Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Heartbreak View Post

    Sto se tice Vilneva, meni mozda omiljeni "novi" reditelj. Incendies, Enemy, Prisoners, Sicario, sve sjajni filmovi sa besprekornom rezijom. Arrival jos uvek nisam gledao,a nadam se da ce biti nominovan po prvi put (ne racunajuci Incendies za strani film).
    Gledao Arrival u bioskopu i mogu reci da je za klasu bolji od Sicaria, mada je Incendies barem meni i dalje broj 1.Nakon Arrivala nisam pesimistican za nastavak Blade Runnera.Moze Arrivalu da se prigovori sve i svasta, meni je licno drago sto vanzemaljci u tom filmu(i pored toga sto imaju ogranicenu minutazu) su prikazani iz drugog ugla.Jeste da mi se Sicario nije svideo, ali uopste nije los film.Za sada nijedan njegov film nije promasaj, dok se Refn malo po malo pokusava da bude Linc i filmovi mu ispastaju zbog toga.

    Comment


    • Only God Forgives je posvecen Jodorowskom, ne treba nista drugo reci I to je u sustini dobar film i ima jakih scena, ali je naporan za gledanje, kao i Neon Demon.

      Comment


      • Originally posted by Erik View Post
        Meni nesto nije legao iskreno, sto ne znaci da je los.

        Ali Drive mu je,po meni, vrhunac za sada.
        Meni je Drive legao kao kada popijes pokvareno mleko.

        Nem pojma zasto
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Originally posted by Marija81 View Post
          Ma da. A od ove pete ( naknadne sezone posle toliko godina ) ne očekujem baš ništa.
          Pogledaću svakako , pa ako iznenade pozitivno- super, a ako ne neću se toliko razočarati.
          Šteta samo što u trailerima toliko spoilera.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Šteta samo što u trailerima toliko spoilera.
            Nadam se da i neke zaplete / rasplete čuvaju za kasnije.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • Sad odgledah "Neumoljivi bijes" sa Nikolas Cageom. Dobaar!

              "I love to speak with Leonard
              He’s a sportsman and a shepherd
              He’s a lazy bastard
              Living in a suit ."
              Leonard Cohen

              Comment


              • http://www.imdb.com/title/tt0098554/

                Gotiva film

                Comment


                • Star Trek: Discovery. Najavljeno za 2017, serija je smestena u period nakon Star trek Enterprise-a.
                  Jedva cekam.
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • 15 godina od prvog Hari Potera krv ti jbm

                    Nije lose, malo naivno ali dobro

                    http://www.imdb.com/title/tt4302938/
                    sigpic

                    Comment


                    • Inace izasli odlicni snimci za Fantastic Beasts and Where to Find Them, Arrival i La La Land
                      sigpic

                      Comment


                      • Sutra me nema na forumu znaci.
                        sigpic

                        Comment


                        • Zaboravio si i na screener za Moonlight.

                          L1m4r

                          Spoiler
                          Ma jasan mi je taj deo, zbog toga mi se i bas svideo veci deo epizode, zato sto nam otkriva zasto je to postao.Ja sam razocaran sa te strane koliko je konfuzna epizoda i to u smislu cas je tamo cas onamo(koja je uopste bila poenta aviona) i da osoba(tj njegova sestra) koja ga je drzala u saci se tek tako ''preda''.Kao sto rekoh taj deo je ispod standarda cele epizode i barem meni bas kvari utisak a do tada je mirisalo da ce i ova epizoda da bude vrhunska kao i prethodna.Iskreno nadao sam da ce da je slomi na neki drugi nacin.Bas je slaba egzekucija, da je epizoda trajala par minuta mozda bi i bolje zavrsili sa sezonom.Sam kraj i poruka od Meri mi ne predstavlja problem, ali resavanje da kazem tog poslednjeg problema su zbrzali i nisu izabrali bas najsrecnije resenje koje ce da oduva gledaoca s nogu.I jos jedno pitanje koje se postavlja, koja je uopste poenta specijala?

                          Ima naravno materijala, ali bice tesko uklopiti ovu dvojicu.Realno neka bude veci razmak(3-5 godina), samo bez ikakvog specijala izmedju sezona.Serija moze vec sada da se smatra gotovom, a i ne mora to da znaci.Ja se iskreno nadam da ukoliko bude pete da ce da bude poslednja i da ce da se oproste sa stilom.Ne bih uopste voleo da poslednja epizoda bude bas ova.

                          Comment


                          • Ema me naterala da gledamo ove Fantastic Beasts , nije loš filmić . Ima ta Hari Poter priča puno materijala može da se muze godinama .
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Inace izasli odlicni snimci za Fantastic Beasts and Where to Find Them, Arrival i La La Land
                              Ima Yifi mozda za poslednja dva? Ispod toga ne idem

                              Comment


                              • Kad smo kod screener-a pojavio se i Hacksaw Ridge.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X