Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odgledah Interstellar, sasvim dobar film, volim ja SF, mada mi je poslednjih 30 minuta bilo malo mindfuck, dok sam skontao sta i kako, ali nisam ocekivao ovakav kraj. Eto preporuka za sve ljubitelje SF, svemira itd.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Originally posted by bice View Post
      Hajde ovi filmofili iskusni neka mi kazu da li je bolje da odgledam Interstellar ili Dunkrirk?
      gledao oba sta znam dve razlicite tematike totalno
      Dankirk mi je nekako vise lego, ali ako ocekujes nesto poput Redova Rajana
      sa nadrealnim scenama i puno krvi onda ti se nece svideti.
      Film prati tri radnje istovremeno koje se ispreplicu
      kazem meni je legao, i interstaler mi je ok ali sf je to
      malo sam mator za bajke.
      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

      Comment


      • Dankerk je mnogo bolji film.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Dankerk je mnogo bolji film.
          Moracu da ga pogledam u bioskopu, posto jos nije izasao na netu.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Odes gledati film u kinu - pokisneš u kino sali
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Haha da samo pokisnes...usmrdis se, istraumiras, mozak ti prokljuca od vristanja naokolo ko na rolerkosteru, ubije te promaja....i ko zna sta sve ne..

                tt sa A5 u inat Mi6
                Last edited by miloolja; 07-08-17, 19:01.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • A s pozitivne strane muskarci na dejtu vise nece morati placati kokice i sok.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Pa ne znam morace to negde da nadaknode...mozda u restoranu, posle toliko trauma, jos ako se ona mnogo uplasila...
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by Jax Teller View Post
                      A s pozitivne strane muskarci na dejtu vise nece morati placati kokice i sok.
                      Ide vecera posle filma.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Bolje joj je da jede kuci ranije prije kina, ali nesto lagano jer valja izgurati ovaj rolerkoster dva sata.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Nikako nista ne jesti pre rolerkostera..ni lagano..inace..ode sve naokolo...

                          Stiso se Jax samo da ne vodi na klopu..cak ni na kokice ..



                          tt sa A5 u inat Mi6
                          Last edited by miloolja; 07-08-17, 19:21.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Kakva klopa, kakve kokice.. Alkohol na gladan stomak provjereno poboljšava rezultate na dejtu.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Lorens i Bardem u novom filmu Aronofskog Premijera u septembru na festivalu u Veneciji

                              sigpic

                              Comment


                              • Kakav trip od filma... ovo bi moralo da bude odlično.

                                Comment

                                Working...
                                X