Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Pobeda.. View Post
    Чему тај став ако могу знати?
    To je onaj stav, ja sam iznad tih gluposti, sta vama prodaju

    SW se covek ili primi kao klinac i onda gleda sve filmove po milion puta, pa cak i onu ocajnu epizodu 1 ili se nikad ne primi, ali tesko da ce onda i gledati sve filmove i juriti u bioskop.
    I meni je skroz ok da neko ne gleda SW, da nije u tom fazonu, ali da stalno to potencira mi je totalno van pameti.

    @bici
    skroz gresis, mene je tata zarazio sa SW filmovima, iako nisam nikad niti jednu igrackicu imala, nije bio problem da se svi lozimo da smo dzedaji
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja sam pogledao samo prva tri filma iz serije: Nova nada, Imperija uzvraca udarac i Povratak Dzedaja. I to davnooooo. Bio sam klinac, a ti filmovi su donosili nesto novo, dotad nevidjeno. Specijalni efekti koji za danasnje vreme izgledaju smesno su meni 80-tih izgledali van ovog sveta. A onda je dosla poplava slicnih filmova, specijalni efekti su postali nesto uobicajno. Kasnije su dosle i video igrice. Sve je to nekako ubilo draz, bar meni, tako da ovu fransizu ne bih vise mogao da gledam. A i godine cine svoje. Sad uz kcerkicu gledam Diznijeve filmove, a ostalo kad natrcim. Zadnje sto sam pogledao bila ova dva domaca filma "Smrdljiva bajka" i "Vlaznost" na TV, i nisu bila losa. Zena me tera da idemo da gledamo "Santa Maria della Salute" u bioskop, nemam pojma kako cu to da eskiviram. Zaspacu na pola filma, garant.

      Comment


      • Odgledao sinoc 47 ronina, onako nije los film za pogledati, ja volim te samurajske filmove pa mi je ok bilo.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Gledao sam i ja Perfect Strangers, pokidao film, odlicna ideja

          Comment


          • Originally posted by Heartbreak View Post
            Kraj je bas odradjen sjajno, jer realno gledano, ko bi sebi dozvolio takvu neku igricu, znajuci da ima tajne koje mogu narusiti dugogodisnje prijateljstvo. Zamislio sam ovakvu situaciju u realnom zivotu. Pre neki dan igramo asocijacije kod drugara, 4 para i meni u glavi ovaj film. Verovatno scenario ne bi bio kao ovde, ali ko zna sta bi mogli da saznamo jedni o drugima.
            Tako i oni, da se to nije desilo, sledeci dan bi imali termin za mali fudbal, isli na pivo, kafu, bioskop, radili stvari koji inace rade unazad 30 godina.

            Sto se tice duzine, meni je izgledalo kao da traje 20min, vrvt zbog toga sto mi je bio nenormalno zanimljiv
            Bogami svašta ima u tim telefonima
            Činjnica je da su ovde oni drugari od detinjstva, ali samo kada je čovek mlad možda deli iskreno svoje tajne, strahove i mišljenja sa najboljim prijateljima, kasnije još ako ima porodicu, nove ljude, prijatelje u svom životu i koliko god da je blizak sa nekim otuđi se vremenom... nema trika da se isto ponašamo kao kada smo bili klinci... sve ima veću težinu, čak i bezazlene stvari, jer ljudi se menjaju, a i oni koji "dovodimo" sa sobom momci, devojke, muževi, žene ne dele iste stavove i simpatije prema našim najboljim ortacima tako ni prema njihovim postupcima i stavovima.

            Odličan film i kraj istog.

            Originally posted by bojanaBG View Post
            To je onaj stav, ja sam iznad tih gluposti, sta vama prodaju

            SW se covek ili primi kao klinac i onda gleda sve filmove po milion puta, pa cak i onu ocajnu epizodu 1 ili se nikad ne primi, ali tesko da ce onda i gledati sve filmove i juriti u bioskop.
            I meni je skroz ok da neko ne gleda SW, da nije u tom fazonu, ali da stalno to potencira mi je totalno van pameti.

