Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ama ni jedan, na TVu sam zakucio svakako poneke djelove, imam ih sve u DVD kolekciji ali ih nisam gledao. Ali kako Indija nisi gledao, pa to je top zabava, kako si mogao da odrastes, a da ne gledas Indijanu Dzons
    sigpic

    Comment


    • Jbg SW, Terminator, Predator, Aliens, Gremlini, Dizni, Evoksi, Nindza kornjace itd...su odradili posao .
      sigpic

      Comment


      • Ju zaboravih Konana...
        sigpic

        Comment


        • Ja evo vec pola sata razmisljam da li da gledam Gangs of NY ili Goodfellas

          Ajde jos dva-tri dima da se u'vati, pa cu lagano onda... mozda na kraju pogledam nesto trece

          Sent from my Samsung GALAXY S5.

          Comment


          • Гледај гудфелас, страшно добар филм

            Comment


            • Ma pusti ga, gledao je oba milion puta, oplete on maratone sa De Nirom i DDLom svako malo, ode u Ameriku i opet dokon
              sigpic

              Comment


              • Ahahahahahahahaha dokon, dokon nego kako

                Bio je izbor ili film ili kafana. A bgm nisam gledao nista evo nekoliko dana

                Goodfellas it is...

                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Jbg SW, Terminator, Predator, Aliens, Gremlini, Dizni, Evoksi, Nindza kornjace itd...su odradili posao .
                  Gremlini, Terminator i Nindža kornjače...Jbt kao da sam ih gledala pre sto godina.
                  SW me nikada nije privukao, kao ni Indiana Jones ili Matrix.
                  Die Hard obavezno ću pogledati ponovo... kao i Povratak u budućnost, Posetioce.
                  Tango i Keš, Assassins...
                  Koliko je bilo dobrih filmova. Sada sve nešto na SF varijantu ili nasilje po svaku cenu.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • La La Land razbio s nominacijama za Oskara.
                    14 nominacija.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Originally posted by Marija81 View Post
                      SW me nikada nije privukao, kao ni Indiana Jones ili Matrix.
                      Indiana Jonesa uvek mogu gledati. Matrix kao klinac nista nisam kontao, ali kasnije kad sam ga odgledao i skontao, onda sam skontao da je ekstra, bas te tera na razmisljanje.

                      Comment


                      • Baš sad skidam dvd skriner La La Land
                        sigpic

                        #PRAVDA ZA BRAĆU

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Indiana Jonesa uvek mogu gledati. Matrix kao klinac nista nisam kontao, ali kasnije kad sam ga odgledao i skontao, onda sam skontao da je ekstra, bas te tera na razmisljanje.
                          5 dana u nedelji da su prikazivali Matrix ne bih i dalje znao o cemu se radi, to je taj fazon Srecno detinjstvo bese...
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • La La Land 14 nominacija za Oskara, najvise ikad, moze gasenje
                            sigpic

                            Comment


                            • Ni oskar vise nije sto je nekada bio, tj nije neki relevantan faktor. To je najveci problem, ali film svakako zasluzuje da se pogleda.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • 2 scene(a ima ih vise) zasto sam zgotivio Majkla Senona.

                                Spoiler

                                Comment

                                Working...
                                X