Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Tarantula View Post
    Dan i satnica ako može?
    2. januar, 22h, RTS1.
    sigpic

    Comment


    • Cek, cek, cek... Tek sam sada slucajno izvalio.

      Dakle, u novom Malikovom filmu Weightless glume Bejl...

      Ok...

      Gosling...

      Ok...

      Fazbender!...

      Ok...

      Val Kilmer...

      Ok....

      Del Toro...

      Ok...

      Natali Portman, Kejt Blanset, Runi Mara, Holi Hanter...

      I AM IN kakv god film bio!!!!
      sigpic

      Comment


      • Tesko da to nece valjati ...
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Samo sam se pitao koji ce genije prvi da se seti da upari 2 moja najomiljenija glumca Holivuda - Bejla i Fazbendera. Skroz zadovoljan sto je ispao Malik.
          sigpic

          Comment


          • Jos samo kazi da volis i Val kilmera ... pa da mogu da te zenim
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ok sam sa njim, mada je propao dosta. Nisam bio nikad sad neki njegov izrazeni fan. Mada je pokidao Morisona.

              Nista od zenidbe
              sigpic

              Comment


              • I na sve to Emanuel Lubecki.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik View Post
                  Samo sam se pitao koji ce genije prvi da se seti da upari 2 moja najomiljenija glumca Holivuda - Bejla i Fazbendera. Skroz zadovoljan sto je ispao Malik.
                  E jbg. Znas kako je kada kao klinja gledas bajku sa njim u glavnoj ulozi. Ostane ti omiljen za ceo zivot.
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Ko gotivi post-apokalipticne survival filmove, ovaj je srkoz ok

                    http://www.imdb.com/title/tt3467412/
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Malika od "Tree of Life" ne shvatam ozbiljno, ali zbog glumaca cu se naterati da odgledam ovaj novi

                      Comment


                      • The Great Wall, sa Matt Damonom, čija je premijera u Sjedinjenim Američkim Državama zakazana za 17.02.2017. je tu.
                        Srećan torenting u 2017.

                        http://extratorrent.cc/torrent/53769...O+UnKnOwN.html
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Originally posted by Tarantula View Post
                          The Great Wall, sa Matt Damonom, čija je premijera u Sjedinjenim Američkim Državama zakazana za 17.02.2017. je tu.
                          Srećan torenting u 2017.

                          http://extratorrent.cc/torrent/53769...O+UnKnOwN.html
                          Za one koji ne znaju, jedan fin program za torente, jednostavan i praktičan

                          HTML Code:
                          https://www.torrentrover.com/

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            E jbg. Znas kako je kada kao klinja gledas bajku sa njim u glavnoj ulozi. Ostane ti omiljen za ceo zivot.
                            Vilou?

                            Jbg, ja sam kao klinac gledao austrijskog bodibildera kao robota, ostatak recenice vazi i u mom slucaju.
                            sigpic

                            Comment


                            • Program kupi sa svih aktivnih torenta - ti izabereš odakle ćeš skinuti

                              Comment


                              • Dok traju 4 skakonice,fin filmic bas u vezi skokova,baziran naravno po istinitom dogadjaju[http://www.imdb.com/title/tt1083452/?ref_=nv_sr_1
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X