Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad ste vec kod Hajzenberga, skinuo sam i ovaj ima vec dosta ali nikako da pogledam.

    http://www.imdb.com/title/tt3791216/

    Comment


    • Matt u nekom fazonu japanskog samuraja.

      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Je l' odgledao neko Jesen Samuraja, planiram da pogledam u bioskopu pa me zanimaju misljenja.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Gleda mi se film al kad vidim da Strugar glumi...
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Gleda mi se film al kad vidim da Strugar glumi...
            Sada su uspeli da izvedu i taj podvig te spoje combo Milošević - Strugar i maksimalno zajebu sve što se zajebati može.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Spoiler

























                Last edited by ExEric; 16-10-16, 18:22.
                sigpic

                Comment


                • Auuuu Erice koliko je dobro
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Jeste dobro, ali uleteo mu Barton dva puta
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/title/tt3553976/

                      Mnogo dobar film.

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Jeste dobro, ali uleteo mu Barton dva puta
                        Evo smaracu uklonjen je jedan Barton .

                        Koji si ti partibrejker covek... strasno.

                        Spoiler
                        Ovo smaracu shvati jedino kao salu sto i jeste, nemoj tu da mi se ljutis slucajno
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                          Evo smaracu uklonjen je jedan Barton .

                          Koji si ti partibrejker covek... strasno.

                          Spoiler
                          Ovo smaracu shvati jedino kao salu sto i jeste, nemoj tu da mi se ljutis slucajno
                          Za to smaracu ti nikada necu zaboraviti, a za ovaj party-breaking ces tek da vidis
                          A sta cu brate kada je jace od mene Naleteo si mi na idealan zicer - a znas da ti dobro da te gotivim, samo si mi strasno zanimljiv za zez.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Nego oce li Rogue One biti jedini SW film bez Dzedaja?
                            sigpic

                            Comment


                            • Ne znam, verovato, ali pitanje je sta je uopste ona mala glavna likusa Rogue. I ko je zapravo ... videcemo. Mozda i ovde bude poneki dzedaj i u ovom filmu. A za naredna dva koja su odvojena od glavne tematike se predvidjaju razne price, tako da jos nije ni sigurno sta ce obradjivati.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Odgledao upravo "Dan Nezavisnosti 2", i nisam nesto preterano odusevljen. Ok je film, kontam da je u 3D-u dosta bolji nego obicno gledanje.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X