Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ljudi, primetio sam da je SBB uveo dva nova kanala (AMC i Nova) što je super, ali su izbacili HRT1 i HRT2, bar sa analogne kablovske. Zanima me da li i dalje imaju Hrvati na digitalnoj?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ljudi, primetio sam da je SBB uveo dva nova kanala (AMC i Nova) što je super, ali su izbacili HRT1 i HRT2, bar sa analogne kablovske. Zanima me da li i dalje imaju Hrvati na digitalnoj?
      Na digitalnoj imaju oba HRT-a.

      Comment


      • Originally posted by HeadBurn3r View Post
        Na digitalnoj imaju oba HRT-a.
        Znači samo analogna, to sam i pretpostavio. Zadnja smo rupa na svirali...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Koliko je analogna? Milsim da je osnovna D3 oko 1.300 din, ako se ne varam, skoro sam proveravala za jednu baku.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Odgledah Passengers. Onako, nije loše. Lepo vizuelno iskustvo, ali s dosta Hollywod klišea. Nekim baš presmešnim. U principu nisam ni imao neka visoka očekivanja. Za zabavu je okej, ali ko očekuje nešto više od toga, verovatno će se razočarati. 6/10

            Comment


            • sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Sandugp View Post
                E jbg. Znas kako je kada kao klinja gledas bajku sa njim u glavnoj ulozi. Ostane ti omiljen za ceo zivot.
                Ja sam kao dijete imao skoro sve njegove filmove na VHS-u. Ne znam kako i zasto on od svih glumaca, ali isto tako mi je zbog tih davnih dana ostao kao jedan od omiljenih. Omiljeni Betmen, to je sigurno

                Nesto mi ga je zao, zato sto je nakon one faze kad je imao 200kg dosao to toga da se osusio totalno jer je zakacio nekakvu bolest da li pluca, da li grla... uglavnom, olinjao se nacisto i izgleda kao da ima 70 godina A reako bi da je dobar lik.. steta sto ga je to zakacilo, ali on demantuje da je u pitanju rak kako su navodili u medijima.

                Volim sve njegove filmove, ali Tombstone ce mi uvijek biti omiljeni. Objasnio covjek sa tom ulogom.

                Sent from my Samsung GALAXY S5.

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Samo sam se pitao koji ce genije prvi da se seti da upari 2 moja najomiljenija glumca Holivuda - Bejla i Fazbendera. Skroz zadovoljan sto je ispao Malik.
                  Prosto se odusevim kada vidim da nam se misljenja ne podudaraju, posto je to retkost.

                  Ovde se delimicno slazem, Fezbender mi je sigurno u top10, odlican je Svabo.Bejl spada u grupu mojih najomiljenijih glumaca.

                  Comment


                  • Evo na Foxu "Alisa u zemlji cuda", mozda je glupo sto cu ovo reci ali meni jedan/jedna od najstrasnijih I the most creepy filmova/knjiga ikada.
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Originally posted by Indigo View Post
                      Evo na Foxu "Alisa u zemlji cuda", mozda je glupo sto cu ovo reci ali meni jedan/jedna od najstrasnijih I the most creepy filmova/knjiga ikada.
                      Jesi li igrao?



                      Predobra platforma i prilicno fucked up
                      sigpic

                      Comment


                      • Nisam. Meni je ovo I dalje najveci horor nakon svega sto Sam procitao.
                        Te recenice, ti dijalozi, bukvalno gazenje I nikako nije knjiga za decu od 10 godina jer je ne mogu skapirati.
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Ma bezi bre, gore mi ovo pada nego Insidious, Paranormal, Conjuring...
                          Bravo Kerole legendo usro si mi se u zivot
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Kako te sj*be sistem...piiii http://www.imdb.com/title/tt5168192/ posle misliš da je tamo negde preko bolje i da živiš ovde u bedi i siromaštvu, otuđeni i zaboravljeni... al to im i jeste cilj... da te onesposobe i unište ..Kako smo mali i jadni
                            Last edited by miloolja; 03-01-17, 00:31.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Pretpostavljam da je neki veseo film...
                              sigpic

                              Comment


                              • Nije, u pravu si. Večita borba malog čoveka..unapred izgubljena bitka.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X