Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako sam se ismejao na kraju kada ono dete poče da viče

    Comment


    • A ovaj lik što je radio na filmu warcraft,Dankan Dzonson,poznat mi je po filmu Mesec(taj film mi se baš svideo) ali nisam znao da je Dejvid Bouvi njegov ćale.

      Još nešto,sad čitam da je baš imao problema tokom rada na filmu,nakon što je dobio posao,njegova žena je obolela od raka a nakon toga mu je otac preminuo od raka

      Jones thus summed up the challenge by telling The New York Times, "My film started and ended with cancer."
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment




      • Comment


        • Neverovatno je vise sta se desava, pocivaj u miru Manda.
          sigpic

          Comment


          • Ne mogu da vjerujem. Srpska kinematografija sve slabija i slabija. Počivaj u miru.

            Milorad Mandić Manda (1961 - 2016)

            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Pitam se zašto Avramović postavio ovaj video i sada čujem na dnevniku Počivaj u miru legendo

              Comment


              • Počivaj u miru legendo!

                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Koliko nas je samo legendi napustilo ove godine. A od 2011. da ne pričam. Odrastali smo uz njih, Marinko je trebao samo da ih naslijedi.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Tuga. Tacno ne mogu da vjerujem.

                    Comment


                    • Samurai Jack RETURNS

                      Spoiler




                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Neverovatno i bas tuzno, uzasna godina iz tog aspekta...
                        Sad malo premotavam film i secam se Batine sahrane pre svega 20-ak dana, stojao sam na nekih 2 metra od Mande koji je bio sa Bodom Ninkovicem i Draganom Petrovicem. Bilo je uzasno toplo i secam se da se u jednom trenutku u toku Bajicevog govora udaljio i stao u hlad ispod jednog drveta u drustvu Peleta. Sad razmisljam, ko zna kako se osecao i koliko mu je zaista bilo naruseno zdravlje, ne verujem da bi tek tako otisao jer nije bilo toliko ekstremno vreme... Izgledom mi tada zaista nije odavao utisak narocito zdrave osobe, naprotiv...

                        Pocivaj u miru legendo i hvala ti za divne trenutke koje si mi pruzio, detinjstvo mi je bilo lepse i bogatije zbog tebe.

                        Poslato sa LG G pro2 pomoću Tapatoka
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Manda je bio veliki, bas veliki glumac. Jedna od prvih asocijacija na djetinjstvo. Branko, Minja i Manda.
                          sigpic

                          Comment


                          • sigpic

                            Comment


                            • Poslednja fotografija. Slava mu.

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Jos jedan u klubu 27, Anton Jelcin .

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X