Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @prskalice

    Veliko hvala za film.

    Sicario

    Benicio tata.
    Last edited by Rossonero; 05-02-16, 00:12.

    Comment


    • FILMCINA!

      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

      Comment


      • Originally posted by prskaj View Post
        FILMCINA!

        Potvrdujem jos jednom ,nijedan film od ovih kao velikih me nije ganuo kao ovaj Filmcina!!!
        GIFSoup

        Comment


        • Jos jedan odlican Jafarov, covjek jednostavno ne zna los film napravit'.

          Taxi Tehran - 2015

          Evo jos nesto izvan Amerike, trebalo bi se pogledati:

          Silent Light - 2007
          Katalin Varga - 2009
          Autumn Ball - 2007
          Las Acacias - 2011
          The Puzzle - 2009
          The Temptation of St. Tony - 2009
          Polisse - 2011
          Le Quattro Volte - 2010
          Takva: A Man's Fear of God - 2006
          Tabu - 2012
          Tulpan - 2008
          True North - 2006
          Caesar Must Die - 2012
          3 - 2010
          The Turin Horse - 2011

          Odlican Tarrov, kao i svaki.
          Steta je sto nece vise snimati, bas steta.

          Valjda niste sve gledali
          sigpic

          Comment


          • Pogledah malocas Steve Jobs-a, celokupni utisak je da ti u dva sata ne mozes da stavis hajlajtse njegove karijere.Nisam gledao prethodna dva njegova filma(ovo je cetvrti ako cemo da racunamo Pirates of Silicon Valey), pored toga sto generalno ne znam puno o njemu smatram da u najmanju ruku ima tu materijala za mini-seriju, a mozda i za 2-3 sezone recimo na Netflixu.Cak i ako se to desi, filmovi su ostavili los utisak(doduse ovaj najmanje) i takav poduhvat ce da bude docekan sa dozom pesimizma zbog filmova.Film je generalno povrsno odradjen i obuhvata dogadjaje pre svake promocije proizvoda.A i sam film ne ostavlja puno prostora da se temeljnije obrade odnosi izmedju Dzobsa i par bitnijih likova u celoj prici.Jedini vredan spomena je Majkl Fesbender kojem bih licno dao Oskara za najbolju musku ulogu.Set Rodzen mozda ovako kad ga pogledas deluje kao geek, ali tesko mi je bilo zbog par komedija gde sam ga gledao da ga toliko uzimam za ozbiljno.Jedino sto sam saznao iz filma je da je Dzobs hladna i osvetoljubiva osoba puna sujete kao i da je voleo da skace po zivcima mnogima iz njegove okoline.Nadam se samo da u skorije vreme nece da izbace jos koji film o Stivu Dzobsu, jer kao sto rekoh serija moze da bude pun pogodak zato sto bi mogla bolje da obuhvati njegov zivot a ne ovako da ga isecka kao u filmu.

            Comment


            • Fantastican i neverovatno lican dokumentarac, sa mocnim porukama. Naklon velicini

              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • The Medusa Touch iz 1978. sa Bartonom i Venturom odlican film. Preporuka.
                sigpic

                Comment


                • Ko zna koji po redu trailer. Još malo pa sastaviti čitav film.

                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • Deadpool

                    Ako hocete da se zabavite, pravac bioskop s drustvom. Prijatno me iznenadio

                    Comment


                    • Posljednja dva filma su mi animacija ali zene.... Uglavnom, Up i Inside Out mi se svidjese.
                      Deadpool se ceka dobar 1080p
                      1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                      1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                      sigpic

                      Comment


                      • (2006) LA NOCHE DE LOS GIRASOLES



                        Ne znam kako propustih ovaj film, em je spanski em igra meni bas gotivan Karmelo Gomez ?
                        Stiglo mi je mnogo preporuka za njega i rekoh sebi "Pa hajde da pogledam" !

                        U svakom slucaju NEMOJ DA BI NEKO GLEDAO OVAJ FILM !
                        Odlicno uradjen pocetak ali onda totalno zagubljivanje teme, cilja i upravljanje likovima.

                        Bas sam besan zbog razocarenja a ove koji su mi ga preporucili bi nazvao svakvim pogrdnim imenima - niko sa ovog foruma mi ga nije preporucio tako da mi je bar to drago.
                        >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

                        Comment


                        • Ja se spremio za FEST... ove godine gledace se

                          Ave Cezare, film brace Koen, sa Klunijem i Scarlet Johansom, film koji je u petak otvorio Berlinale
                          El Clan, argentinski film, dobitnik srebrnog lava u Veneciji 2015
                          Room, ovo sam zeleo pogledati na velikom platnu
                          Belgica, od reditelja The Broken Circle Breakdown, to je bilo sasvim dovoljno da se odlucim za njega...premijeru imao pre par nedelja na Sundance festivalu
                          sigpic

                          Comment


                          • Pola filmova sa tvoje liste cu i ja da gledam, mislim na Room i Hail, Caesar! mada bice i tu zeznuto koga da pozovem.Jedva sam sklopio kraj sa krajem u januaru.Trebalo bi ovih dana da objave raspored za Novi Sad, posto nije isti kao u Beogradu.

                            Jedno pitanje, sem tv1000 da li ima jos koji kanal koji ne pusta reklame ili ih ima malo kao na Prvoj Plus(bila je samo jedna ako se ne varam)?

                            Skinuo Vinyl i ispostavilo se da je ta verzija sihronizovana na ruskom.

                            Comment


                            • The Revenant najbolji film, najbolja režija i DiCaprio najbolji glumac na sinoćnjoj dodjeli BAFTA nagrada.

                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Odgledah Revenanta drugi put. Znate ono kad posle drugog gledanja shvatite da ste pogrijesili i legne vam film lijepo, mnogo bolje nego posle prvog gledanja? E pa to se ovdje nije desilo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X