Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opusteno, uzima Lalaland ili Silence.

    #WatchThisSpace
    sigpic

    Comment


    • Delim slicno misljenje, dok je otvoreno u svim drugim kategorijama.

      Comment


      • Originally posted by Ricma View Post
        Kvote za Oskara u ovom periodu nisu relevantne, tek ce postati u januaru kako se bude blizila dodela Zlatnog Globusa mada ni tada nije bas 100% sigurno.U jednom periodu u januaru ove godine glavni favorit je bio The Big Short za najbolji film.

        Prosle godine otprilike u ovo vreme, glavni favoriti za musku sporednu ulogu bili su Majkl Kiton i Idris Elba.
        Relevantne su za nas kockare

        Pogledao sam juce Hacksaw Ridge i odusevio se. Ko bi reko da od takvog psihopate kakav je Mel Gibson moze ispasti takav reziser
        sigpic

        Comment


        • http://www.imdb.com/title/tt2582782/

          Sinoć gledo film, baš mi je fino legla ovaj tematika. Sviđa mi se mentalitet ovih teksašana i ta neka usporenost.

          Naravno, gospodin Jeff Bridges (upravo sam ustao dok sam pisao ime ove veličine) odigrao odličnu ulogu. Zalego sam par puta od smjeha ozbiljno.
          Last edited by Jax Teller; 01-12-16, 21:55.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • To planiram da odgledam, a nikako da se nakanim. Cim uhvatim malo vremena, mozda cak i sutra - hocu.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • E jel ovo Vladan beše preporučio... zaboravih, a vrv opet pitam
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                http://www.imdb.com/title/tt2582782/

                Sinoć gledo film, baš mi je fino legla ovaj tematika. Sviđa mi se mentalitet ovih teksašana i ta neka usporenost.

                Naravno, gospodin Jeff Bridges (upravo sam ustao dok sam pisao ime ove veličine) odigrao odličnu ulogu. Zalego sam par puta od smjeha ozbiljno.
                Najbolji film godine. Brutalan je Dzef, vrhunska hemija izmedju njega i Indijanca
                sigpic

                Comment


                • Najjace kad Indijanac kaze da ima meksičke krvi a ovaj na to čekaj da ispucam fazone o Indijancima pa prelazim na Mehiko hahah
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Je li gledao neko Stoner Express(Amstardam)? Lagano se na kraju pojavljuje i Mr. Nice kao sudija u takmicenju za naj vutru godine u Amsterdamu

                    Dobar je film. Ima dobrih fora i likovi u filmu su nenormalni

                    Sent from my Samsung GALAXY S5.

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/title/tt3774114/

                      Strasan film, Levit moze do Oskara. Mada znali smo da je Snouden heroj, ali film je bas odlican, Stoun u najboljem izdanju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Videces kako ce stvari da se izmenjaju, ne bas u svakoj kategoriji ali najvise se menjaju kada je nekom filmu premijera ili bude pusten pre premijere na nekom festivalu.Neko ko je sada treci, bice kroz par meseca prvi.Tacno se secam kako je Idris Elba pre godinu dana u ovo vreme bio drugi ili treci kandidat za musku sporednu ulogu i mislio sam da cu za njega iz sveg srca da navijam kada bude dodela.Kad ono mucak, nije ni nominovan.A pre nego sto su izasle nominacije sam pogledao film i odusevio sam se njegovom glumom.Medju njegove top3 uloge.
                        Ma znam ja to sve vrlo dobro, i sam pratim duzi niz godina. Nego ako hoces da uzmes pare treba sada da igras dok su jos velike kvote, zato kazem da su relevantne.
                        sigpic

                        Comment


                        • Evo uhvatih na tv-u State of Grace, od pocetka! Zadnji put sam ga gledao prije 4-5 godina i evo sam ponovo odusevljem ulogom koju je odigrao Gary Oldman. Sigurno sam ovaj film odgledao 10-ak puta i svaki put me Gary "izuje" ovom ulogom. J*beni majstor!

                          Sent from my Samsung GALAXY S5.

                          Comment


                          • Originally posted by Powerslave View Post
                            Evo uhvatih na tv-u State of Grace, od pocetka! Zadnji put sam ga gledao prije 4-5 godina i evo sam ponovo odusevljem ulogom koju je odigrao Gary Oldman. Sigurno sam ovaj film odgledao 10-ak puta i svaki put me Gary "izuje" ovom ulogom. J*beni majstor!

                            Sent from my Samsung GALAXY S5.
                            Jako potcenjen glumac.
                            There's something wrong with me chemically
                            Something wrong with me inherently
                            The wrong mix in the wrong genes
                            I reached the wrong ends by the wrong means
                            It was the wrong plan
                            In the wrong hands
                            With the wrong theory for the wrong man
                            The wrong lies, on the wrong vibes
                            The wrong questions with the wrong replies

                            Comment


                            • Stigao danas Sully u Bluray pa ako neko hoće.

                              Sully 720p http://extratorrent.cc/torrent/53323....AAC-ETRG.html
                              Sully 1080p http://extratorrent.cc/torrent/53324....AAC-ETRG.html
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Nisam nešto u ljubavi poslednjih godina sa domaćom kinematografijom.. pa da pitam...jel gledao neko Stado?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X