Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Simpatični da, ali ne i nezaboravni.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Preporucujem svima da gledaju film Requiem for a dream

      Film je tako istinit i tuzan u isto vreme,i ne mogu da prestanem da razmisljam o njemu..A takav je film da se gleda samo jednom..

      http://www.filmovizija.com/sa-prevod...a484d1c2a.html
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • Umro Petar Kralj





        Meni najgenijalnija njegova scena

        RIP, Kralju
        Last edited by Nebojsa; 10-11-11, 15:04.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • Rip Kraljino!

          Voleo je covek da pije,verovatno ga je to i dokusurilo

          Inace jedna zanimljiva anegdota o Petru-Jednog dana Petar kao po obicaju bejase u kafani (mislim da je "znak pitanja"). Pridju mu ljudi da popricaju malo sa legendom. I posle nekoliko razmenjenih recenica,kaze Petar njima : "Znam da danas imam neku prestavu,znam i kako se zove,al da me jebes ne znam u kom je pozoristu". Kasnije tog dana ga je porodica nasla i odvela u pravo pozoriste.

          Legenda.

          Comment


          • Originally posted by straxx90 View Post
            Odlicna serija za opustanje Las Vegas http://www.imdb.com/title/tt0364828/
            Imas je i sad od 8 ujutru na Pink Family ako se ne varam. Emituje se i na jednom od hrvatskih kanala, ali ne mogu se setii ni gde ni kada, znam da sam jednom naleteo. Obozavam tu seriju, pregledao sam sve epizode, sto na TVu sto na netu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Originally posted by Ljuba90 View Post
              Rip Kraljino!

              Voleo je covek da pije,verovatno ga je to i dokusurilo

              Inace jedna zanimljiva anegdota o Petru-Jednog dana Petar kao po obicaju bejase u kafani (mislim da je "znak pitanja"). Pridju mu ljudi da popricaju malo sa legendom. I posle nekoliko razmenjenih recenica,kaze Petar njima : "Znam da danas imam neku prestavu,znam i kako se zove,al da me jebes ne znam u kom je pozoristu". Kasnije tog dana ga je porodica nasla i odvela u pravo pozoriste.

              Legenda.
              Posto sam samohrani student sa mackom, radim povremeno gde sta stignem, i tako sam prosle zime radila u jednom starom kaficu u centru grada (vise ne postoji, izgoreo).
              Jednog dana, ulazi Petar Kralj u kafic, meni drago da mi je on gost, ali to ne pokazujem, svi su nam gosti jednaki, jel! Staje on za dugacki sank i narucuje Dzonija i to duplog. Ja mu sipam, a on pita kolika je gramaza duplom Dzoniju! Rekoh, 0,06.
              Kralj: Au, 6 je djavolji broj, moracu jos koji da popijem da ne baksuziram!
              Ja: Ne, gospodine, 6 je najsavrseniji broj u matematici!
              Kralj: Ma, sta kaaaazeeeeeteeee??? A kako to, molim vas? (kao zacudjen je i smeska se)
              Ja objasnim da je zbir i proizvod prva tri prosta prirodna broja (1,2,3) = 6
              Kralj: Matematika je zanimljiva jedna stvar...
              Tako je poceo nas razgovor, da ne duzim, popio je 3 dupla Dzonija i siti smo se istrtljali, a kad je otisao, samo mi je proslo kroz glavu "Eeeeeej, ovo je Petar Kralj!"
              Pravo prezime!
              #58

              Comment


              • @Pablo

                1 nije prost broj.
                Nije da trazim dlaku u jajetu ali...
                U svakom slucaju odlicna prica.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Bio je odlican glumac, pravi predstavnik stare garde.
                  Jos i ovi sto su ostali da nas napuste, pa da u pptpunosti uzivamo u vitezu koji i ostalim "glumcma".

                  Nekad je gluma bila umetnost.

                  Comment


                  • Originally posted by Ernesto View Post
                    @Pablo

                    1 nije prost broj.
                    Nije da trazim dlaku u jajetu ali...
                    U svakom slucaju odlicna prica.

                    U pravu si, broj 1 je u prvoj polovini proslog veka izgubio "status" prostog broja!
                    Ali ozbiljnije zvuci kad se kaze "prva tri prosta prirodna broja" nego samo "prva tri prirodna broja"! ;)
                    Last edited by Pablo; 11-11-11, 12:17.
                    #58

                    Comment


                    • Originally posted by Pablo View Post
                      Posto sam samohrani student sa mackom, radim povremeno gde sta stignem, i tako sam prosle zime radila u jednom starom kaficu u centru grada (vise ne postoji, izgoreo).
                      Jednog dana, ulazi Petar Kralj u kafic, meni drago da mi je on gost, ali to ne pokazujem, svi su nam gosti jednaki, jel! Staje on za dugacki sank i narucuje Dzonija i to duplog. Ja mu sipam, a on pita kolika je gramaza duplom Dzoniju! Rekoh, 0,06.
                      Kralj: Au, 6 je djavolji broj, moracu jos koji da popijem da ne baksuziram!
                      Ja: Ne, gospodine, 6 je najsavrseniji broj u matematici!
                      Kralj: Ma, sta kaaaazeeeeeteeee??? A kako to, molim vas? (kao zacudjen je i smeska se)
                      Ja objasnim da je zbir i proizvod prva tri prosta prirodna broja (1,2,3) = 6
                      Kralj: Matematika je zanimljiva jedna stvar...
                      Tako je poceo nas razgovor, da ne duzim, popio je 3 dupla Dzonija i siti smo se istrtljali, a kad je otisao, samo mi je proslo kroz glavu "Eeeeeej, ovo je Petar Kralj!"
                      Pravo prezime!
                      Etvis, zato ja volim dve 6-ice, sve duplo...

                      Izgubili smo velikog glumca, njegova generacija glumackih divova umire i ostavlja mesta mladim lavovima i lavicama. Poseban smek starih cemo pamtiti dugo, i pricacemo (dace Bog) klincima o tim umetnicima dok nam se usta ne osuse...

                      Petre Kralju, pocivaj u miru, neka ti je laka zemlja...

                      Comment


                      • Bio je veliki fan KK C. Zvezda i čest gost u parteru Pionira, gde sam ga redovno viđala, nekih ranijih godina.
                        I divno je kazivao poeziju, možda i najlepše od svih.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • A veceras Harlod & Kumar konacno
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Daj link, leba ti.
                            Jel konacno izasla dobra vezija?

                            Comment


                            • Ma kakva god da je ne zanima me....
                              http://thepiratebay.org/torrent/6830322
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Upropastili su film...gledao sam ja...

                                Comment

                                Working...
                                X