Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by MarcelloLippi View Post
    Ljudi odakle skidate filmove i serije, ja sam bre skidao preko kickass-a sad ne radi ni jedan link na koji udjem ako moze link hvala unapred!
    Radi KickAss - http://kat.how/

    Pirate - https://thepiratebay.org/

    Warez - http://www.warez-bb.org/index.php
    sigpic

    Comment


    • This site can’t provide a secure connection

      thepiratebay.org uses an unsupported protocol.
      ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH

      Kako zaobići ovo na Chrome-u kad pokušam da uđem na pirate? Probao sam par opcija i ništa nije uspelo. A mrzi me više da ulazim preko Mozile samo zbog njih...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by Ognjen View Post
        Je li gledao neko Assassin's Creed? Valja li cemu?
        Ofgledao pre nekoliko dana prvih pola sata filma, pa morao da prekinem. Kada se nakanim odgledacu sve, pa cu verovatno i napisati nesto ovde.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Ofgledao pre nekoliko dana prvih pola sata filma, pa morao da prekinem. Kada se nakanim odgledacu sve, pa cu verovatno i napisati nesto ovde.
          Pa kakav snimak gledas? Jel izaslo nesto uopste?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik View Post
            Pa kakav snimak gledas? Jel izaslo nesto uopste?
            Jest HDTS.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Jest HDTS.
              Ne znam kako mozes da gledas takva snimke.

              Comment


              • Ne gledam. Čekam uvijek Bluray. Kažem Eriku samo koji trenutno snimak ima.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • Perfetti sconosciuti

                  Topla preporuka za one koji ga nisu pogledali.Godisnje barem izadje jedan dobar film iz evropske kinematografije koji mi se bas svidi i takav je slucaj sa ovim.Mozda prekratko traje, sami likovi i odnosi izmedju njih su mogli bolje da se odrade i kraj mi je da kazem malo cudan, ali to me nije sprecilo da uzivam u filmu.Svidja mi se sto je bas ova tema obradjena i sto pokazuje da cak i nasi najblizi o kojima mislimo da skoro sve znamo, kriju nesto i ta informacija bi mogla da im upropasti zivot i kolika je moderna tehnologija postala riznica nasih poverljivih informacija koje ne delimo ni sa kim ili sa malim brojem ljudi.Dobra ideja za koju smatram da nije realizovana u potpunosti.

                  Edit:Najjaca stvar je sto sam drugarici rekao juce da taj film pogleda kada bude imala vremena, sat i po kasnije napise mi odlican film.
                  Last edited by Ricma; 08-01-17, 09:21.

                  Comment


                  • Originally posted by Ricma View Post
                    Perfetti sconosciuti

                    Topla preporuka za one koji ga nisu pogledali.Godisnje barem izadje jedan dobar film iz evropske kinematografije koji mi se bas svidi i takav je slucaj sa ovim.Mozda prekratko traje, sami likovi i odnosi izmedju njih su mogli bolje da se odrade i kraj mi je da kazem malo cudan, ali to me nije sprecilo da uzivam u filmu.

                    Kraj je bas odradjen sjajno, jer realno gledano, ko bi sebi dozvolio takvu neku igricu, znajuci da ima tajne koje mogu narusiti dugogodisnje prijateljstvo. Zamislio sam ovakvu situaciju u realnom zivotu. Pre neki dan igramo asocijacije kod drugara, 4 para i meni u glavi ovaj film. Verovatno scenario ne bi bio kao ovde, ali ko zna sta bi mogli da saznamo jedni o drugima.
                    Tako i oni, da se to nije desilo, sledeci dan bi imali termin za mali fudbal, isli na pivo, kafu, bioskop, radili stvari koji inace rade unazad 30 godina.

                    Sto se tice duzine, meni je izgledalo kao da traje 20min, vrvt zbog toga sto mi je bio nenormalno zanimljiv
                    sigpic

                    Comment


                    • Odgledao za ove praznike na HRT, "Matorci 1 i 2" sa Adam Sandlerom, Kris Rockom, Selmom Hajek...

                      "I love to speak with Leonard
                      He’s a sportsman and a shepherd
                      He’s a lazy bastard
                      Living in a suit ."
                      Leonard Cohen

                      Comment


                      • Izvolite. Bluray stigao.

                        http://extratorrent.cc/torrent/53886....AAC-ETRG.html
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by Ricma View Post
                          Perfetti sconosciuti

                          Topla preporuka za one koji ga nisu pogledali.Godisnje barem izadje jedan dobar film iz evropske kinematografije koji mi se bas svidi i takav je slucaj sa ovim.Mozda prekratko traje, sami likovi i odnosi izmedju njih su mogli bolje da se odrade i kraj mi je da kazem malo cudan, ali to me nije sprecilo da uzivam u filmu.Svidja mi se sto je bas ova tema obradjena i sto pokazuje da cak i nasi najblizi o kojima mislimo da skoro sve znamo, kriju nesto i ta informacija bi mogla da im upropasti zivot i kolika je moderna tehnologija postala riznica nasih poverljivih informacija koje ne delimo ni sa kim ili sa malim brojem ljudi.Dobra ideja za koju smatram da nije realizovana u potpunosti.

                          Edit:Najjaca stvar je sto sam drugarici rekao juce da taj film pogleda kada bude imala vremena, sat i po kasnije napise mi odlican film.
                          Да искористим прилику и ја да препоручим овај филм. Филм је врхунски и одлично смишљен, не верујем да ће се ико покајати ако одгледа исти.
                          Last edited by Победа; 08-01-17, 22:39.

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post

                            Jos jedna preporuka.



                            Mnogo se zamislis, svi oko sebe imamo neku ekipicu ljudi sta smo i sve precutali!? Sta bi im sve rekli?! Koliko god da si otvoren tek kada dodje do toga shvatis koliko si u stvari "zatvoren".

                            Bas, bas dobra prica. Kraj takodje. Topla preporuka svima. Pogotovo ljudima koji imaju vece drustvu. Nije pitanje da li su parovi u pitanju ili ne.

                            Vidis 4 ortaka koji ne veruje jedan drugom istovremeno. Veruju oni, ali ne mozes sa svakim da pricas o svemu..

                            Vrh.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Vidim ja da ce nam Perfetti sconosciuti biti jedan od najboljih filmova ove godine na forumu
                              sigpic

                              Comment


                              • Krecu globusi u 02:00. Ko ne moze da spava, stream 4 http://www.stream2watch.cc/live-tele...bc-live-stream
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X