Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by saburo sakai View Post
    Taj Marvelov "Civil War" ima preogromnu priču,ne znam šta će od toga preneti na veliko platno,strip ima sve skupa nešto više od 100tinak brojeva,no nebitno,otom potom.

    Baš sad čitam

    hellblazer 42

    Spoiler
    prijatelj od konstantina proda dušu djavolu a zauzvrat traži znanje da napravi najbolji alkohol na svetu
    Uprostice Civil War koliko god mogu. Verujem da će biti odličan film
    sigpic

    Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

    Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

    Without error there can be no brilliancy.

    Comment


    • Pa jedino da se baš drže srž priče,ti tamo u suštini čitaš gomilu stripova i kroz sve to izvlačiš ono što ih povezuje

      Doduše,ovo će biti neka adaptacija kao što i inače rade,sad na šta će to ispasti videćemo,strip mi se svideo
      "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

      Comment


      • jel zna neko kako se zove film,neka dva klinca sto navijaju za newcastle pa skupljaju pare za sezonsku kartu tako nesto

        Comment


        • http://www.imdb.com/title/tt0246875/
          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

          Comment


          • Odgledah malopre na TV-u Beautiful mind. Odlicna drama, ne znam kako do sada nisam odgledao ovaj film, ali je na mene ostavio dobar utisak.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by bice View Post
              Odgledah malopre na TV-u Beautiful mind. Odlicna drama, ne znam kako do sada nisam odgledao ovaj film, ali je na mene ostavio dobar utisak.
              Sace ti prskalica brat reci, ne znas kako si sretan sto si mogao prvi put pogledati taj masterpis
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                https://rarbg.to/torrent/vz6kbjg



                Koji tandem jbt! Pa ovo moram gledati
                U hvala za ovo, mora se ovo pogledati ko zna koliko su iskidali, drzim film na watchlisti otkad sam video release trailer

                Originally posted by maliajnstajn View Post
                Sace ti prskalica brat reci, ne znas kako si sretan sto si mogao prvi put pogledati taj masterpis
                Hahahah gde si se mene setio

                Bas me zanima kakav bi mi bio sada da ga prvi put gledam, davno sam ga gledao prvi put, zaboravio sam koliko je bice mladji al eto njemu se svideo. Ume cika Ron da nabode mejnstrim zicu gledalaca, zna gde cemo da se raznezimo a gde da uzbudimo

                Pozitiva film za mene u svakom slucaju, sa sjajnom muzikom
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Meni je Beutiful mind genijalan film, posebno sto nisam imala pojma o cemu se radi kad sam ga prvi put gledala, pa sam do polovine filma bila ubedjena da je u pitanju neka velika zavera, totalni šok mi je bio kad sam shvatila o cemu se ustvari radi.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Ja sam bio ubedjen da je on spijun, i kad su ga uhvatili i strpali u ludnicu ja mislio imaju neto protiv njega, ali lep zaokret se desio i svideo mi se film.
                    Nisam ni ja bas mlad, ove godine 21 punim, samo sto nisam bas neki preterani fan takvih filmova
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Ko glumi, je li spor film?
                      sigpic

                      Comment


                      • Jel pogledao neko Son of Saul? Izasao prevod pre neki dan, pa me zanima da li je zasluzeno najbolji strani film???
                        Last edited by Heartbreak; 07-04-16, 21:57.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma da li je moguce da je jos jedan Ausvic film dobio Oskara, do kad vise?!?
                          sigpic

                          Comment


                          • Mamba i J...
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • http://www.imdb.com/title/tt4667094/

                              Kad se setim kako je iskidao parodiju na Paranormal Activity

                              Najjaci je brat!

                              Comment


                              • Son of Saul je poslije Room najbolji film iz 2015.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X