Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koncentrisem, Olja intervenisi.

    Da li je to svijetlo, da li je to oruzje, ne to je svjetleci mac, oruzje, svijetlo i cesalica. Tri u jedan krv ti jbm.
    sigpic

    Comment


    • A da vidis tek kako dzedaji odbijaju blasterske zrake sa tim. Jos odbiju tako da se zrak vrati i pogodi onoga ko je pucao u njih. To je tek perverzija.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • A kad posalju zrak u ogledalo dodje li do nevjerovatne master blaster refleksije ili jednostavno polome staklo i budu nesrecni 707 svjetlecih godina?
        sigpic

        Comment


        • Jenostavno polome ogledalo
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Cudi me da nisu napravili da ogledalo upije tu energiju i oslobodi je kad dodje neka od sila i onda ogledalo postane vladar death star i gospodar svijetla. Ogledalo pritom svijetli podrazumijeva se. Sve neka svijetli.
            sigpic

            Comment


            • Jeste da preteruju u nekim stvarima, ali bas toliko ....
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Sacekaj sledeci dio, evo im ideje
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Sacekaj sledeci dio, evo im ideje
                  Prijavi se u Diznijev kreativni tim, pa da razmotre tvoje mastovite i vrlo originalne ideje Mozda uzmes i neke novce
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Sandu preko moba posta na forumu, na tabletu gleda dokumentarac o Pepu, na dekstopu pauziran film najnoviji blockbuster, kvalitet Camrip, ruska sinhornizacija bez titlova, prati samo radnju, laptopu se ispraznila baterija, zove zenu da donese punjac, u susedno dvoriste matori komentarisu divljanje u Pioniru, to mora da se cuje.
                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      Sandu preko moba posta na forumu, na tabletu gleda dokumentarac o Pepu, na dekstopu pauziran film najnoviji blockbuster, kvalitet Camrip, ruska sinhornizacija bez titlova, prati samo radnju, laptopu se ispraznila baterija, zove zenu da donese punjac, u susedno dvoriste matori komentarisu divljanje u Pioniru, to mora da se cuje.
                      Nesto slicno ... ali ajde ako si bas radoznao da ti objasnim.
                      Na kompu u isto vreme radim sa strankama (na poslu) i pisakaram ovde po forumu, od jedan popodne kada sam seo (posto sam druga smena) sam do sada imao 307 stranki. Cisto onako da se zna da radim, a ne da se zajebavam. U isto vreme i jedem (neku picu sa feferonima i majonezom i maslinama) posto sam samcijat radim, pa nemam pauzu za topli obrok. Onda slusam neku muziku preko you-tube-a da mi ne bude dosadno, dok radim i pisem (GNR Civil War je isla poslednja - ako te bas interesuje), malopre sam uspeo da ugrabim malo vremena da pogledam neke novosti vezane za jedan serijal knjiga o kome sam sa Erikom nesto sinoc pisao (za ekranizaciju istog), i stigao sam da odem da popusim jednu cigaretu i popijem dva srka kafe.
                      Sada prebroj te sve radnje ako te ne mrzi ... mene mrzi. Inace ti kako si?
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Samo neka svijetli

                        sigpic

                        Comment


                        • Ne mogu da vidim sta si stavio, verovatno nesto sa tw ... kada dodjem kuci videcu, pa cu se smejati
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Da li me zajebavas Vladane da nisi gledao SW?

                            Razumem da to ne zelis da gledas sada, kako bre to nisi pogledao kad si bio klinac???
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                              Da li me zajebavas Vladane da nisi gledao SW?

                              Razumem da to ne zelis da gledas sada, kako bre to nisi pogledao kad si bio klinac???
                              Pa kako da pogleda, ko zna sa koje je cuke sisao kada je bio srednjoskolac. Nije na cuci bilo srednje skole pa morao u grad, a do tada SW filmovi vec dosli i prosli ....
                              Taman sisao, ono poceo Gospodar serijal, pa odlucio to da pogleda.... da je zakasnio koju godinu ne bi ni Gospodara gledao
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ne seri, nego na gledanje ja sinoc krenuo od prve epizode - da se podsetim svega taman se spremam za novi film.
                                A ti Limare sto mu lajkujes ovo i ti na gledanje isto! Nista vam faliti nece, samo cete postati pametniji i edukovacete se malo na tu tematiku...
                                Limar se naterao da pogleda ove godine sve delove. Poneo me neki hajp. Zamisljen Vejderica lepo, ali nekako mi mlako sve to. Znam da cete sada da me psujete. Ali iskreno nekako mi blago. Bas nisam bio fan ni kada sam bio klinac. Poceo par puta da gledam i batalio. Uvek se vise vezivao za Once upon time in the West ili America. Za mene SF bio Indiana Jones . I naravno Terminator i Predator. Skoro bas gledao i Star Trek i iskreno vise mi leglo nego SW. Lepo zamisljen SW, mnogo sire, ali nekako mi nista posebno.
                                Nekako me nikako nije privlacio. Kao ni Gospodar recimo..

                                Originally posted by p4p1 View Post


                                Ne sekiraj se, nisi ni prvi ni zadnji kome brat limar i ja upadamo u podsvest s četvorkom i jedinicom.

                                Nikad to, ne bih se prepoznao kad se za bilo koju oblast (film, muzika..) ne bih zainatio da nešto ne gledam, slušam itd. Nema tu pomoći.
                                Bracalica od tetke..
                                Last edited by l1m4r; 17-10-16, 18:51.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X