Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dok se ceka novi, da se baci i neka najava, red bi bio:


    Sto ne mogu da promenim avatar, hocu da stavim Revana, da ispostujem tematiku ... ?? Nije u redu! Ne mogu da stavim jednog od svojih omiljenih, ako ne i omiljenog Dzedaja (u top dva muzjaka sigurno)...
    Last edited by Sandugp; 02-10-16, 00:04.
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Ček bre Šandu kako Lukas ovo pravi kad je prodao prava Dizniju ? I provali Ip Mena brata haha
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Mislis ono sto pise LucasFilm?
        Pa zajedno su radili na tome, jer to je u stvari prikvel Novoj Nadi, tacnije epizodi cetiri. Opisuje dogadjaje koji su prethodili prvom snimljenom filmu iz 77. Znaci verovatno cemo videti i Anakina (kao Dart Vejdera naravno), mozda i Obi Vana, a mozda i ne
        Znaci da narod ubije vreme dok sledece godine ne izadje epizoda osam.
        Last edited by Sandugp; 02-10-16, 01:37.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Sandugp View Post
          Sto ne mogu da promenim avatar, hocu da stavim Revana, da ispostujem tematiku ... ?? Nije u redu! Ne mogu da stavim jednog od svojih omiljenih, ako ne i omiljenog Dzedaja (u top dva muzjaka sigurno)...
          Drugi je Obi Van sigurno?
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Erik Lenšer View Post
            Drugi je Obi Van sigurno?
            Nije
            I ako je to Dzedaj sa opasnim dostignucima i vrlo zanimljiv i harizmatican lik, opet sam ja malo vise za mracniju stranu. Nekako sve te klasicne dobrice nisu po mom ukusu. Btw verovatno i sam znas ko je i sta je Raven i kako se njegova prica odvijala. E to je meni bombonica.
            Opet kada su zenke u pitanju - onda sam za dobrociniteljke klasicne.
            Last edited by Sandugp; 02-10-16, 09:27.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Egzar Kun?

              Bejn?
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                Egzar Kun?

                Bejn?
                Odgovor je tako prost, nema potrebe da idemo u sirinu
                Sto se tice zenki tu luta u odnosu na serijal. Nomi Sunrider je. A sto se tice muzjaka Anakin je u pitanju
                Eto to su moja top tri dzedaja
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Meni je Anakin katastrofa lik, Vejder je vec dosta bolji ali Anakin jedan od najmrznijih. Nema to veze sa Hajdenom, prosto je lik lose napisan, predstavljen. Razmazeni umisljeni egomanijak, prepun kompleksa, takdoje preslab mentalno i pogodan za manipulaciju.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                    Meni je Anakin katastrofa lik, Vejder je vec dosta bolji ali Anakin jedan od najmrznijih. Nema to veze sa Hajdenom, prosto je lik lose napisan, predstavljen. Razmazeni umisljeni egomanijak, prepun kompleksa, takdoje preslab mentalno i pogodan za manipulaciju.
                    Nije bas toliko mentalno preslab, koliko su mu pogodili slabu tacku. Ali mnogi Anakina dozivljavaju samo kroz prve tri epizode serijala, i zaboravljaju prostu cinjenicu da je Anakin i ono na kraju seste epizode, kada je u poslednjim trenutcima zivota svoga (u jee) opet postao dobrica. A to je nesto sto je malo ko uspeo da uradi. Iztransferisao se on kroz light side i dark side samo tako A da je mentalno slab ne bi to mogao nikako uraditi.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Uradio Revan a nije morao da ima sina kao motiv.

                      Znas ko je mentalno jak iako ga isto ne gotivim nesto? Luk Skajvoker.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Sandugp View Post
                        Ma sve je bilo imbasticno ... imba sto gejemeri kazu. Zato je i nerfovano nesto kasnije
                        Ali jesi videla ti, moja Olja, kakve su to sve perverzije bile ... zamisli neko da ti kaze da smo mi lansirali raketu u zemljinu orbitu uspesnije od Amera!?!? Mislim stani a sta???
                        Ili ono kada je Kenedi ubiven ... Sta mislis na sta su aludirali??? Pokusao je neko Tila da rokne tamo u americi - spaslo ga spostveno obezbedjenje - mesec dana posle toga - cao Kenedi! Evo da kazem da verujem da preteruju ...



                        Mora se gledati Kejdzara. Lukac je opasan borac. Pitam se samo ko li ce jos sem njega biti spomenut i prikazan u serijalu?
                        Nemam pojma za te aluzije dok ih ti nisi napisao samo meni više smrdi ono kao pokušaj atentata nad Tiletom, koji je DB navodno sprečio.. u kako povoljnom trenutku, taman da odmah posle toga zbriše u Bg i još natrljao Amerima nos kako im službe uopšte ne rade dobro... što na kraju i nije bilo daleko od istine. Mislim i onaj Kavaja, kao pokušao 4 atentata .. nego to je neka druga priča.
                        Fascinantan lik bio Tile, ceo svet ovako ili onako vuko za nos, opasan mozak jednog mašinbravara.
                        Last edited by miloolja; 02-10-16, 14:43.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Sandugp View Post
                          Mislis ono sto pise LucasFilm?
                          Pa zajedno su radili na tome, jer to je u stvari prikvel Novoj Nadi, tacnije epizodi cetiri. Opisuje dogadjaje koji su prethodili prvom snimljenom filmu iz 77. Znaci verovatno cemo videti i Anakina (kao Dart Vejdera naravno), mozda i Obi Vana, a mozda i ne
                          Znaci da narod ubije vreme dok sledece godine ne izadje epizoda osam.
                          Da skontao sam kada se radi priča samo mi nije bilo jasno kako je snimao ako je prodao prava Ma i taj Dizni brate ne zna gde udara lol .
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Originally posted by Erik Lenšer View Post
                            Uradio Revan a nije morao da ima sina kao motiv.

                            Znas ko je mentalno jak iako ga isto ne gotivim nesto? Luk Skajvoker.
                            Jeste i bio bi mi opasno mocan samo da nije tako metiljav u filmovima. Izgleda kao epilepticni-paraolimpijac-mentol. Inace je sto se moci (sile) tice ostvario pun potencijal za razliku od svoga oca dok je ovaj bio dzedaj.
                            U sustini najveci jebac je Joda - ostali su za njega misevi
                            A da se Revanu nije desilo sve sto mu se desilo (da nije izgubio pamcenje i da nisu dzedaji manipulisali sa njim) ko zna sta bi bilo. Opet je on mamojeb nevidjeni - kul mu je i maska i oprema i sav je nekako mocan - vizuelno.

                            Gangaro, ako mi verujes ni sam nemam pojma kakva je situacija trenutno sto se tih prava tice i sta i kako ide po tom pitanju.
                            Last edited by Sandugp; 02-10-16, 16:41.
                            sigpic

                            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                            Comment


                            • Ja kapirao da su mu Joda ili Mejs Vindu u top3.

                              Razocarao Sandu.

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Izgleda kao epilepticni-paraolimpijac-mentol.


                                Najjaci opis ever.

                                Ja msm da nije dostigao full potential jer nije prosao ceo trening plus je sve kod njega islo zbrzano. Njega je Palpatin vec pobedio na kraju VI ep ali eto tata spasio stvar.

                                Slazem se za sve oko Revana. Def zasluzuje mnogo vise od jedne igre.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X