Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • pogledao,low-budget postapokalipsa,britansko/irski film

    prvi film od ovog lika,tolko je poznat da nema ni sliku na imdb niti piše kad je rodjen

    al nisam imao živce baš za ceo,neke delove sam premotavao,nisam baš gledao kako peru b...

    ovo je samo za hardkor fanove lowbudget filmova
    "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

    Comment


    • Ljudi, imali neko iskustva skorasnja sa Tuckwood bioskopom ? Znam da je nekada bio rasulo, pre jedno 15 godina, ali su valjda renovirali davno, pa me zanima vredi li gledati filmove tamo. Ortak rezervisao tamo za Civil War, pa da znam da li da ga bijem sto nije uspeo na vreme u Cineplexxu da rezervise.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Nisam neki perfekcionista, u smislu da ne znam šta primećujem u zvuku recimo... ali baš ne vidim razliku između Takvuda i Sinepleksa.
        Last edited by miloolja; 04-05-16, 19:17.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Nisam neki perfekcionista, u smislu da ne znam šta primećujem u zvuku recimo... ali baš ne vidim razliku između Takvuda i Sinepleksa.
          Odlicno, jer ja jos manje primecujem bilo kakve razlike.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Javi posle filma... dobro i utiske naravno, ali i da li sam spasila druga.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Sabijanje bioskopskih blagajni, prvi vikend prikazivanja.

              Captain America: Civil War - 678.4 miliona.

              EDIT: Ako neko hoće, dobar je snimak.

              http://extratorrent.cc/torrent/48937...-+ShAaNiG.html
              Last edited by Tarantula®; 09-05-16, 12:08.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Sabijanje bioskopskih blagajni, prvi vikend prikazivanja.

                Captain America: Civil War - 678.4 miliona.

                EDIT: Ako neko hoće, dobar je snimak.

                http://extratorrent.cc/torrent/48937...-+ShAaNiG.html
                Probao sam ovo,samo ne baš ovu verziju nego neku od 2.53 gb
                samo da naglasim da sam na laptopu gledao,jedino sam imao problem sa zvukom ,na kraju ga pustio preko najjednostavnijeg plejera i radilo je ok

                u svakom slučaju u odnosu na Cam i telesync ovaj format "telecine" mi je super
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • A prevoda nema još?

                  Comment


                  • http://extratorrent.cc/torrent/48940...AC3+TiTAN.html

                    I ovaj snimak je više nego dobar, TiTAN radi odličan posao.
                    Nema još prevoda, čudi me da Bambula nije već to odradio, on je rezervisan za blockbustere. Ima engleski ako ti šta znači.
                    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Ja stalno visim po tim torentima ali ne mogu da se setim da su ranije izbacivali taj format skraćeno "TC" ili telecine

                      A copy captured from a film print using a machine that transfers the movie from its analog reel to digital format. These were rare because telecine machines for making these prints were very costly and very large. However, they have recently become much more common. Telecine has basically the same quality as DVD, since the technique is same as digitizing the actual film to DVD. However, the result is inferior since the source material is usually a lower quality copy reel. Telecine machines usually cause a slight left-right jitter in the picture and have inferior color levels compared to DVD.
                      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                      Comment


                      • Ja znam da je oduvjek bio Telesync a nisam ni ja siguran za Telecine.
                        Malo o njima s drugih foruma:

                        TELESYNC ima iste specifikacije kao i CAM izuzev sto se ovde koristio poseban eksterni audio izvor, kao sto moze biti audio-out na specijalnim sedistima za ljude sa ostecenim sluhom. Direktan audio izvor ne obezbedjuje bas dobar kvalitet za zvuk, jer se dosta pozadinske buke moze takodje izmesati. TELESYNC se takodje snima u praznom bioskopu ili iz projekcione sobe sa profesionalnom kamerom, te se na taj nacin dobija kvalitetnija slika. Kvalitet veoma varira, te je najbolje skinuti uzorak filma pre skidanja celokupnog izdanja. Takodje, veliki procenat TELESYNC snimaka su u stvari CAM snimci koji su pogresno obelezeni.
                        TELECINE masina kopira film digitalno direktno sa filmske trake. Zvuk i slika bi trebalo da budu vrlo dobri, ali zato sto TELECINE masina mnogo kosta, ovakvi snimci su veoma retki. Uglavnom, film ce biti u ispravnom formatu, mada jedino 4:3 TELECINE postoje. Pravi primer jeste Jurassic Park 3 TC uradjen svojevremeno. TC ne treba da se pomesaju sa TimeCode, koji je u stvari vidljivi brojac na dnu slike tokom celog filma.
                        Last edited by Tarantula®; 10-05-16, 22:13.
                        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                        Comment


                        • Obradovaće se Sandu,on valjda ima običaj da gleda filmove 3 dana posle premijere a pazi ti kad su ovaj TELECINE rip izbacili par dana samo posle izlaska filma

                          a sad malo listam torente,vidim da su i još neke filmove odradili tako

                          evo i Snežane već

                          Spoiler
                          ne brate,ne gledam snežanu,samo sam dao primer
                          Last edited by saburo sakai; 10-05-16, 22:23.
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Zakon je sačekati malo pa skinuti BrRip. Tako radim već godinama. Al ako neko ne može čekati 3 mjeseca, barem onda skidati ove TS i TC, a ne upropastiti sam sebi film sa CAM snimkom.
                            Inače ako neko hoće BvS, ovo je trenutno najbolji snimak, još Bambula preveo.

                            http://extratorrent.cc/torrent/48937....Hive-CM8.html
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Aleksa View Post
                              A prevoda nema još?
                              Bambula danas izbacio prevod za Captain America: Civil War.

                              HD-TC x264 AC3-CPG / HDTC.900MB.ShAaNiG 1080p HD TC AC3 x264-ETRG / HD-TC 950MB - MkvCage & / HD-TC.x264.AC3.TiTAN
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Odgledao sam onaj bedni CAM snimak Civil War-a iskreno oduševio me film definitivno najbolji od svih Marvelovih filmova
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X