Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dayman (a-a-ah...)
    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
    Champion of the sun (a-a-ah...)
    You're a master of karate and friendship
    For everyone

    Comment


    • Gledao neko?

      http://www.imdb.com/title/tt1935179/

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Gledo brate, zanimljiva prica a malo sporija radnja. Sve u svemu dobar film, vrijedi pogledati. Metju i ovdje pokido.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Jax Teller View Post
          Gledo brate, zanimljiva prica a malo sporija radnja. Sve u svemu dobar film, vrijedi pogledati. Metju i ovdje pokido.
          Nista sad, kontao sam da ga gledam, ali poceo sam nesto da radim na laptopu.

          PS: Ako nekog zanima film je tek poceo na B92.
          Last edited by Rossonero; 19-07-17, 20:38.

          Comment


          • Gledao neko Dope? Utisci?

            Comment


            • Originally posted by p4p1 View Post
              Gledao neko Dope? Utisci?
              Solidan.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Taman.

                Promeniše žanr negde na pola filma, ali sve u svemu sasvim okej.

                Comment


                • Ovo deluje zanimljivo

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Jeste li gledali Dunkirk?

                    Ja jesam, onako dobar je. Mada sam ja ocekivao malo drugaciju varijantu filma ali dobro.

                    Comment


                    • Ahahahahhaha Nolane, tebra, dal si toliko ocajan? Ne zna kakav tacno film da napravi pa mu je sinula sjajna unikatna ideja: ajde da, bez ikakve potrebe, razbijem pricu na paramparcad, ne bi li izgledala komplikovano i naterala publiku da konstantno bude koncentrisana na film. Stvarno je smorio. Iritantno.

                      Scenorafija 8.0/10.0
                      Stvarno prelep film.

                      Zvuk 9.0/10.0

                      Nikad tisi ratni film nisam gledao. Upravo je ta tisina savrseno stvarala jaku tenziju i jezu.

                      E sad. Plitak scenario. Plitki karakteri. Ako i toliko, vise naginje ka praznom nego ka plitkom. Pokusao je Nolan da sedi na dve stolice, da se dohvati psiholoske strane rata i da to strpa u spektakl. Preveliki je to zalogaj bio. Ne postoji sansa da se povezes sa karakterima, jer morao se scenario seci na razlicite vremenske linije i bilo je bez potrebe tesko pratiti sve i na sve to osakatio se screen time svih bitnih karaktera. Sve je to izgledalo dosta nerazvijeno. Film izgleda dosta repetativno, tome je, na moje iznenadjenje, doprinelo i lose editovanje i nepotrebno komplikovanje, sto je bila Nolanova safe card.

                      Sve u svemu, sa tehnicke strane ovo je master piece, ali film kao celina, za mene 6.5/10.0. Napredak u odnosu na Intelstellar.
                      Last edited by bici; 25-07-17, 21:38.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Odlican film, strasan glumac Kingslayar

                        http://m.imdb.com/title/tt4633690/
                        sigpic

                        Comment


                        • Jel ima na torentu ovaj film?
                          sigpic http://caseystoner.com.au/

                          Comment


                          • Naravno, ja ga juce skinuo, preko 4 gb.

                            Bas odlican film.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo upravo gledam malo me zbunilo da je preko 4 gb stavio da se skida ...

                              Hvala puno
                              sigpic http://caseystoner.com.au/

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Odlican film, strasan glumac Kingslayar

                                http://m.imdb.com/title/tt4633690/
                                Jeste ovaj Nikolaj opasno gotivan lik. Aa i gluma mu je na odlicnom nivou.
                                Secate se kakav je bio u prvim sezonama GOT-a, isti Prince Charming iz Sreka
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X