Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gospodar Prstenova je jedan od onih filmova za koji se plasim da ga pogledam ponovo.Nije da sam ga nesto dizao u nebesa niti da mi je bio jedan od najomiljenijih filmova, poslednji put sam ga pogledao 2011 godine kada se valjda pustao na b92 i mislim da ga sada pogledam da bi me vise stvari smetalo i da ne bih vise ni mogao da uzivam u filmu.Do pre nekoliko godina rangirao sam ovako filmove:Kum I i II, nekoliko mesta prazno, zatim Pulp Ficiont, 100 mesta prazno, Inception, 10 mesta praznom, Dark Knight, dvadeset mesta prazno pa tek Gospodar Prstenova.Prazna mesta sam ostavljao zato sto sam znao da postoje bolji filmovi od tih koje sam gledao, samo ih nisam jos otkrio.

    Comment


    • pa LOTR je materijal za mladje uzraste, ok, zavisi od svake individue naravno, ja mogu da ga gledam i danas bez problema

      Meni je samo smešno kad neko kaže da je LOTR za decu dok za to vreme ne može da živi bez GOT-a a to je isto to samo zapakovano u paket za 18+
      GoT je najviše i progurao taj žanr i to mislim na TV seriju, da nije to ekranizovano čitali bi knjige samo oni najviše zaludjeni epskom fantastikom
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • Evo ja sam veliki ljubitelj Gospodara Prstenova i uvek sam gledao skracene verzije, jer ako bih pogledao produzenu verziju kontam da bih se razocarao nesto i zato ne nameravam.
        A na primer nisam pogledao nijednu epizodu GOT, i ne verujem da cu ikada pogledati.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by saburo sakai View Post
          Ako ne gledaš produžene verzije LOTR ništa nisi oštećen, ali baš ništa, najveći "propusti"
          Spoiler
          su ono gubljenje hobite u šumi, kad ih spasi onaj deda (ne sećam se više kako se zove) i kraj knjige kad onaj beli čarobnjak prebegne u okrug, tamo nastane cirkus i dal ga na kraju oni ubijaju, ne mogu tačno da se setim
          Nije bas tako Saburo, ali ne da mi se sada da ti argumentovano protivrecim.... ako uhvatim vremena veceras, mozda i ispisem "malo" na tu temu
          Last edited by Sandugp; 19-09-16, 11:42.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Sandugp View Post
            Nije bas tako Saburo, ali ne da mi se sada da ti argumentovano protivrecim.... ako uhvatim vremena veceras, mozda i ispisem "malo" na tu temu
            dzabe sve to ako ne nateraš Gokua da pogleda produžene verzije, onda ti ne pišem u tekicu bodove

            nadam se da nije gledao Hobita, ne znam kako bi reagovao na romansu patuljka i vilenjaka to je čak i mene bez morala pogodilo
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Lol, Hobit filmovi su malo bolji od djubreta. Ok, prvi deo je kao solidan, ali ostalo je lose.

              Comment


              • Verovatno sam jedini lik kojeg LOTR uzasno smara, a i dosta likova mi ide na kurac, tj. svi osim Boromira i patuljka. Prvi deo ok, drugi samo besomucno peglanje i plavi feg na skejtu (WTF) i treci deo ne znam ni sta se desava

                GOT mama za LOTR
                Napadjate me sad, jebe mi se xD

                Comment


                • Cuj jedini.

                  Mene je LOTR toliko smarao da se sada ni ne sjecam sta se sve desavalo u tim filmovima. Odgledao samo na nagovor druga, a inace ne bih nikad. Ali i ovako je kao i da ih nisam odgledao, stvrano nemam pojma sta se sve izdesavalo.

                  Comment




                  • Comment


                    • Kakvi ste vi izrodi Ako nisam odgledao svaki deo LOTR-a jedno 50 puta nisam manje , a drugi deo sam pogledao jedno 150 puta Definitivno jedan od top 3 omiljena filma , GOT mi je mala beba za Gospodara

                      A ove Hobite izrode neću ni da spominjem . Triologija napravljena da muze pare od prethodne triologije,kriterijum spušten za tinejdžere od 15 godina .
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Lord Gangara View Post
                        Kakvi ste vi izrodi Ako nisam odgledao svaki deo LOTR-a jedno 50 puta nisam manje , a drugi deo sam pogledao jedno 150 puta Definitivno jedan od top 3 omiljena filma , GOT mi je mala beba za Gospodara

                        A ove Hobite izrode neću ni da spominjem . Triologija napravljena da muze pare od prethodne triologije,kriterijum spušten za tinejdžere od 15 godina .
                        Dobro je da nisam jedini, odgledam jednom godisnje maraton sva tri filma, produzenu verziju.

                        Comment


                        • Originally posted by Ognjen View Post
                          Cuj jedini.

                          Mene je LOTR toliko smarao da se sada ni ne sjecam sta se sve desavalo u tim filmovima. Odgledao samo na nagovor druga, a inace ne bih nikad. Ali i ovako je kao i da ih nisam odgledao, stvrano nemam pojma sta se sve izdesavalo.
                          Gomila malih dlakavih lezbejki ide da baci prsten prsten u neki vulkan
                          Izvinite, ali mnogo je lep osecaj kad nisi jedini na svetu

                          Comment


                          • ne znam kako si došo do takvog zaključka, pa baš je suprotno mislim na to koliko ljudi voli/čita kako god tu epsku fantastiku
                            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                            Comment


                            • [QUOTE=Vladan;1553223
                              Meni je Hobit daleko zanimljiviji od Gospodara, LOTR mi je generalno veliki smarando iako kvalitetna triologija. Hobit donosi zabavu, meni vise od toga ne treba.[/QUOTE]

                              ovo što si napisao je meni tolko smešno i tolko nema logike zato što Hobit i LOTR čine celinu, isti pisac, stil, sve, jedina razlika je u interpretaciji Hobita koga su kao što je Gangrena naveo gore zatupili
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Nervira me sto Frodo ide 375 dana da baci jebeni prsten, on i njegova druzina gej hobita su mi bas dosadni, mada je i Martin Frimen dosadan prilicno u Hobitu ali opet je on jedan, ovdje je brdo malih smaraca hobitskih. A ono pozdravljanje na kraju treceg dijela koje traje 45 minuta je isto potpuno nejasno i nepotrebno. Ja uvijek gledam najduze moguce verzije da se odma zna. Nema mi praznog hoda u Hobitu, kvalitetniji je LOTR nema tu ni malo dileme, ozbiljnije je sve, ali Hobit mi je definitivno zanimljiviji, brzi je. Pacific Rim definitivno nije jedan od najkvalitetnijih filmova, ali to sto treba da donese on za moj pojam 100% donosi. Najbolju mogucu zabavu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X