Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi - komentari, utisci,...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ricma View Post
    Netflix ce u najmanju ruku da postane broj 2 po pitanju serija ako nije vec sada, u duzem roku moze da ugrozi HBO.Tek su u ekspanziji i generalno ako drugi budu u padu po pitanju kvaliteta serija, kod njih vidim da ce da bude drugaciji trend zato sto su novi na trzistu i mogu da izbace bolje serije od HoC i Narcos.Pored serija o superherojima, interesuje me koji je njihov ozbiljan projekat koji ce House of Cards da baci u senku.Tek ce da dodje do veceg priliva kapitala i koncentracije finansijskih resursa i svakako bi mogli da privuku ozbiljna imena po pitanju glumaca, rezisera i producenata cija karijera nije u padu.Narcos ne verujem da ce da ima vise od dve sezone, a generalno ne bih voleo da nakon sto zavrse sa Pablom Eskobarom ne bih zeleo da krenu sa nekim drugim poznatim svetskim kriminalcem u svetu droge.

    Bridge of Spies i Legend imate u HD-u.
    I Spectre. Sve SPARKS izbacio.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • Tom faking Hardy!

      Iznio Legend fenomenalno.
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • The Grandmaster returns

        UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Dobar Sicario, dobaaar. Bez puno bullshit-a. Benicio bio i ostao - tata.

          Cisto da se pomene Blue Jasmine i Force Majeure ocaj, ako neko planira, nek ne trosi svoje vreme u zivotu, sem ako ne zeli naravno
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • Originally posted by prskaj View Post
            Dobar Sicario, dobaaar. Bez puno bullshit-a. Benicio bio i ostao - tata.

            Cisto da se pomene Blue Jasmine i Force Majeure ocaj, ako neko planira, nek ne trosi svoje vreme u zivotu, sem ako ne zeli naravno
            Sto Blue Jasmine?

            Edit. Zanemari, setovao sam u glavi da mislis na Blue Valentine.
            sigpic

            Comment


            • Izašao i prvi poster.

              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Curious case of Benjamin Button na Prvoj plus
                1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                sigpic

                Comment


                • HBO to air unseen seven-and-a-half hour version of The Godfather

                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                    Comment


                    • Pogledao u prethodnih par dana Bridge of Spies i Creed i stvarno mi nije jasno zasto Marku daju toliko velike sanse da osvoji Oskara za sporednu musku ulogu, Roki bi to trebao da uzme rutinski.

                      Ako gotivite Hardija preporucio bih vam da pogledate Legend, ali nemojte puno da ocekujete od filma.Prosecan film, tanak scenario, neupecatljivi drugi likovi i generalno slaba realizacija i stekao sam utisak da je to moglo bolje da se obradi a ne ovako povrsno.Nakon ove scene u spojleru, film je nekako poceo malo da gubi na dinamici i ocekivao sam scene koje ce da nadmase tu.Ovako je sve islo nekim svojim logicnim tokom.Sve u svemu mlaka biografska drama i samo zbog Toma Hardija je vredna gledanja.Jos jedan plus je sto su uspeli da prenesu atmosferu iz sezdesetih godina i pod time mislim na njihove tadasnje britanske automobile i pabove.

                      Spoiler
                      Najjaci momenat u celom filmu je kada Tom Hardi bije Tom Hardija, a nije FC trip.


                      Cekam neko da izbaci engleske titlove za Macbeth.Glume Fesbender i Merion Kutijar.

                      Comment


                      • Honest Movie Posters For 2016

                        Spoiler






                        sigpic

                        Comment


                        • Haha Mad Max pobjedio, Mario Kart: Aposalypse Edition
                          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                          Comment


                          • Room vrhunski film, odlicna gluma Bri Larson, mada meni ne zaostaje mnogo Dzenifer iako ce Bri uzeti Oskara vjerovatno. I mali je vrhunski odglumio, jedna od najboljih uloga djeteta koju sam ikad vidio. Ali ipak prilicno zaostaje za Abrahamom Atuom iz BONN.

                            Brooklyn me opasno smorio, to su dva sata koja ne mogu da se vrate. Ali ipak bolje od Boyhooda i Hachika.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovaj The Martian, tj Marsovac nije loš film za nekog ko se ne razumije u 7. umjetnost. Ono, meni se svidio, kada krenu sa onim spašavanjima malo priča zamršena, ali meni je ok, ne znam kakav je za iskusnije ovdje

                              Ali od novijih filmova s temom svemir, Interstellar mi je najjači.

                              Comment


                              • http://www.dvdsreleasedates.com/

                                Moze da bude koristan sajt za novije filmove kada ce da se pojave na torentima, ali ne moraju da budu egzaktno tacni.Bridge of Spies recimo izasao dve nedelje pre nego sto ce da bude pusteno u prodaju Blue Ray izdanje.Kako stvari stoje nacekacu se na Brooklyn i Carol, i prosle godine se secam da u februaru nisu izasli Wild i Still Alice i koje sam tek pogledao krajem prosle godine.Spotlight, Trumbo i Steve Jobs izlaze sigurno tokom februara.

                                Nisam znao da ce kroz desetak dana u bioskopu da bude premijera Room, prijatno sam iznenadjen.

                                Malo sam stao sa Sopranovima, prebacih se na Parks and Recreation kako bih vec jednom zavrsio diplomski.Ovim tempom do sada nikada ga ne bih zavrsio.

                                Edit:Jbt, koji preokret u kvotama.Sada je The Big Short prvi kandidat.

                                Edit2:Pomerise Room za mart.
                                Last edited by Ricma; 24-01-16, 14:10.

                                Comment

                                Working...
                                X