Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Cek jesu li on radili najgori film svih vremena, Sharknado?
    Ajde evo shvaćam Sharknado, ima budala, zalomi se... ali ne shvaćam kako je netko mogao napraviti 2. i 3. dio

    Comment


    • kakvo je to vredjanje najboljeg filma

      nisu oni, to je radio The Asylum

      ali imaju neke zajedničke projekte, onaj Z Nation što stalno pominjem ovde to oni rade za SyFy

      e sad moguće da oni puštaju neke njihove stvari ali gore pomenuti je projekat baš SyFy mislim
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Takodje svakome ko imalo postuje sebe iz najbolje namere savetujem da nikako ne gledate "5th Wave". Nemojte ljudi, iskoristite ta dva sata na nesto drugo nego na gledanje sisopacenicke tinejdz-drame, crtica trash sci fi.

        Generalno solidnu ideju su u potpunosti upropastili, bez imalo sarma I smeka I bez ikakve vizije I neke ideje da se film zavrsi.
        There's something wrong with me chemically
        Something wrong with me inherently
        The wrong mix in the wrong genes
        I reached the wrong ends by the wrong means
        It was the wrong plan
        In the wrong hands
        With the wrong theory for the wrong man
        The wrong lies, on the wrong vibes
        The wrong questions with the wrong replies

        Comment


        • Ja sam za večeras sebi pripremio ovaj USS Indianapolis, sa N. Cageom. Inače mi je antipatičan, ali uvijek su dobri filmovi sa njim. Skinuo sam i Infiltrator, ali vidi se utjecaj Narosa i pogotovo guranje Cranstona opet u tematike ala Breaking B. Tako da sam zaspao uz njega sinoć

          Comment


          • Bas tesko sranje od filma 5th wave.

            Upravo na HBO odgledah Disconnect, odlican.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by luka View Post
              Ajde evo shvaćam Sharknado, ima budala, zalomi se... ali ne shvaćam kako je netko mogao napraviti 2. i 3. dio
              Ima i 4 dio. U fazonu The 4th Awakens.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Usput, od jučer dvoje ljudi ne priča samnom, jer sam im na njihovo forsiranje raznih Egzorcizama kao neki strašni horor, samo odgovorio da pogledaju po redu Human centipade. Zovnuli su me i rekli su mi da sam gad, da nisam normalan kada nekome mogu predložiti da ono pogleda. Ja rekoh, sami ste tražili

                Comment


                • ako si im preporučio, najjači film, još bolja south park epizoda posvećena tome sa iphfonima

                  ps: ljubo torent za Human centipade kačimo odma samo traži
                  Last edited by saburo sakai; 21-10-16, 21:42.
                  "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                  Comment


                  • Jel gledao ko Cage-a I Froda u nekom detektivskom filmu?
                    There's something wrong with me chemically
                    Something wrong with me inherently
                    The wrong mix in the wrong genes
                    I reached the wrong ends by the wrong means
                    It was the wrong plan
                    In the wrong hands
                    With the wrong theory for the wrong man
                    The wrong lies, on the wrong vibes
                    The wrong questions with the wrong replies

                    Comment


                    • Ako budu pametovali opet...
                      Što se South Parka tiče, kada god čujem ime Tom Cruise, R Kelly ili Travolta, samo pogledam epizodu u kojoj Tom izlazi iz ormara
                      Kakvog god sam raspoloženja, odmah se popravim

                      Comment


                      • Originally posted by Indigo View Post
                        Jel gledao ko Cage-a I Froda u nekom detektivskom filmu?
                        Frozen ground sa Cageom i Cusackom je vrhunski detektivski film.

                        Inače tko voli razmišljati o životu, vjeri, općenito filozofiji, toplo preporučam Sunset Limited. Mislim da je HBO film. Po meni sigurno među najboljim glumama karijere za T.L.Jonesa i Samuela Jacksona.

                        Comment


                        • Originally posted by luka View Post
                          Frozen ground sa Cageom i Cusackom je vrhunski detektivski film.

                          Inače tko voli razmišljati o životu, vjeri, općenito filozofiji, toplo preporučam Sunset Limited. Mislim da je HBO film. Po meni sigurno među najboljim glumama karijere za T.L.Jonesa i Samuela Jacksona.
                          Gledao ja I taj, iskreno nista posebno to meni nije, mogli je to mnogo sablasnije da bude nego onako hladno kao su to odradili.
                          Ma samo Coach Karter
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by luka View Post
                            Usput, od jučer dvoje ljudi ne priča samnom, jer sam im na njihovo forsiranje raznih Egzorcizama kao neki strašni horor, samo odgovorio da pogledaju po redu Human centipade. Zovnuli su me i rekli su mi da sam gad, da nisam normalan kada nekome mogu predložiti da ono pogleda. Ja rekoh, sami ste tražili
                            Jedne noći pre možda 3 god dovršavala neke đanokije za jednu porodičnu proslavu i volim tako da nešto kao gledam dok radim, uslovno rečeno, ne može baš da se gleda, ali brže vreme prođe i naletim na početak tog ... šta je već... pa rekoh e super tek je počeo... reći ću samo da ništa od onih đakonija nisam jela sutradan.
                            A onda mi Erik kaže.. ima i drugi deo
                            Koji umovi bolesni ono snimaju da mi je znati samo. Teška gadost.

                            Originally posted by Vladan View Post
                            Bas tesko sranje od filma 5th wave.

                            Upravo na HBO odgledah Disconnect, odlican.
                            Dobar.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by miloolja View Post
                              A onda mi Erik kaže.. ima i drugi deo
                              ima i treći deo

                              @Luka Azilijum radi filmove koji izlaze direktno na DVD; to su tzv mockbusteri, parodija na ove blockbustere, datum izlaska se obično poklapa sa premijerama velikih filmova a naziv se obično razlikuje u jednom,dva slova ili tako nešto

                              uglavnom zajebancija ali ima svoje tržište
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Originally posted by saburo sakai View Post
                                ako si im preporučio, najjači film, još bolja south park epizoda posvećena tome sa iphfonima

                                ps: ljubo torent za Human centipade kačimo odma samo traži
                                Ne mogu to da gledam

                                Sad odgledao prvu ep. Battlestar Galactice i bas obecava, ali mora da se odgleda miniserija prvo (tako kaze i imdb) pa cu to sutra ako stignem

                                Comment

                                Working...
                                X