Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa kačili smo Gangrena onaj TC snimak,Tarantula bar dva linka ,zašto si Cam gledao
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Originally posted by saburo sakai View Post
      Pa kačili smo Gangrena onaj TC snimak,Tarantula bar dva linka ,zašto si Cam gledao
      HD TC sam i gledao ali to je meni sve CAM Razmazio me Yify sa BR ripovima
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Pa imas i dalje, yts.ag
        sigpic

        Comment


        • Da, ali nema još Br verzije na yifyju

          Comment


          • Pa naravno da nema, kao da je i prije bilo tako rano.
            sigpic

            Comment


            • BrRip verziju ekipe izbacuju odprilike 3/4 mjeseca nakon premijere filma. Ne znam kako će ti CAM biti kao i TC ili TS, na CAM snimku vidiš ljude u bioskopu, za sliku nemaš nešto očekivati a audio da ne pričam. Ja sam gledao TiTAN izdanje i mogu reći da je i više nego odlična slika za svega 6 dana nakon američke premijere. Evo sad je CM8 izbacio i Masteredition.

              http://extratorrent.cc/torrent/49017....Hive-CM8.html
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangrena View Post
                Odgledao sam onaj bedni CAM snimak Civil War-a iskreno oduševio me film definitivno najbolji od svih Marvelovih filmova
                Poceo sam danas da ga gledam i nekoliko stvari mi su mi bile malo nelogicne, ali nista specijalno. Mozda sam trecinu filma odgledao i morao da prekinem. Dogledacu sutra pre podne verovatno pa cu videti kako je i sta je.
                Znam samo da je Black Panter mamojeb
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Odgledah pre neki dan Shutter Island, sa Dikapriom, odlican film, poceo sam da gotivim ove drame, tj. psiholoske trilere.
                  Ko nije pogledao preporucujem
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment




                  • Moj skromni doprinos temi, za sve one kojima nije mrsko slušati Francuski jezik.

                    Inače, film je pregotivan.
                    Last edited by Jax Teller; 12-05-16, 22:39.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Originally posted by bice View Post
                      Odgledah pre neki dan Shutter Island, sa Dikapriom, odlican film, poceo sam da gotivim ove drame, tj. psiholoske trilere.
                      Ko nije pogledao preporucujem
                      Šta za reći, pa nisi gledao? 2010. je u pitanju ja mislim. Sumnjam da ih ima da nisu odgledali.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Jax Teller View Post


                        Moj skromni doprinos temi, za sve one kojima nije mrsko slušati Francuski jezik.

                        Inače, film je pregotivan.
                        Ne vidi se ili bar ja ne vidim
                        zalepi sliku a da nije sa IMDB
                        Last edited by saburo sakai; 12-05-16, 22:57.
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment




                        • http://www.imdb.com/title/tt1235166/

                          Evo druže, imaš i ovaj link pošto i ja nekad ne vidim sliku.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Civil war obavezno, koga zanima ta tematika

                            Spoiler
                            Tako sam mislila da ce Toni umrijet, eh


                            Gleda li ko Blacklist / Agents of Shield?
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • Civil War definitivno najbolji Marvelov film do sada. Ovolika skupina heroja, i svima pogodili uloge, ovi novi naravno. Panter sjajan. Tom Holland je za mene najvece iznenadjenje, pun pogodak je momak, to je jednostavno pravi Spidey, na pravi nacin su ga "vratili" u Marvel Universe.

                              Takodje, ovo je verovatno jedina triologija u istoriji filma, gde svaki sledeci nastavak bude bolji od prethodnog. Mada iskreno pored onoliko likova sam i zaboravio da je to Captain Rogersov film.

                              Mnogo bolje u odnosu na BvS, koji se cini kao nedovrsen i ubrzan film maksimalno, plus sto je film izvukao Affleck sto je meni neverovatno. Mada ja taj film i gledam kao neku pripremu za JL, ali su opet mogli to malo bolje odraditi. Lex kao i po navodima koje sam cuo, promasio ulogu skroz, ili bar za moj ukus. Ne zamisljam takvog Lexa.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman View Post
                                Civil War definitivno najbolji Marvelov film do sada. Ovolika skupina heroja, i svima pogodili uloge, ovi novi naravno. Panter sjajan. Tom Holland je za mene najvece iznenadjenje, pun pogodak je momak, to je jednostavno pravi Spidey, na pravi nacin su ga "vratili" u Marvel Universe.

                                Takodje, ovo je verovatno jedina triologija u istoriji filma, gde svaki sledeci nastavak bude bolji od prethodnog. Mada iskreno pored onoliko likova sam i zaboravio da je to Captain Rogersov film.

                                Mnogo bolje u odnosu na BvS, koji se cini kao nedovrsen i ubrzan film maksimalno, plus sto je film izvukao Affleck sto je meni neverovatno. Mada ja taj film i gledam kao neku pripremu za JL, ali su opet mogli to malo bolje odraditi. Lex kao i po navodima koje sam cuo, promasio ulogu skroz, ili bar za moj ukus. Ne zamisljam takvog Lexa.
                                Ma meni je ovo vise bio kao nastavak Avengersa nego kao Kapetanov film. Al su sjajni, nema sta.
                                Hollandu je bas uloga pala, ne moze bit vise lajkabl od ovoga, dodje mu kao neki mali Toni
                                BvS nisam gledala, nesto imam predrasude vec stvorene, nikako da pogledam..
                                Mistakes make us who we are.

                                Comment

                                Working...
                                X