Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Vraca se Sirio?

    http://www.unilad.co.uk/tv/leaked-ga...racter-return/
    sigpic

    Comment


    • Film je vizuelno odlicno uradjen, samo sto je rasa orka premasivna, prekrupni su jednostavno. Mogli bi a i trebali bi da budu sitniji. Ostalo je sve odlicno.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Da,meni to bas bode oci ,samo sevaju bicepsi,tricepsi na sve strane

        Roni Koleman copy paste

        Kontam da ne trebaju da budu nalik onima iz LOTR ali ovo je bas napumpano pogotovo kad stane pored coveka to smesno izgleda
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Ork je u WOW univerzumu nizi od coveka. Siri, nabijeniji, ali nizi.
          Sada sam nesto proveravao, nisu ipak, nesto su visi orkovi u odnosu na ljude. Ali ne onoliko koliko je to u filmu predstavljeno. Tu su bas preterali.
          Last edited by Sandugp; 10-06-16, 18:27.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksa View Post
            Ja čekam Bambula da izbaci prevod pa da gledam..
            http://titlovi.com/titlovi/warcraft-235349/
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • Warcraft me razočarao totalno
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • Ja sam ga gledao u bioskopu u 3D-u, meni je odlican film, ali sve je stvar ukusa.
                I slazem se da su malo "nabudzili" orkove
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Kao da sam gledao Diznijevu bajku mame mi moje Radmile
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • da li samo meni liče ?


                    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                    Comment


                    • http://www.imdb.com/title/tt1083452/?ref_=nv_sr_1

                      sigpic

                      Comment


                      • Pogledao warcraft sinoc

                        Meni ovo izgleda kao kakva malo skuplja pilot epizoda,pola glumaca i radi trenutno na nekim serijama

                        Eto ga ovaj iz Vikinga,pa kralj i kraljica glume u Pricheru,par vojnika isto iz nekih sci fi serija,pa Danijel Vu iz "into the badlands" i ostali Orci

                        Ajde to mi i ne smeta ali mi je veliki minus par bas tupadzijskih scena

                        Spoiler
                        covek izgubi sina,ode kao nesto zapije se i onda ga ova spopada posle toga i sve to u 3 min,da nije smesno bilo bi zalosno.zatim onaj razgovor na kraju kad Ragnar(ne znam kako se ovde zove) kaze da ih je izdala ona riba i kao "mi je nismo dovoljno poznavali" a ono jbt,videli je pre par dana


                        Filmu fali bar jos sat vremena,gomila zbrzanih scena
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Gledao samo Brazil pre GoT tj pre nego sto se pojavio High Sparrow.Nikad ne bih povezao Three Eye Raven da je glumio u Seventh Seal.

                          Comment


                          • @Saburo

                            Iskreno i ja sam ocekivao vise. Negde cuo da je uvo samo uvod u celu pricu i da se planira jos filmova. Ne znma koliko je para potroseno ali je lagano mogla serija da se pravi.

                            Sandu ili ne znam ko se vise razume

                            Spoiler
                            Jel se pojavio Tauren Chiften?! Tj jel to onaj degenerik na kraju?! Ocekivao sam i Blade Mstera.
                            Ima toliko nekih rupica u filmu. Kada sam video da traje 2 sata samo, pitao sam se kako tako malo!? Xman traje 2,5...

                            Ako ne budu pravili jos delova, onda su dzabe i ovaj odradili..
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Originally posted by l1m4r View Post
                              @Saburo

                              Iskreno i ja sam ocekivao vise. Negde cuo da je uvo samo uvod u celu pricu i da se planira jos filmova. Ne znma koliko je para potroseno ali je lagano mogla serija da se pravi.

                              Sandu ili ne znam ko se vise razume

                              Spoiler
                              Jel se pojavio Tauren Chiften?! Tj jel to onaj degenerik na kraju?! Ocekivao sam i Blade Mstera.
                              Ima toliko nekih rupica u filmu. Kada sam video da traje 2 sata samo, pitao sam se kako tako malo!? Xman traje 2,5...

                              Ako ne budu pravili jos delova, onda su dzabe i ovaj odradili..
                              Nema Taurena u Orc-Human ratu , Taureni se tek posle pojavljuju kad ona mala beba poraste
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Tauren se pojavljuje dosta kasnije, za vreme Thralla ili ti Go'ela
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X