Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ja malo kasnije...

    A nisam saznala za ovo na vreme http://rs.n1info.com/a203655/Showbiz...55h-na-N1.html meni uvek zanimljiva tema, no i to se može naći
    Филмчина.

    Last edited by Урош94; 31-10-16, 17:13.
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Урош94 View Post
      Филмчина.

      Grazie mille!!
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Life

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Izašao trejler za film Drogoši 2, jedva čekam da vidim na šta će to da liči. Film izlazi 27.01.

          Last edited by Jax Teller; 03-11-16, 18:22.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Šteta velika. Vrhunski režiser i scenarista.

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Originally posted by Tarantula View Post
              Šteta velika. Vrhunski režiser i scenarista.

              Da se zbog Monike nije razočarao. Kusta ga vista bejbe hihihi
              Lako je uvek pogadjati u centar ako imaš ljude da crtaju krugove oko njega

              Comment


              • Najavljivao je on odavno da će se nakon 10 režiranih filmova povući. Nadao sam se da će promjeniti odluku, kao za The Hateful Eight, kada je ipak odlučio da režira film, nakon što je scenario procurio 2013. na Internet.
                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                Comment


                • U pocetku mi je bilo krivo, ali sada sam drugacijeg misljenja.Covek hoce nakon filma da se ostvari u pozoristu i da pokaze da je svestran.Nema on tu sta puno novog da ponudi filmskoj industriji i prosao je svoj prajm.Ironicno, njegov prajm je bio na pocetku karijere mada mora se reci da su poslednjih njegovih par filmova na nivou njegovog prvog, samo su malo bolesniji.Kada pogledas njegov poslednji i prvi film, lako dodjes do zakljucka da bi oba mogla da prodju kao pozorisne predstave.To i jeste jedna od poruka njegovog poslednjeg filma.Ne brinem se za njegove buduce projekte nakon filmova, sigurno ce da budu na torentima zbog povecane traznje a moguce da ce da bude direktnih prenosa.

                  Comment


                  • Je li Brajan Krenston najbolji glumac danasnjice? Jeste.

                    Kakav film!

                    http://www.imdb.com/title/tt3791216/
                    sigpic

                    Comment


                    • Jedva cekam da vidim ovaj film u kojem Oldmen igra Cercila. Oldmen je, po mom skromnom misljenu, jedan od najboljih... i nekako podcijenjen medju sirom publikom jer ga dosta ljudi zna samo po pojedinim sporednim ulogama. Muka mi je sad da guglam, ali cini mi se da nikad nije uzeo Oskara.
                      Vrhunski glumac.. moze da iznese bilo koju ulogu.

                      Sent from my Samsung GALAXY S5.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Je li Brajan Krenston najbolji glumac danasnjice? Jeste.

                        Kakav film!

                        http://www.imdb.com/title/tt3791216/
                        Slaba je to danasnjica ako je on najbolji.

                        Comment


                        • Film sem neke osnovne ideje odnosno robotom i nema veze sa serijom, ustvari nema nikakve jer je serija nevjerovatno duboka i zapetljana za razliku od filma. Nema nista nejasno, postoje samo teorije i ono sto pokusavamo da provalimo iz ovoga sto nam daju za sad. A mjesta za teorije je vise nego dovoljno. Nemam pojma koliko sezona namjeravaju i kako ce od druge sezone ici prica, mada ideja ne bi smjelo da ponestane. Ubjedljivo najbolja serija trenutno, bez ikakve konkurencije.

                          Ovo ce da bude top



                          sigpic

                          Comment


                          • pa Beauty and the Beast je original crtani, to moram da gledam, jedan od najlepsih crtaca
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • The Place Beyond The Pines

                              Evo sam izgurao prvih sat vremena filma, a imam osjecaj da vec tri sata gledam u monitor. Gosling dosta dobar, ali me nesto umara film pa moram da napravim kratku pauzu.

                              Sa druge strane, Schenectady i nije toliko lose predstavljen na filmu. Moj drug drzi salon za tetoviranje tamo i kad sam bio kod njega, nije mi dao da ispred salona ispusim cigaretu, nego sam morao na zadnja vrata... kaze "ne uklapas se u okolinu, moze neko da te opljacka dok pusis" E, to je pravi Schenectady


                              EDIT: Dobar film, ali pakao kako sporo prolazi...

                              Sent from my Samsung GALAXY S5.
                              Last edited by powerslave; 15-11-16, 06:49.

                              Comment


                              • Kakva filmcina, film godine

                                http://www.imdb.com/title/tt2582782/

                                Kris Pajn i posebno Dzef Bridzis teska dominacija.

                                Odgledao sam i Suicide Squad, posto se radi o DCu sasvim dobro, za mene prijatno iznenadjenje.

                                Izasao i top snimak Snowdena
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X