Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Split najbolja i najzahtijevnija ulga za McAvoya. Upotpunosti spreman za najveće uloge.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Pre neki dan salje drugar poruku kakav je majstor Javier Bardem, i kako svi likovi trebaju da gledaju majstora u Ljubav u Barseloni.

      I setim se da sam film gledao prvi put pre 5,6 godina i uzmem sinoc ponovo da ga pogledam. I prosto ne mogu da verujem da sam skroz zaboravio na film tj na genijalnost Javiera. Da li glumi u Zlatnim Jajima, Bondu, Piratima, covek je nerealan majstor. Sa kojom lakocom iznosi uloge. Klasa.

      Spoiler


      Spoiler


      Spoiler


      Ako ima neko da slucajno nije gledao film, obavezno da prestane da radi to sto trenutno radi i da uzme da gleda. Veoma lepo zamisljeno od Vudija tj napisano i rezirano. Kadrovi Spanije, muzika, dijalozi. Bar je nisam mogao da nadjem zamerku.
      Last edited by l1m4r; 11-06-17, 11:07.
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • A film možete skinuti ovde: Vicky Cristina Barcelona
        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • I ovaj je odlican

          http://www.imdb.com/title/tt0436374/
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Jedna od najboljih atmosfera ikad u modernom filmu.

            Koliko se ja kunem u taj film i koliko smaram ljude istim to nije normalno
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Erik View Post
              Jedna od najboljih atmosfera ikad u modernom filmu.

              Koliko se ja kunem u taj film i koliko smaram ljude istim to nije normalno
              Spoiler
              Film je sjajan bas i strasan i psihopatski i naivan, ponekad i smijesan jer je covjek odlucio da ostane kod nje u kuci i ima svu rutinu, sve radi s njom, jede, gleda tv iako ona ne zna da je tu, a opet to je nevjerovatno spuki i zastrasujuce. Ali sam se na glas kidao od smijeha kad su se zajedno smijali necemu na tvu, ona ispred tva on iza nje

              Jedina zamjerka je sto sam odma znao koga je upucao.
              sigpic

              Comment


              • Pojavio se odlican snimak za Song to Song

                http://rarbg.to/torrent/32kigwu
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Pogledao Evil Dead serijal, umro sam od smeha kakav je to tres od horor komedije.Malo mi je zao sto Brus Kembel nije zastitno lice neke vece fransize.U Army of Darkness je pusten s lanca, oplako sam kod nekih scena.Najjaca stvar pored toga sto stalno siklja neka tecnost(crvena, plava, zuta, bela...), sto zavrse film sa jednim krajem i pocetak narednog filma je kontradiktoran sa krajem prethodnog.Moji standardi za zabavu nisu visoki, ali dugo nista mi nije bilo zabavno kao ova tri filma.

                  Veceras ako stignem pogledacu prvu epizodu Ash vs Evil Dead.

                  Comment


                  • Prvi dio mi je jedan od omiljenih filmova. Taman bi ga mogao pogledati ponovo... nisam odavno. Najjaca mi je scena kad izadje ona vjestica ili sto god da je, ona djevojka vristi i u tom momentu je on poklopi vratima i oko pravo u usta onoj sto je vristala Pa ko to smislja krv mu jbm

                    Comment


                    • OVO MORATE DA GLEDATE!

                      http://www.imdb.com/title/tt5052448/
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Meni bas bilo cudno da ga niko ne spominje ovde.
                        sigpic

                        Comment


                        • Spominjalo se...

                          Comment


                          • Izgleda da se onda nije dovoljno spominjao.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Powerslave View Post
                              Prvi dio mi je jedan od omiljenih filmova. Taman bi ga mogao pogledati ponovo... nisam odavno. Najjaca mi je scena kad izadje ona vjestica ili sto god da je, ona djevojka vristi i u tom momentu je on poklopi vratima i oko pravo u usta onoj sto je vristala Pa ko to smislja krv mu jbm
                              Sva tri dela su mi dobra, a i serija nastavlja u tom ritmu.

                              Stvarno kod nekih scena divim se kreativnosti scenarista i Raimiju.Kakve su im sve stvari padale na pamet. 3 dela traju ko dva prosecna filma.Cini mi se da mi je definitivno ovako bilo najzabavnijih prvih 40 minuta Army of Darkness(Kembel tu bas porobio), ali imaju i prvi i drugi deo svojih momenata.Plitka, ali dobra zabava.Pustis mozak na ispasu i uzivas u kvalitetnom tresu.

                              Ko drugog dela mi je najjaci les koji je zakopao, pa se dize iz groba, krene da igra i otpadne mu glava.

                              Comment


                              • Odgledao sam Moćne Rendžere i brate al me spičio flashback u detinjstvo pogotovo kada je za kratko puštena ona pesma go go Power Rangers I na kraju filma roze i beli iz devedesetih tojest iz one stare ekipe kad su se pojavili ja sam se naježio
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X