi onaj iz 1D.

                        Послато са PSP7551DUO уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          Strasan je film Dunkirk. Nisam nesto lud za Nolanom pa da sam iz fazona da hvalim film koji dosta ljudi pljuje, ali meni je bas legao posto obozavam ratnu tematiku.
                          Bukvalno nisam trepnuo u bioskopu. Bas dobra atmosfera i odlicno docaran rat.
                          Svakako neobican film koji ne moze svakom da legne i kontam ljude koji su iznervirani sto bukvalno nema bitnih uloga.
                          Od mene preporuka, pa javite utiske
                          Spoiler
                          Je l si ispizdeo sto nema dovoljno Kilijana ?
                          sigpic

                          Comment


                          • Da znas da jesam

                            Comment


                            • Originally posted by Ljuba90 View Post
                              Strasan je film Dunkirk. Nisam nesto lud za Nolanom pa da sam iz fazona da hvalim film koji dosta ljudi pljuje, ali meni je bas legao posto obozavam ratnu tematiku.
                              Bukvalno nisam trepnuo u bioskopu. Bas dobra atmosfera i odlicno docaran rat.
                              Svakako neobican film koji ne moze svakom da legne i kontam ljude koji su iznervirani sto bukvalno nema bitnih uloga.
                              Od mene preporuka, pa javite utiske
                              Meni nije smetalo to sto nema bitnih uloga, nego sto su karakteri plitki, a obzirom na kvalitet glumaca, mogli du oni i da te "uhvate" u to malo vremene. Lomljenje i preplitanje vremenskih linije mi je izuzetno islo na dzonsona, to mi je bas pokvailo utisak.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Nisam ga jos uvek gledao, ali posto obozavam Nolana, moram odgledati - sto pre to bolje.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X