            @bici
            skroz gresis, mene je tata zarazio sa SW filmovima, iako nisam nikad niti jednu igrackicu imala, nije bio problem da se svi lozimo da smo dzedaji
            Ma pusti Vladana, napisaće to još par desetina puta, zapravo svaki put kada se neko dotakne SW

            Naravno da je sasvim normalno bilo da se kao klinci baš ložimo i gledamo SW sa velikom pažnjom, bez obzira što nismo Amarikanci niti imali priistup celom ludilu od te njihove pompe i reklama. Ali mislim da je najvažnije da obe franšize postoje i ST i SW, da su dostupne za gledanje, a portivnika i među njima i onih generalno koji ne vole taj vid fantazije... uvek će biti. Who cares
            Last edited by miloolja; 10-01-17, 12:14.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Evo retorickog pitanja, da li cu ikad odgledati ijedan dio Star Warsa?

              http://www.imdb.com/title/tt2387499/

              Simpatican
              sigpic

              Comment


              • Hvala momci

                The Nice Guys mi je već bio na watchlisti, sad si ga pogurao Rićma. A posle njega ide Captain.

                Comment


                • The Nice Guys je vrhunski film, obavezno gledaj
                  sigpic

                  Comment


                  • Ček, ček.. nisam te razumela. Nisu ignorisali šta se desilo, prosto se nije desilo to pregledavanje tudjih telefona, nisu pristali na igricu i svako je nastavio svoj tajni život i dalje. I ne bi igrica rasturila prijateljstva i odnose, već tajne koje imaju, jer nisu nimalo naivne.

                    Spoiler
                    I kako to misliš da zaslužuje da je vara i ima dete sa drugom? Pa nije ona znala za drugu i dete saznala iz telefona... zašto je onda budala?
                    Sve je to ok, druga, ovo-ono... al onda pošteno razlaz bato, a ne na 2 a videli smo i na 3 stolice sedi...ccccccc
                    Da li bi se i dalje družili Roko i Kozmo da ovaj prvi znao da mu prijatelj iz detinjstva ....khmm ženu Evu? A sumnjiva mu njena reakcija bila u igrici..
                    Last edited by miloolja; 10-01-17, 18:59.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Brainfart

                      Kada sam napisao post, pogledao sam jos jednom poslednjih 20 minuta.Znao sam da sam nesto bitno propustio.

                      Comment


                      • Spoiler
                        Ни ја нисам разумео шта је написао. Крај је ваљда, колико сам ја схватио, да нису уопште играли ту игру, враћају се својим животима, и то је то.

                        Comment


                        • Citam, i pregledujem opet poslednjih pola sata, i opet citam post. Nikako da se uklopim sa ovo sto je Maric napisao, kad ono

                          Comment


                          • Dobro, razjasnili smo
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • U redu je, pogledao sam ponovo poslednjih pola sata pa sam shvatio koji sam debil ispao.

                              Gledao ga prvi put u petak uvece i prispavalo mi se na samom kraju, tacnije poslednjih 15 minuta a pre toga sam citao Vikinge i koncentracija mi je bas pala.Morao sam sada ponovo da pogledam poslednjih pola sata da bih shvatio gde sam se to zajebao.

                              Edit:Slazem se da je kraj odlican sada kada sam sklopio kockice.

                              Edit 2:Proslo je 24 sata i ne verujem kakvu sam psihodelicnu epizodu Serloka pogledao.Popeo sam se svima na glavu, pogotovo ljudima koji bi sve da zbindzuju. Naravno nista im nisam spojlovao.
                              Last edited by Ricma; 10-01-17, 18:06.

                              Comment


                              • Ne mora Vladan da gleda film, to je sasvim ok, sto naravno ne znaci da je SW sranje.



                                Btw propusta jednu od najjacih tema u istoriji kinematografije, but hey, his loss.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X