Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Spoiler
    A i ti ko da ne znas moj stil pisanja i kako koristim smajlije.
    Spoiler
    Bas zato sto si kritican, moram i da te pitam.
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Večeras u 22:15 Captain Fantastic na RTS-u. Prijatno sam iznenađen

      Comment


      • Jel gledate Viga?
        Dajte Vigu oskara, zasluzio je covek - prevelika je to glumacka velicina da nema i taj trofej u svojoj kolekciji.
        Ove godine sam za Aragorna, a vi kako hocete.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Sta je sve preziveo zbog one pickice Froda, zasluzio je vala
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • A jesam ti rekla, aaa jesam li?

            TRI moje recenzije su nestale, tj otišle na večna lovišta u ovom periodu..

            Naravno onako nadahnuta ne mogu više da ponovim te utiske, a valjda ste ih pročitali i shvatili da gledate svakako Lion, da je po emocijama najjači od sledeća dva... da je Manchester by the Sea najteži i ko nema predrasuda prema mjuziklima da pogleda svakako La La Land.

            Sinoć sam napisala da sam počela da gledam Taboo i baš sam onako oduševljena ovom mračnom serijom, za sada je sjajan vizuelni doživaljaj, a o nekim drugim utiscima kasnije, jer se sada spremam da pogledam treću ep.
            Last edited by miloolja; 17-02-17, 21:49.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Paterson - 2016
              Odlican. Ko voli Jarmuscha, ovo ce mu bas fino sjesti.

              Spoiler


              Manchester by the Sea - 2016
              Jako tezak, ali dobar film.

              Spoiler


              I, Daniel Blake - 2016
              Film o zivotu na kafkijanski nacin, bas tezak, ali odlican.

              Lion - 2016
              Dobar, emotivan.

              Spoiler



              Pregledah opet Dekalog.
              Veliki Kieslowski. Kakav samo genije. Kakvo remek-djelo.
              Uz Berlin Alexanderplatz najbolja mini-serija ikada.
              sigpic

              Comment


              • Ja na Dekalog gledam kao na 10casovni film .

                Fazbindera nisam gledao, poceo sam kada je onomad isao na RTSu pre par godina, nije mi legla prva ep i ostavio za neki drugi period u zivotu. Dekalog slazem se sve.
                sigpic

                Comment


                • Nema lajk, al imaš rep. pogotovu za Kišlovskog i Fasbindera.

                  Paterson nisam gledala.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Doctor Strange

                    Preporucujem da skinete BR verziju od 10 gb za potpuni ugodjaj.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Doctor Strange

                      Preporucujem da skinete BR verziju od 10 gb za potpuni ugodjaj.
                      Trebao si da ga pogledas u bioskopu.

                      Krivo mi je sada sto ga dva puta nisam gledao u bioskopu.

                      Comment


                      • Vladane daj skidaj taj avatar, tacno mi nije dobro svaki put kad je pogledam.
                        Kako ja nisam taj srecnik kao onaj random lik sto je isao sa njom na "date".

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Trebao si da ga pogledas u bioskopu.

                          Krivo mi je sada sto ga dva puta nisam gledao u bioskopu.
                          Bas je dobar, a inace mnogo ranije se prikazivao, a uopste ga tada nisam nesto konstatovao
                          Originally posted by Scouser View Post
                          Vladane daj skidaj taj avatar, tacno mi nije dobro svaki put kad je pogledam.
                          Kako ja nisam taj srecnik kao onaj random lik sto je isao sa njom na "date".
                          Fokus

                          Mali je nevidjeni user
                          sigpic

                          Comment


                          • Mali je picka ispo, mogao je bolje na dejtu da prodje. Prepo se nje, trebice od 22 godine

                            Sad ce Strange da se gleda, znaci dobar, nisam bio siguran bil sinoc, al sam ga ipak skinuo.

                            Gledao Allied, nije lose odradjeno iako rijetko mrska glumica ko Kotilardova.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • A jbg i on je dijete, htio je da ispadne kul i opusten, ipak je ona poznata licnost, nije to bio ni obican izlazak, kamere uperene u njih cijelo vrijeme. Opalili par selfija, kupio joj mindjuse, postao malo popularan preko noci, sve u svemu za njega super.
                              sigpic

                              Comment


                              • Svašta ću da čujem i pročitam, al da je Marion nekom muškarcu mrska... to nisam mislila da ću ikada.
                                Preoštar si Aki, kao po običaju i prestani da koristiš polne organe u postovima. Može to uvek malo suptilnije da se kaže, a efektnije.
                                Last edited by miloolja; 18-02-17, 12:23.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X