Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Erik Lenšer View Post
    Nego oce li Rogue One biti jedini SW film bez Dzedaja?
    Pa bice i Han Solo prequel za 2 godine, a posto znamo da on nije verovao u Silu dok nije upoznao Luka i Obi-Vana ne bi ni tu trebalo da ih bude.
    sigpic

    Comment


    • Ma taj svet SW je preogroman, pa stripovi idu valjda od 25000 godina pre unistavanja one lopte al to je samo jedna prica i super je meni, kad dzedaji nisu imali one svetlece maceve, kako su dosli do njih..samo o tome moze bar 3 filma da odrade

      Posle ide od 5000 pa na dalje ima gomile dogadjaja a prica se nastavlja I ha ha posle ove zadnje epizode
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Mislis 5000 godina pre unistenja prve zvezde smrti.
        Last edited by Sandugp; 17-10-16, 13:49.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Death star, vau kako to kul zvuci. No i dalje me nece nacerati da pogledam niti jedan dio.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Death star, vau kako to kul zvuci. No i dalje me nece nacerati da pogledam niti jedan dio.
            Ne seri, nego na gledanje ja sinoc krenuo od prve epizode - da se podsetim svega taman se spremam za novi film.
            A ti Limare sto mu lajkujes ovo i ti na gledanje isto! Nista vam faliti nece, samo cete postati pametniji i edukovacete se malo na tu tematiku...
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Prvo ovo je papi, drugo svjetleci macevi nikad. Ja inace obozavam scifi, ali ovo mi je previse djetinjasto.
              sigpic

              Comment


              • Pazi stvarno, nisam video ... znaci isto vazi i za Papija.
                A verujem da bi ti i Limar lajkovao, pa neka ostane i za njega
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Svjetleci mac, mac, a ujedno i lampa
                  sigpic

                  Comment


                  • A kad se desava ovaj Rogue One?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Nesto pre epizode 4.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Svjetleci mac, mac, a ujedno i lampa
                        I ja vise volim EF od SF, ali ovo je jednostavno nesto sto me sme da se propusti. To je deo kulture, ako cemo realno
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Dzabe sve kad je meni ukupan dojam pokvario ovaj poslednji film. Sigurno nesto najgore sto sam pogledao prosle godine i to ubedljivo

                          Scenario, gluma, radnja , uzas , cak do kraja nisam ni pogledao kolko sam bio razocaran
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Pa poslednji film je losija verzija epizode 4
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Pazi stvarno, nisam video ... znaci isto vazi i za Papija.
                              A verujem da bi ti i Limar lajkovao, pa neka ostane i za njega


                              Ne sekiraj se, nisi ni prvi ni zadnji kome brat limar i ja upadamo u podsvest s četvorkom i jedinicom.

                              Nikad to, ne bih se prepoznao kad se za bilo koju oblast (film, muzika..) ne bih zainatio da nešto ne gledam, slušam itd. Nema tu pomoći.

                              Comment


                              • Ma radim 5 stvari u isto vreme pa ne mogu da se skoncentrisem
                                Kriv sam priznajem Ali vas moram naterati da pogledate heroje sa neonkama
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X