Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Misliš o ratovima ili da li je film dobar?
    I nemoj da se praviš sada važan, nego preporuči nešto dobroooo.
    Sta rece Miko i ostade ziv, omaklo se...
    Sad sam VIP, cuvaj se.

    Slab sam ja za preporuke, uvijek ja pitam druge da mi preporuce. ;)

    E moj Gangy, bolje da ne znas....
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • "Source code" jedan od boljih "svezih" filmova. Evo i jos nekih novijih filmova vrednih paznje: "Unknown", "The next three days", "The Ghost Writer", "Page eight"...
      A za ljubitelje pravih trilera preporucio bih "The Silence of the Lambs".

      I par preporuka koje sam dobio od ortaka: "The man from nowhere", "Confessions", "I saw the devil"... Cim pogledam javljam utiske...
      Last edited by Ernesto; 03-12-11, 10:11.
      "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
      odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
      fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

      Comment


      • jeziv!



        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by tata Mumi View Post
          Sta rece Miko i ostade ziv, omaklo se...
          Sad sam VIP, cuvaj se.

          Slab sam ja za preporuke, uvijek ja pitam druge da mi preporuce. ;)

          E moj Gangy, bolje da ne znas....
          Ma nisam ni razmisljao da li je II svetski jer sam davno gledao zadnji put , pre mozda 2 godine pa se ne secam , znam da je on bio Talijan i da su ratovali protiv Nemaca a sada ...

          EDIT : Inace paranormalna aktivnost je u najmanju ruku jedan od najlosijih horora ikad snimljenih , gledao sam prvi dio kada su najavljivali da je to najstrasniji horor ikada , a ja sam se vise ismijao na filmu nego ... Uglavnom ocajno
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Originally posted by Miko View Post
            Ovo je jedan dosta dramski film , a glumac je ziva legenda , ovo je bilo za vreme Italijansko-Nemackog rata kada on zavrsi u logoru sa sinom kojeg tajno povede a zena mu bude u zenskom logoru , na kraju se on zrtvuje da spasi sina , uglavnom dosta opiasn film , gledao sam ga vise puta
            Miko, dok ovo pisem ne vidim koji je film u pitanju, jer mi je YT blokiran, ali pretpostavljam da je u pitanju "La vita e bella". Nisam to pretpostavio na osnovu tvog objasnjenja, jer da jesam, onda bih vjerovatno spomenuo neki Sci-fi film... I nije poveo klinca u logor, sto je stvarno protiv svake logike, vec ga je cuvao u logoru, jer su djeca odmah ubijana... I ne kapiram te smajlije, plazenje jezika, Italijansko-Njemacki rat, ..., oslim ako nisi ovo pisao iz neke specijalne ustanove... Ipak se radi o najboljem filmu koji je ikad uradjen, bez ikakve sumnje. To ne moze niko da spori, pa ni Top lista sa IMDB-a... A em sto je najbolji film ikad uradjen (postavljeni standardi za filmsku umjetnost), takodje i je i veoma tragican. Nekako mi ne idu smajliji i plazenje jezika, a film se zavrsava tako sto Vito, iliti lik kog tumaci legenda Roberto Benjini, odlazi s osmjehom u smrt.

            Comment


            • I ne zaboravimo da je to Italijanski film koji je imao dosta manji budzet za razliku od nekog nabudzenog holivudskog sranja, ali sto se kaze imao je dusu i genijalnog Roberta Benini-a, onaj ko nije gledao njegovu glumu u Pinokiu taj je ostao uskracen 2 sata ciste genijalnosti.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Samo za Duku!

                http://www.youtube.com/watch?v=S_h0CblQ0sg

                Gledaj, bez pripreme za film, neces se pokajati...

