Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odličan su bend imali Ognjen i Marinko, odlične su pesme imali barem za moj ukus. Jednom sam išao na koncert u Nišu dok sam bio u osnovnoj školi. Zaista prevelika šteta što je samo37 godina živeo, velika šteta, neverovatan je talenat imao i za muziku i za glumu..

    Comment


    • F F F FILMCINA!

      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        Uf...

        Erice jel mi verujes da cu da ti lupim jos jedan ban... ili cu sam ovde da zasluzim jedan ako kazem sve sto mislim o ovom filmu

        Spoiler
        Jbg brate, kad ne volis naturalisticke drame .
        sigpic

        Comment


        • Beyond the Top 250: IMDb Staff's Favorite Movies

          Bolje pogledati vecinu filmova sa te liste, nego pola sa top 250.
          Last edited by Ricma; 31-03-16, 14:16.

          Comment


          • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
            Jbg brate, kad ne volis naturalisticke drame .
            Ma film kida, nego se nisam ovoliko iznervirao od The Hunt-a
            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

            Comment


            • Malo je se o ovom filmu pričalo. Sinoć sam baš pogledao, super film, kakav inače može biti film snimljen po istinitoj priči.
              Čitao sam negdje da je Will za ovu ulogu trebao dobiti makar nominaciju za Oskara, nešto slično kao Johnny Depp za ulogu James Bulgera u filmu Black Mass.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Originally posted by prskaj View Post
                Ma film kida, nego se nisam ovoliko iznervirao od The Hunt-a
                Mislis zbog cele te situacije u Iranu?

                Znaci sve je regularno sa preporukom ?
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Erik Artur Bler View Post
                  Mislis zbog cele te situacije u Iranu?

                  Znaci sve je regularno sa preporukom ?
                  Preporuka na mestu. Pa znas kako, pomenuo sam vec negde, zanimljivo mi je bilo sto sam osecao sopstvenu dozu rasizma tokom celog filma, valjda zato sto mi ne idu u glavu njihovi stavovi i nacin zivota. Svi su mi nekako cemerni, ogorceni, pomalo besni, cudni su im pogledi. Stoga svaka cast za glumu. Mislim da mi je bukvalno svaki lik isao na zivce u nekom momentu( ili tokom celog filma ), nego mi samo nije legla toliko kolicina ljudske slabosti, patetike, bola i besa. Stoga, opet, svaka cast za scenario.

                  Nego si gledao The Room? Oduvao me film sinoc.
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Gledao, fantastican! Mislim da sam i negde pre Oskara stavio njega ili Maksa kao zelju da osvoji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kako ja ranije nisam odgledao ovaj dragulj iz 90ih



                      kako ovaj covek iznosi svaku ulogu sa stilom, kada sam ga prepoznao nisam mogao da verujem da je to on, a verovatno sam prvobitno zbog njega stavio film na listu

                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Ista prica ovde, pisao sam o njemu i tom filmu pre nekoliko meseci.Gledao sam sve dobre filmove u kojima on glumi.

                        Erice, mora da si se radovao sto Revenant nije osvojio Oskara za najbolji film.Popio si ban u najgorem mogucem trenutku, nije bilo tvojih reakcija na pobednike a ne verujem da su bile negativne.

                        Comment


                        • Ali je zato Injaritu za Oskara . Sa jedne strane drago mi je da je gotova mistifikacija oko Di Kapria, njegovi fan bojevi mogu da rest in peace konacno. Drago mi je sto je Spotlight uzeo Oskara kao potpuni autsajder pa makar i nezaluzeno. Za sporednu musku mi malo smesan izbor ali to je standardica za svaku godinu, da ima neki bas debilan izbor.

                          U svakom slucaju, Oskar kao Oskar, njesra.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ko nije gledao Room ili ako se nekome nije svideo slobodno da ide kod psihijatra.

                            Na imdb-u kazu 8.3, a realnu ocenu je ne moguce odrediti.

                            Brutalna dominacija Jacob-a. Dati ocenu ovakvom filmu je glupost.
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • Haha kako lik edituje nije normalno.

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Taj Marvelov "Civil War" ima preogromnu priču,ne znam šta će od toga preneti na veliko platno,strip ima sve skupa nešto više od 100tinak brojeva,no nebitno,otom potom.

                                Baš sad čitam

                                hellblazer 42

                                Spoiler
                                prijatelj od konstantina proda dušu djavolu a zauzvrat traži znanje da napravi najbolji alkohol na svetu
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X