Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Ti li si Mariću beše onaj što kači neki papirus od pola metra sa filmovima
    Jeste, kacim s vremena na vreme.Ljudi mozda pronadju nesto sa te liste sto nisu pogledali.

    Sada konkretno imam listu od 140 filmova i ovu drugu siru od 583 filmova mada tu ima sve i svasta.Pre par dana sam ubacio cetrdesetak horor filmova.Ne znam ni odakle bih poceo sa tom drugom listom, mozda bih pola filmova izbrisao jer mi se sada uopste ne gledaju.Cuvam ja to za neki buduci period, na ovoj prvoj listi uglavnom stavljam filmove koje bih gledao lupam u narednih godinu dana mada ovo cu sve da slistim do kraja godine.Stekao sam utisak da sam ove godine pogledao malo filmova, a dogurao sam do cifre 45.Mozda ove godine prebacim 200.Gledam doduse vise starije filmove, nego novije.Uglavnom od ovih novijih pogledam one o kojima se najvise prica.Najvise pogledam preko leta, prosle godine sam nekoliko puta pravio filmske maratone.

    Black Sails sada vec moram da stavim na watchlistu, svuda se hvali.

    Comment


    • To samo sam jednom kacio listu za filmove i tesko da cu ponovo.Mislim da cetvrtinu filmova nisam jos pogledao, nego sam druge.

      90% moje liste su liste drugih koje sam nasao na netu, ima tu dosta za mene nepoznatih filmova.Recimo Sweneey Todd sam pogledao 5-10 minuta i tu sam prekinuo jer mi film nikako ne pase.Sigurno nije takav jedini na listi, razlikuju se moji i tudji senzibiliteti.

      Comment


      • Stavi na listu "blue in the face" i "smoke" iz 95

        m.imdb.com/title/tt0112541/

        m.imdb.com/title/tt0114478/

        Zakleo bih se da si taj spisak stalno kacio,meni se to urezalo u pamcenju

        Samo ispada maric sa nekim spiskom od pola stranice
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Kakva grozota, ne gubite vrijeme na ovo.

          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Stavi na listu "blue in the face" i "smoke" iz 95

            m.imdb.com/title/tt0112541/

            m.imdb.com/title/tt0114478/

            Zakleo bih se da si taj spisak stalno kacio,meni se to urezalo u pamcenju

            Samo ispada maric sa nekim spiskom od pola stranice
            Kacio sam serije u dva navrata, ali ne secam se da sam u ovoj temi kacio vise od te tri liste.Pocetkom godine sam okacio listu serija i to je bilo to.Prvu listu sam okacio tamo negde 2013, drugu proslog leta i trecu u januaru.Samo je druga bila dugacka, ove prve dve su bile kratke.

            Comment


            • Sacha Baron Cohen je kraljiina. Preporučujem ovu komediju.

              Spoiler
              Scena sa WC školjkom i slonom mi je prejaka, bukvalno su mi suze išle.


              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Može li preporuka za:
                - neku komediju
                - neki triler
                - neki sci-fi

                Od sci-fi sam gledao skoro sve pa ako imate nešto novo rado bih saslušao sugestije.
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Warcraft

                  Comment


                  • Tormund u Fast 8.

                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Kako je krenulo bice i Fast 18.

                      Pocinju da smaraju lagano..

                      Comment


                      • Ma odavno su već smorili. Sedam filmova na isti fazon.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • MekSejnu je trebalo 15 minuta da najstrasnije izdominira, kakav glumac jbt. Nestvarno da covjek ima 74 godine.
                          sigpic

                          Comment


                          • Zajebavaš da ima toliko!?
                            Kralj mančesterski.

                            Comment


                            • Originally posted by Tarantula View Post
                              Ma odavno su već smorili. Sedam filmova na isti fazon.
                              Kad lova kaplje, ne valja stati.

                              Mada, tek sada će se videti koliko će Vokerova smrt pogoditi franšizu. Sedmica je probila sve rekorde, baš zbog toga što je poslednji Vokerov film. Sada će Vin Dizel morati da iznese film. Ej, jebeni Vin Dizel.
                              Last edited by Crni Đorđe; 06-06-16, 22:53.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Abel View Post
                                Zajebavaš da ima toliko!?
                                Kralj mančesterski.
                                Covjek je 42. godiste
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X