Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Šta čovek prvo pomisli kada neko mlad, poznat umre... a da nisu bolesti, ali ovako bizarno
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Erik ispravi sliku. Život je bio pred njim, čitam sad šta se desilo, bizarna smrt. Nek mu je laka zemlja.
      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

      Comment


      • Meni jako drag film "A Dog Year"

        http://www.imdb.com/title/tt0808232/?ref_=fn_al_tt_1

        komedija,drama
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • HRT 2 poceo prije nekih 20-ak minuta.

          http://www.imdb.com/title/tt3538766/

          Comment




          • EDIT: Izgleda da počinje World War III.

            Spoiler

            Spoiler

            Spoiler

            Spoiler

            Spoiler

            Spoiler
            Last edited by Tarantula®; 28-06-16, 15:30.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Stvarno obožavam F&F filmove ali ga sad preteruju do džoge . Taj serijal je bio o dobrim automobilima , trkama i po nekim akcijama a ovo se sad pretvorilo u mix Umri muški i Džejms Bond na točkovima.
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Kablosvka televizija poput HBO-a se nikako ne moze porediti sa nacionalnim televizijama posto ima manje pokrice i sa te strane se manje para vrti.Definitivno su glavni glumci iz Prijatelja bili najplaceniji glumci ikada uzevsi u obzir inflaciju, znam da ovo troje iz Teorije Velikog Praska imaju 10000000 dolara po sezoni i ne mogu da se setim koju cifru ima Sofija Vergara.Kada bi se gledalo koliko dobiju dolara po minutu, mislim da bi to pome glumci iz GoT prednjacili.Ne znam samo koliko Kevin Spejsi zaradjuje od jedne sezone HoC, mrsko mi je sada to da guglam.

                The Age of Innocence

                Comment


                • Neko gledao ovaj novi Dan nezavisnosti? Independence Day: Resurgence

                  Vredi li dati 300 dinara da se pogleda u bioskopu?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Pogledao The Conjuring 2

                    Prvi deo je dosta bolji. Prica u drugom delu mi nije bila toliko ubedljiva kao u prvom i nekako prvi deo ima svoju zivinu
                    Mislim da se glavna radnja u filmu mnogo brzo zavrsila. Ocekivao sam vise od ovog filma,posto mi je prvo deo bio mnogo dobar.
                    Ne znam ni koju ocenu bi mogao da mu dam,neka bude 6 na 7

                    Comment


                    • Nešto malo za nostalgičare.

                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • http://www.imdb.com/title/tt2937696/

                        Ima negde srpski/hrvatski/bosanski prevod za ovaj film?

                        Ima engleski, nije frka...ali ako ima domaci super

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          http://www.imdb.com/title/tt2937696/

                          Ima negde srpski/hrvatski/bosanski prevod za ovaj film?

                          Ima engleski, nije frka...ali ako ima domaci super
                          Brate gledo sam u kinu, i izaso nakon sat i po iz sale. Sat i po sam čeko da se desi neki jebeni zaplet i ništa.

                          Od tog dana žena više ne bira filmove koje gledamo u kinu, jer su traume na meni još vidljive.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Volim Linklatera pa moram da pogledam

                            Comment


                            • Ja gledajući "Boyhood" očekivo sam puno više od njega.(režisera)

                              Još su kod nas "stručnjaci" preveli film "Lude 80-te" aludirajući na seriju, a film i serija su povezani k'o Bog i šeširdžija.

                              Pregledaj pa javi šta mislis, postoje šanse da sam ja ostario.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Ma vidim i ja da ljudi nisu zadovoljni, ali jbg kad moram da pogledam
                                Javljam utiske.

                                Comment

                                Working...
                                X