Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by l1m4r View Post
    Ne mogu da se setim da li sam ti ih slao u PM ili sam ih kacio na forum..
    http://www.animated-smileys.com/emot...inking-174.gif

    http://www.4smileys.com/drinking-smi...randy-smileys/

    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Gitarista je masina

      sigpic

      Comment


      • ovaj drugi je bio drugaciji, ali nema veze
        sad cu da pokusam da ubacim, jer vb5 mi to nije dozvoljavao
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment



        • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Gitarista je masina

            Jedno pet puta sam ga pustao do sada, sad ga pokrecem sesti pu.

            Kad sam gledao prvi put u bioskopu bio sam u fazonu wtf(koja je poenta gitariste), ali posle kada sam sabrao utiske skroz se uklopio u postapokalipticnu atmosferu. .Bas ono pravi comic relief.

            Comment



            • Meni najjaci akcioni film svih vremena.
              Inace ovaj soundtrack mi zna cesto biti budilnik.
              Last edited by Scouser; 18-02-17, 13:49.

              Comment


              • Jel moraju da se gledaju stari Maxovi da bih mogao da gledam ovaj najnoviji?

                Comment


                • Originally posted by Ljuba90 View Post
                  Jel moraju da se gledaju stari Maxovi da bih mogao da gledam ovaj najnoviji?
                  Nisi gledao?! :S

                  Paaaa i da i ne..
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Po meni da.

                    Comment


                    • The Gift (2015)

                      Ono kad ne ocekujes nista a dobijes puno (shodno niskim ocekivanjima). Odlican triler.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kakav je ovaj Vigo baja...pihhhh što se mene tiče ne mora uopšte da glumi, može i samo da se šeta kroz filmove

                        Gledala sam pre nekog vremena Fantastičnog kapetana i misim da ne postoji neko ko se nije oduševio ovim filmom, mada sam iskreno očekivala ipak malo više.
                        Klinci su sjajni, za Viga nisam dovoljno objektivna, iako osećam da nije njega da bi film bilo totalno bzvz... i generalno mi se svidela ideja filma, ali nema nekih obrta, sve mi je nešto naprečac i u hodu odrađeno, sam scenario baš tanak.

                        Ali samo nek Vigo snima.
                        Last edited by miloolja; 18-02-17, 18:30.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Zapravo meni je film potpuno pretenciozno sranje. Poruka je dobra ali je egzekucija ocajna i niko, ali niko onako ne vaspitava djecu, a i da vaspitava siguran sam da bi ispala gora nego danas kad se vaspitavaju u supermodernom dobu, previse bolesno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ne govorim koliko je radnja realna, mada da se razumemo to su Ameri, tamo sve to postoji i svašta se dešava, sigurno i gore od ove porodice. Ono čuveno.. disfunkcionalna porodica je njihov izum.
                            Ne gledam film uvek sa te strane, da li neke postupke junaka odobravam ili ne, odnosno kakve su pouke... već recimo da mi je uvek zanimljivo kako neki lik ili skupina prolazi kroz razne transformacije ili trenutke koji izgledaju nebitno, a obeleže njihov život na kraju i učiniti ih drugačijim ljudima. To je u ovom slučaju bio pokušaj toga.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sto se glume tice ubjedljivo najbolja scena za ovogodisnjeg Oskara

                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Nisi gledao?! :S

                                Paaaa i da i ne..
                                Nisam jbg. Nije to moj fazon

                                Fences skroz dobar film. Denzel izdominirao u svakom smislu

                                Comment

                                Working...
                                X