                Comment




                • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by M_G_S View Post
                    Samo za Duku!

                    http://www.youtube.com/watch?v=S_h0CblQ0sg

                    Gledaj, bez pripreme za film, neces se pokajati...
                    e ovo je zivo s..nje...gledao skoro...volim horor filmove i nisam jedan od onih koji je u fazonu ovo nista nije stvarno i sve mi je smesno,ali ovo ne bi ubedilo ni malo dete. Prica slaba ,atmosfera nikakva i pogotovo kvari utisak menjanje kadra iz filmskog u "stvarni" snimak. Sem glumice koja glumi "istinitu osobu kojoj se ovo sve desilo" ,gluma ostalih je ocajna
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Taj film je bolji od svih slicnog kalibra. Ako ljudi gledaju PA, BW, onda je ovo *3 u odnosu na te filmove... Ja zovem PA Paranormal Craptivity, pa opet ima ljudi koji to gledaju. Ne bi pravili tri dijela da nema gledaoca... Realno, nije FK s...nje, nego si ti prepametan, pa si odmah sve provalio.

                      Te 2006. godine je napravljen The Prestige, crapy film. Bio je medijski eksponiraniji od fantasticnog ostvarenja
                      Last edited by M_G_S; 04-12-11, 12:36.

                      Comment


                      • Originally posted by M_G_S View Post
                        Taj film je bolji od svih slicnog kalibra. Ako ljudi gledaju PA, BW, onda je ovo *3 u odnosu na te filmove... Ja zovem PA Paranormal Craptivity, pa opet ima ljudi koji to gledaju. Ne bi pravili tri dijela da nema gledaoca... Realno, nije FK s...nje, nego si ti prepametan, pa si odmah sve provalio.

                        Te 2006. godine je napravljen The Prestige, crapy film. Bio je medijski eksponiraniji od fantasticnog ostvarenja
                        hvala ti sto si primetio
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • The Fourth kind je odlican film!

                          Posto vidim da je kolega Duka ljubitelj zanra horor preporucujem jedan film koji se mora odgledati

                          http://4.bp.blogspot.com/-AnUy7uGXF3...2Borfanato.jpg

                          Comment




                          • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Sinoc pogledao , odlican film

                              Comment


                              • Originally posted by M_G_S View Post
                                Samo za Duku!

                                http://www.youtube.com/watch?v=S_h0CblQ0sg

                                Gledaj, bez pripreme za film, neces se pokajati...
                                The fourth kind je redak film gde sam bio najezen tokom skoro celog filma,kako ja tako i devojka. U jednom trenutku na scenu kada na "pravom snimku" covek pocinje da lebdi iznad kreveta dok je u hipnozi i priseca se sta mu se dogodilo,bukvalno sam od straha i neverice dosao do suza,a i devojka. Ali to sve samo zato sto sam film odgledao bez pripreme ikakve kao sto si rekao. Toliko je film ostavio snazan utisak na mene da sam morao da proverim jeli sve to istina i mogu vam reci da sam presrecan sto nije,jel neverujem da bi nocas spavao,kao ni narednih mesec dana. Film je odlican,nikad u zivotu,za vreme filma nisam imao tako jake emocije,strah,nevericu,zbunjenost..ma nemogu da opisem. Kupili su me skroz!!!Ali cisto sumnjam da ce neko ko pogleda film posle ovog mog posta osetiti bilo sta od ovog,zato sto je glavni proizvodjac emocija u filmu predpostavka da je sve zaista istinit dogadjaj. Ne verujem da bi osetio ista da sam znao da je sve isfabrikovano. Uglavnom bedak sto kvarim zabavu ljubiteljima dobrog horora,mada verovatno 50% ljudi,da su odgledali film isto kao i ja,bez ikakvog pred znanja,verovatno bi se samo nasmejali i rekli "ma vazi". Ali u odredjenom raspolozenju i ko veruje u ovakve stvari a pritom nezna da je sve "prevara" ne bi mu bilo dobro,kao sto meni nije bilo za vreme i posle filma. Ko idalje misli da je sve mozda istina evo mu ime glumice koja glumi "pravu" doktorku u filmu pa nek je izgugla(Charlotte Milchard) Videcete slike glumice i onda mozete da odahnete. Kao sto sam ja odahnuo kad sam video jel stvarno ne bi mogao da spavam nema trika,mada i ovako necu sanjati Petra Pana i Nedodjiju. Jos nesto,kapiram sad da ce vecina ljudi reci da je film sranje,jel znaju da nije istina,sto totalno menja percepciju,alin voleo bi da vidim i neki komentar,bas me zanima ceo dozivljaj kad znas da je izmisljotina,da ne kazem holivudska prevara!

                                Comment

                                Working...
                                X